Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

PlayStation 5

* * * * - 9 votes
  • Please log in to reply
4386 replies to this topic

#3835
alin_x

alin_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.07.2007

View Postro_explorer, on 10 aprilie 2022 - 18:13, said:

De ce ai face asa ceva? Pierzi tot controlul de finete pe care ti-l ofera joystickurile.

Eu si pe PC cand joc jocuri auto folosesc un controller de XBOX tocmai pentru stickurile analogice. Fara alea e moarte curata in simulatoare.
Pt PC am volan, din pacate nu-l pot folosi si la PS5
Acum mi-e greu sa folosesc gamepad-ul
Test :   [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gFCa6R3oU5w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3836
gompo

gompo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,237
  • Înscris: 19.07.2005
https://altex.ro/con.../CNSPS51TBBHFW/

Disponibil acum pentru precomanda la Altex.ro, la 2999.90 lei, PS5 cu disc in bundle oficial cu jocul Horizon Forbidden West.

O oferta chiar decenta!

#3837
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 11.12.2007
În anumite zone Sony a introdus trial pentru PS Plus Extra și Premium (sursa). Din articol pare să fie pentru UK.

#3838
Krums

Krums

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 23.06.2018
Stie cineva daca mai revine pe undeva pe stoc, in curand? Merci

#3839
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021
Yupiii...Achizitonat de la Altex Colosseum, ultima bucata...am fost ieri peste Ei , tratat cu baiatul de acolo, cinstit cu 100 , din prima,  inainte de inceperea dialogului,  si gata rezolvat.. L-am platit iar astazi a venit Curierul..Simplu fara nimic inclus...platit 3.299 Lei + 329 extra garantie 2 ani....si primit in schimb si un voucher de 500 lei  valabil la ALTEX pana in Septembrie...si una peste alta l-am achitat si cu un card de creditde la  Credit Europe Bank la care intial aveam 6 rate , iar doamna mi-a zis ca are oferta cu ei de pana la 15 rate..Fuiiii, mana cereasca, stabilit la 12 rate fara dobanda si sa fie primit....Overall, Eu zic ca este acceptabil ...sunt foarte multumit

Succes si voua...Clar ca trebuie  unsi oamenii de prin magazine ...altfel e de noroc si asteptat..

#3840
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Altfel spus ai încurajat șpaga și te și lauzi public cu asta....

#3841
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021

View Postro_explorer, on 20 iulie 2022 - 14:56, said:

Altfel spus ai încurajat șpaga și te și lauzi public cu asta....

..am premiat amabilitatea...Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Ce sa fac ..ISPSITA de a al avea bat-o vina....

Edited by memo7gy, 20 July 2022 - 15:06.


#3842
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021

View Postmemo7gy, on 20 iulie 2022 - 14:05, said:

Yupiii...Achizitonat de la Altex Colosseum, ultima bucata...am fost ieri peste Ei , tratat cu baiatul de acolo, cinstit cu 100 , din prima,  inainte de inceperea dialogului,  si gata rezolvat.. L-am platit iar astazi a venit Curierul..Simplu fara nimic inclus...platit 3.299 Lei + 329 extra garantie 2 ani....si primit in schimb si un voucher de 500 lei  valabil la ALTEX pana in Septembrie...si una peste alta l-am achitat si cu un card de creditde la  Credit Europe Bank la care intial aveam 6 rate , iar doamna mi-a zis ca are oferta cu ei de pana la 15 rate..Fuiiii, mana cereasca, stabilit la 12 rate fara dobanda si sa fie primit....Overall, Eu zic ca este acceptabil ...sunt foarte multumit

Succes si voua...Clar ca trebuie  unsi oamenii de prin magazine ...altfel e de noroc si asteptat..


Completez ...si este varinata cu Disc...CFI-1116A....

#3843
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021
DEscoperit Acum....3500

https://www.cel.ro/c...TkaAps1EALw_wcB

Edited by memo7gy, 20 July 2022 - 15:57.


#3844
Krums

Krums

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 23.06.2018
https://altex.ro/con.../CNSPS51TBBHFW/ in stoc de precomanda iar la Altex, cu horizon la 3000 lei.

#3845
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021
bun...merita

Edited by memo7gy, 21 July 2022 - 15:26.


#3846
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022

View Postmemo7gy, on 20 iulie 2022 - 14:05, said:

Yupiii...Achizitonat de la Altex Colosseum, ultima bucata...am fost ieri peste Ei , tratat cu baiatul de acolo, cinstit cu 100 , din prima,  inainte de inceperea dialogului,  si gata rezolvat.. L-am platit iar astazi a venit Curierul..Simplu fara nimic inclus...platit 3.299 Lei + 329 extra garantie 2 ani....si primit in schimb si un voucher de 500 lei  valabil la ALTEX pana in Septembrie...si una peste alta l-am achitat si cu un card de creditde la  Credit Europe Bank la care intial aveam 6 rate , iar doamna mi-a zis ca are oferta cu ei de pana la 15 rate..Fuiiii, mana cereasca, stabilit la 12 rate fara dobanda si sa fie primit....Overall, Eu zic ca este acceptabil ...sunt foarte multumit

Succes si voua...Clar ca trebuie  unsi oamenii de prin magazine ...altfel e de noroc si asteptat..
Daca si la un cacat de consola dai spaga, nu-mi imaginez cum imparti spagile in stanga si in dreapta cand vine vorba de servicii medicale/publice etc.Nici nu ma mira cand mi se cere atentia la medicul de familie si trebuie sa refuz politicos ca domle is trait in diaspora si nu se practica asa ceva aici....
Il puteai cumpara mai ieftin si de la scalperi...bravo

#3847
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021

View PostEvonxxx, on 21 iulie 2022 - 16:18, said:

Daca si la un cacat de consola dai spaga, nu-mi imaginez cum imparti spagile in stanga si in dreapta cand vine vorba de servicii medicale/publice etc.Nici nu ma mira cand mi se cere atentia la medicul de familie si trebuie sa refuz politicos ca domle is trait in diaspora si nu se practica asa ceva aici....
Il puteai cumpara mai ieftin si de la scalperi...bravo


Sa fii iubit ....

#3848
tmihai20

tmihai20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,126
  • Înscris: 11.12.2007
@memo7gy: mă bucur că ai prins consola, dar șpaga n-are ce căuta acolo. În fine, joacă plăcută. Ca să nu cumperi jocuri recomand PS Plus Extra pentru că are o tonă de jocuri pe care nu mai trebuie să dai banii (beneficiezi și de PS Plus Collection la oricare abonament). Aș face abonament pe 1 an dacă aș fi în locul tău. Ai zeci, dacă nu aproape de 100 de jocuri, care merită jucate pe PS5.

#3849
memo7gy

memo7gy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 06.12.2021

View Posttmihai20, on 22 iulie 2022 - 16:54, said:

@memo7gy: mă bucur că ai prins consola, dar șpaga n-are ce căuta acolo. În fine, joacă plăcută. Ca să nu cumperi jocuri recomand PS Plus Extra pentru că are o tonă de jocuri pe care nu mai trebuie să dai banii (beneficiezi și de PS Plus Collection la oricare abonament). Aș face abonament pe 1 an dacă aș fi în locul tău. Ai zeci, dacă nu aproape de 100 de jocuri, care merită jucate pe PS5.


Daaa ..Mi-am facut upgrade la Extra ..super tare Catalogul...am mai platit vreo 220 lei extra de la cel basic pe care il aveam inainte.

#3850
Co5min

Co5min

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,235
  • Înscris: 02.12.2007
Am jucat Stray recent. Drăguț, merita incercat.

#3851
soul18reaver

soul18reaver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 05.02.2009
PlayStation 5 Digital Edition + Horizon Forbidden West + PS Plus 1 an + Card PSN 250 de lei la 2993 lei

https://www.orange.r...ile-card-250ron

#3852
theuser_

theuser_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.09.2021

View PostCo5min, on 27 iulie 2022 - 21:30, said:

Am jucat Stray recent. Drăguț, merita incercat.

Recomand si eu Stray, chiar misto. Se plang unii ca ar fi fost prea scurt, dar la cat timp am e perfect.
Doresc sa incep un nou joc, dar nu stiu care: Last of us 2, Horizon Zero Down- alte recomandari?  Mi-ar placea ceva atmosferic, de preferabil cu elemente soft RPG, nu ceva hardcore

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate