Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Asa miroase primavara

  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
O reclama care dpmdv este foarte respingatoare, scarboasa. Niste muncitori transpirati dupa munca isi ofera maiourile murdare pentru a fi trimise in China/Japonia si a fi mirosite de catre o femeie care mai are putin si are orgasm..

Totusi nu asa miroase primavara. Voi va ganditi la transpiratie urat mirositoare cand aveti in minte primavara? Da-o dracu ca primavara miroase a iarba, flori, roua diminetii etc, nu a transpiratie puturoasa si jeg.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2CFoy067FEc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Si noi ar trebui sa ne uitam la clipul ala ?

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostPaz, on 23 martie 2019 - 11:31, said:

Si noi ar trebui sa ne uitam la clipul ala ?

Eu l-am vazut de cateva zile incoace seara pe digi24 (doar la stiri/"Business Club" ma uit). Si mi s-a intors stomacu pe dos.

Edited by MembruAnonim, 23 March 2019 - 11:33.


#4
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Lol, cine nu gradinareste nu stie reclama. Astia de la Hornbach au reclame asemanatoare.

#5
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Asta e genul de reclame tipice Hornbach. Am vazut afise cu picioarele julite si murdare ale unui barbat. Cand au venit in Romania, la inceput, aveau niste afise cu o femeie... paianjen.

#6
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Transpirația conține feromoni (hormoni exteriori), mesaje chimice, poate fi dezgustătoare (dacă avem gene comune spre identice) sau atrăgătoare (dacă avem gene diferite/ factor care semnifică că am avea urmași bine echipați dpdv genetic, evolutiv, puternici și sănătoși). Punct.

#7
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Mie imi aduce aminte de tonomatele alea de cumpara pedofili din japonia chiloti purtati de scolarite.

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBursul, on 23 martie 2019 - 11:36, said:

Lol, cine nu gradinareste nu stie reclama. Astia de la Hornbach au reclame asemanatoare.

Am gradinarit si eu. Si eu am fost transpirat. Dar sa asociez mirosul de transpiratie urat miroasitoare cu mirosul de primavara?!?! Acum de exemplu cand ma gandesc la primavara imi apare in minte iarba verde dimineata cand este plina de roua, zambile ceva flori de primavara.

Edited by MembruAnonim, 23 March 2019 - 11:39.


#9
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Posted Image

#10
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
E copiata dupa alta reclama, cu un tip ce cumpara chiloti de fete(cel putin asa crede el) - e o afacere banoasa asta in Japonia, sunt chiar si automate cu fise care iti dau chiloti purtati de fete, in reclama la Hornbach insa femeile cumpara haine transpirate purtate de barbati.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZY0omvbDEY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
diZy

diZy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 12.06.2006
Aia cu chilotii purtati e fake. Gasisem la un moment dat ce solutii pun pe ei ca sa para purtati...
Oricum mi se pare o reclama rasista ce e directionata catre fetisurile bizare ale asiaticilor....

#12
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postshogun1, on 23 martie 2019 - 11:38, said:

Transpirația conține feromoni (hormoni exteriori), mesaje chimice, poate fi dezgustătoare (dacă avem gene comune spre identice) sau atrăgătoare (dacă avem gene diferite/ factor care semnifică că am avea urmași bine echipați dpdv genetic, evolutiv, puternici și sănătoși). Punct.

Sunt de acord cu tine. Dar in reclama asta nu este vorba de feromoni, este vorba de miros de primavara. Tipa aia are orgasm pt ca are in punga "Miros de primavara".

#13
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Daca nu uit, diseara voi pune o reclama de-a lor care se afla la polul opus celor difuzate la noi.

#14
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View PostMembruAnonim, on 23 martie 2019 - 11:42, said:

Sunt de acord cu tine. Dar in reclama asta nu este vorba de feromoni, este vorba de miros de primavara. Tipa aia are orgasm pt ca are in punga "Miros de primavara".
E typo bre, typo, în loc de p..ă au scris ăia primăvară... Posted Image  Bine, nu putem ști cum alinta tipa organul, nu? Poate chiar primăvară... Case closed.

Edited by shogun1, 23 March 2019 - 11:47.


#15
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View PostdiZy, on 23 martie 2019 - 11:42, said:

Aia cu chilotii purtati e fake. Gasisem la un moment dat ce solutii pun pe ei ca sa para purtati...
Nu e fake, sunt doar purtati de barbati.

#16
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View PostdiZy, on 23 martie 2019 - 11:42, said:

Aia cu chilotii purtati e fake. Gasisem la un moment dat ce solutii pun pe ei ca sa para purtati...
Oricum mi se pare o reclama rasista ce e directionata catre fetisurile bizare ale asiaticilor....
Nu e fake, am vazut un documentar la televizor. Practic sunt vedete cu asa ceva, in pachetul cu chilotul e si DVD-ul cu filmatul ca a fost purtat de cine trebuie. Unele ii vand online dar nu mai retin cum faceau. Stiu sigur ca isi ridicau fusta sa arate chilotul si apoi il dezbraca si il punea in pachet.

#17
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Eram la masa odata si la radio erau niste reclame cu creme pentru hemoroizi si ciuperci de-ale femeilor, descrise in detaliu de mi-a venit mancarea in gat. CNA-ul ce pazeste, totusi?

View PostPaz, on 23 martie 2019 - 11:51, said:

Dar alea cu pierderile vaginale v-au ajuns ? :lol:

La alea ma refeream.

Edited by vladul_care_este, 23 March 2019 - 12:19.


#18
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Dar alea cu pierderile vaginale v-au ajuns ? :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate