Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Florin Iordache: realitatea e aia pe care ti-o spun eu

* * * - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
101 replies to this topic

#1
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Realitatea e aia pe care ti-o spun eu!

Cat mai trebuie sa-i suportam p-astia, ba? cat? cat mai trebuie sa suportam tupeul borfasilor din PSD? cat mai trebuie sa ne lasam batjocoriti si umiliti de asemenea sobolani?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rylH-NRjHnk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Jigodia asta ar fi trebuit bagata in spital atunci, in februarie 2017. Atata cinism si tupeu, ba! mictioneaza astia cu bolta pe noi de doi ani de zile, ba! de doi ani de zile si stam dracului si inghitim in sec.

Vedea-i-as crapand de ciuma! Posted Image

#2
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,641
  • Înscris: 26.03.2008
O sa se ajunga si acolo. Sa-l ia lumea cu pietre pe stada.

#3
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,095
  • Înscris: 30.04.2007
Posted Image Posted Image coreeeect!
doar ca nu ciordache cred ca a zis-o ci ministrul sanatatii .. auzeam ceva de genul asta dimineata la un tv care mergea in fundal pe trigi 24, referitor la conditiile din spitale si internarea cariosului intr-un spital particoler.
dar daca a zis-o si ciordache .. e de bine tovarasi .. se adevereste zicerea lu' madam fatza de bideu ;)

Edited by r_murphy, 22 March 2019 - 18:34.


#4
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
O #muita nu vrea?

#5
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 09.09.2017
Am ascultat si eu emisiunea si mi s-au topit toti neuronii cand am auzit ce poate sa scoata pe gura specimenul in cauza.
Cat tupeu, dar cat tupeu si nesimtire crasa trebuie sa ai ca sa declari asa ceva??

#6
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011

View PostPatefon, on 22 martie 2019 - 18:30, said:

O sa se ajunga si acolo. Sa-l ia lumea cu pietre pe stada.

S-ajunge pe dracu'. O sa se ajunga ca-n Rusia lu' Putin. D-o sa ne amendeze daca mai ridicam ochii din pamant cand trece camarila.

View Postleusteanul, on 22 martie 2019 - 18:34, said:

Cat tupeu, dar cat tupeu si nesimtire crasa trebuie sa ai ca sa declari asa ceva??

Bun venit in club. Imi plesneste capu' de nervi din cauza cercopitecului rosu. De cand am deschis PC-ul citesc numai mizerii d-astea legate de PSD. Numai si numai mizerii!

Edited by Alecsandru010, 22 March 2019 - 18:35.


#7
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Postr_murphy, on 22 martie 2019 - 18:32, said:

doar ca nu ciordache cred ca a zis-o ci ministrul sanatatii ..
Ciordache a zis,a mai si zis ca nu e nici o problema ca pacientii se spala cu cana in spitalele ramase fara apa,vedea-l-as  paralizat!

#8
TruthHurts

TruthHurts

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,155
  • Înscris: 06.10.2018
Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?

#9
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostTruthHurts, on 22 martie 2019 - 18:36, said:

Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?
Logic,ciudatule,doar ca nu ala e subiectul,ci un papagal de-al tau.

#10
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,095
  • Înscris: 30.04.2007
se ducea pe sestache, noaptea ca hotii si nu deranja pe nimeni, poate doar pe aia cu vilele pina la scara avionului din baneasa, cind decola, pentru ca nenorocirile astea de avioane mici, particulare, nu stiu cum naiba fac, dar sunt mai zgomotoase decit alea mari, pentru plebe ;)

#11
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,907
  • Înscris: 14.09.2004

View PostTruthHurts, on 22 martie 2019 - 18:36, said:

Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?
Capra nu e varza oricit vrei tu sa sustii.
Cit despre declaranti...sa nu imi spuneti cind pieile lor or sa fie strecuratori sau atarnate in vant, sa ne fie mila. Poporul roman a trecut peste nivelul de mila. Urmeaza juganirea boierasilor exact ca in Rascoala lui Rebreanu.

#12
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
limbajul sobolanului mecanic era setat pe bagabonteala, nu poti sa comunici astfel in spatiul public, fara sa dai impresia ca " faci ceva" pe o natie intreaga.

asa cat am apucat eu sa vad sectia de urgente de la Floreasca, arata relativ decent, ca personalul de acolo se poarta ingrozitor cu oameniimde acolo, asta e alta mancare de peste

mai bine l-a fi intrebat daca ar avea curaj sa se interneze la Nasta, de unde mai iesi doar intre 4 scanduri, ori la spit. judetean ilfov, unde te asista la nastere "doctori" cu 8 clase

Bucurestiul mai e cum e, sa zica saru'mana, ca inca mai are spitale.

Edited by gumball3000, 22 March 2019 - 18:45.


#13
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011

View PostTruthHurts, on 22 martie 2019 - 18:36, said:

Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?

Puica mica, PSD-ista, ce nu intelegi din propozitiile pe care le-am folosit in descrierea indignarii mele? care-i legatura, duduie draga, intre nemultumirea mea fata de tupeul manifestat de Ciordache si operatia lu' Basescu?

Io stiu ca voua va convine sa stati si sa cascati gura-n sus si sa asteptati diverse de la Ciordache si altii ca el, da' mie nu-mi convine sa fiu luat de prost si batjocorit in halu' asta!

Edited by Alecsandru010, 22 March 2019 - 18:44.


#14
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005
Pulică ăla e prost de bubuie.
Nu dă nimeni doi bani pe imbecilitățile pe care i le fată neuronu'.

#15
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
chiar eram curios cand apar si diversionistii cu what about tomate

o mizerie nu poate fi spalata aratand cu degetul catre alta mizerie

cand s-a vazut prins in colt, la fel incepuse si sobolanu' mecanic sa delireze, sa rastoarne masa, sa strice ma-ta-i c...a

Edited by gumball3000, 22 March 2019 - 18:50.


#16
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostTruthHurts, on 22 martie 2019 - 18:36, said:

Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?
Da puie-monta la turci? De ce doar de baselu´ ti-amintesti?
"Sa aibe parte dreapta, egala fiecare si sa traim ca frati!Posted Image Pe muzica de Gherase Dendrino.

Edited by myshyk, 22 March 2019 - 18:49.


#17
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,641
  • Înscris: 26.03.2008
De astia scapam intr-un singur fel. Ne inscriem TOȚI in PSD. Si peste doua saptamani dizolvam partidul. Si domam totul caselor de copii.

Edited by Patefon, 22 March 2019 - 18:53.


#18
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View PostTruthHurts, on 22 martie 2019 - 18:36, said:

Non discutie, non subiect... cand s-a dus baselu la viena, unde erati? L-ati apostrofat si pe el?

Pe atunci ne pisam pe Ciordache, ca sa creasca mare.
Se pare ca a crescut.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate