Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Nod 32

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nu am avut ce face si am vrut sa dezinstalez antivirusul ca expira varianta gratuita si am dat restart inainte sa se dezinstaleze complet,acuma beleaua e ca nu imi mai apare antivirusul in uninstall or change program dar imi apare in bara de jos a ecranului normal ca si pana acum....
Cum fac sa il elimin complet ca sa instalez o alta versiune?

#2
Sonic3R

Sonic3R

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 02.02.2011
ia uite ce zice nea google: https://support.eset.com/kb146/

#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,524
  • Înscris: 15.06.2004
Pui surubelnita pe el si il scoti din calculator.
Vezi sa ai PC-ul scos din priza camd umblii in el.

Aaa.. acuma vad - te referi la antivirus. Dai ai postat pe Hardware - Depanare sistem.
Se muta.

Asta e linkul corect ptr dezinstalarea ESET Nod32 - https://support.eset.com/kb2289/

#4
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,419
  • Înscris: 10.08.2005

 I2O, on 17 martie 2019 - 12:03, said:

Cum fac sa il elimin complet ca sa instalez o alta versiune?
vezi daca mai are executabil pentru dezinstalare in folderul din Program Files / eset / nod 32 (sau pe unde o mai fi)

#5
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

 I2O, on 17 martie 2019 - 12:03, said:

Nu am avut ce face si am vrut sa dezinstalez antivirusul ca expira varianta gratuita si am dat restart inainte sa se dezinstaleze complet,acuma beleaua e ca nu imi mai apare antivirusul in uninstall or change program dar imi apare in bara de jos a ecranului normal ca si pana acum....
Cum fac sa il elimin complet ca sa instalez o alta versiune?
@I2O, daca aveai Linux iti spuneam sa folosesti comanda "sudo apt-get purge Nod 32".
Dar pt. ca ai WIndows iti recomand:
1. sa cauti antivirusul in Control Panel, Programs, Uninstall a program
Attached File  Uninstall-programs-in-Windows-10-step7.png   31.19K   15 downloads
2. sa instalezi Revo Uninstaller sa dezinstaleze antivirusul daca nu e dezinstalat

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 I2O, on 17 martie 2019 - 12:03, said:

Nu am avut ce face si am vrut sa dezinstalez antivirusul ca expira varianta gratuita si am dat restart inainte sa se dezinstaleze complet,acuma beleaua e ca nu imi mai apare antivirusul in uninstall or change program dar imi apare in bara de jos a ecranului normal ca si pana acum....
Cum fac sa il elimin complet ca sa instalez o alta versiune?

Cu tool-ul de dezinstare de la ei. Sau reinstalezi versiunea pe care o aveai, update la o versiune mai noua, etc....

#7
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Ce porcarie, mai nou nod32 iti sterge programul utorent chiar daca nu il folosesti pt.torente....cica aplicatie potential cu risc Posted Image

#8
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 25.01.2002
ESET AV REMOVER: aici!


@Valmont43

dar de ce ai pastra un program (utorrent) daca nu-l folosesti? jos cu el!

in plus contine adware si cred ca de asta i se pare suspect lui nod. poti incerca sa trimiti executabilul uTorrent catre virus central, sa vezi ce "zic" si restul antivirusurilor

Edited by tEo, 12 July 2021 - 11:52.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate