Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

De ce e spam excesiv ?

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
Memsy

Memsy

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 15.03.2019
Am si eu o nelamurire: m-am trezit cu contul Mimsy banat si cu postul sters de moderatorul Karhu pe motiv de spam excesiv. De ce e spam excesiv faptul ca am dat drept raspuns uneia adeliinamariia8 - care, in necunostinta de cauza probabil, pune intrebari specifice videochat aici pe softpedia pe sexy lounge rubrica intrebari sexistentiale - sa intrebe pe forumurile strict de videochat ca aici sunt persoane care nu se ocupa cu asa ceva si normal ca o ia la misto, raspuns urmat de link-urile a 2 forumuri de videochat? Avand in vedere ca sunt forumuri de nisa pe domeniu strict videochat care nu fac concurenta softpediei in nici un fel, softpedia neavand sectiune strict videochat si oricum aici o ia lumea la misto? Eu am vrut doar sa o ajut dar cum poti ajuta pe cineva daca nu ti se permite sa pui nici un link unde ar putea gasi ajutor cu adevarat? Mi se pare exces de zel din partea moderatorului. Daca o sa mi se sterga si postul asta sper ca macar sa ma lamureasca cineva inainte ca sa nu imi mai pierd timpul postand pe softpedia posturi care dupa aia sunt sterse.

#2
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
"spam excesiv" nu e pleonasm? E ca si cum ai zice vita proasta, PSD=mizerie sau vasluian violent.

#3
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
E un simplu motiv atasat banarii (10 puncte "one shot") care poate avea relevanta sau nu.

Daca este cazul sa suspenzi permanent acel cont conform regulamentului, esti nevoit sa il aplici daca acel cont are sub 5 puncte sau pur si simplu consideri ca a facut ceva ce il exclude automat de pe forum.

Puferiule, nu e pleonasm, mai fac si altii spam dar in limita bunului simt sau eronat, insa apar niste specimene, curbezi tastatura stergand dupa ei. Ghici unde se incadreaza ultimii.

#4
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002
Contul a fost dez-suspendat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate