Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...
 casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 

Dropbox - adio si ramai cu bine

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
Cica ar merge trimiterea automata a atasamentelor din gmail in onedrive, dar n-am incercat pentru ca nu am nevoie de asa ceva.
https://flow.microso...sonal-onedrive/
Iar upload-ul automat al pozelor si filmelor in onedrive merge si el doar ca trebuie activat din aplicatie.

#38
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
Nu văd niciun avantaj să le pun grămadă undeva. Dar se pot lua mesajele integral dacă se folosesc aplicațiile MS.

#39
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,003
  • Înscris: 09.08.2005

 c6t9, on 16 martie 2019 - 20:10, said:

Degeaba am sute de GB în OneDrive, eu primesc toate fișierele pe Gmail și nu vreau centralizare cu intermediari.
Aha. Well, fiecare cu cerințele lui.

#40
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
Dropbox este de departe cel mai bun serviciu dar...e mai scump decât OneDrive de exemplu și nu știu cum va face față pe viitor competiției... Mă mănâncă să-mi iau 2TB; în familie toată lumea pozează și filmeaza dar când îi întrebi dacă vor mai avea disponibile pozele și documentele și peste 10 ani se uită la mine că la avioane! Au impresia că Google Photos este moca și nelimitat pe vecie.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate