Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Guatemala taram "divin"

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Sa fie posibil asa ceva?
Voi ce parere aveti?
Pentru mine pare halucinant asa ceva

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/OARTg83m7ik?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by I2O, 12 March 2019 - 11:09.


#2
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
Ca de obicei asa ceva e "filmat" cu aparat de tip talpa de la pantof.

#3
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 05.02.2012
ala ii Gargamel (T. Toader). Se vad clar bubele de pe fata

View PostNeaceasca85, on 12 martie 2019 - 11:17, said:

Ca de obicei asa ceva e "filmat" cu aparat de tip talpa de la pantof.
Si sa nu uitam ca dintre toti cei de acolo, doar o singura persoana a filmat, si aia s-a nimerit sa filmeze la o calitate proasta :P

Edited by Andreysc7, 12 March 2019 - 11:20.


#4
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,395
  • Înscris: 14.10.2008
Ie scumpe aparatele 4 K si 8 K, toti au Nokia 3000 pe acolo.

#5
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
In urma cu ceva ani, cand de-abia se stia de HD, am vazut un clip oribil in care niste negri torturau pe altii. Eu ma uitam pentru calitatea filmarii, nu pentru continut. De altfel si multe comentarii erau pe tema asta.

La cate aratari, farfurii zburatoare si ingeri apar in zilele noastre, chiar nu se gaseste careva cu un telefon mai rasarit sa surprinda minunea?!

#6
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,983
  • Înscris: 09.12.2015

View PostI2O, on 12 martie 2019 - 11:08, said:

Posted Image Clipul video e o făcătură probabil influențată în mod direct de oficinele pravoslavnice și panslaviste de genul 'ruptly' / 'RT' sau 'sputnik', desigur Posted Image , nu este exclusă implicarea unor ''influenceri'' locali aflați în căutarea de senzaționalism ieftin, foarte ieftinși de cea mai proastă calitate!

#7
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,235
  • Înscris: 19.08.2005

View PostPuferiu_, on 12 martie 2019 - 11:34, said:

In urma cu ceva ani, cand de-abia se stia de HD, am vazut un clip oribil in care niste negri torturau pe altii. Eu ma uitam pentru calitatea filmarii, nu pentru continut. De altfel si multe comentarii erau pe tema asta.

La cate aratari, farfurii zburatoare si ingeri apar in zilele noastre, chiar nu se gaseste careva cu un telefon mai rasarit sa surprinda minunea?!

Ca sa nu mai fie probleme de genul asta, propun dotarea gratuita o fiecarui cetatean cu, cate un telefon Samsung Galaxy S10. Si binenteles si instruirea gratuita (pentru a putea face filme ok).

#8
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Este filmata de fapt o pasare dar printr-un truc te face sa vezi balarii pe pereti Posted Image

#9
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,042
  • Înscris: 20.12.2007
E un liliac cu hemoroizi

#10
romanasu

romanasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 26.05.2005
Nici macar nu am dat play la filmulet; banuiesc ca e din aceeasi categorie cu delfinii care innotau prin dambovita si erau filmati de niste basarabeni; sau monstrul din lock ness, sau sfanta maria de nu stiu unde prin 1913 (+- x ani).

#11
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nu stiu din ce categorie e....dar un singur lucru e cert...inca nu sa descoperit tot pe planeta pamant....mai sunt multe de descoperit

#12
dem3ntor

dem3ntor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,121
  • Înscris: 16.04.2007
.. precum izvorul ala de Braila, de curge apa din el numai la o data exacta...si stau multi prosti la rand sa se unga cu apa d'aia!

#13
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Diavolul exista fara indoiala, are dintii stricati si poarta mustata, corupe destui lingai care sa-l sprijine si modifica legile dupa bunul plac, considera ca tara e propriul SRL....

Edited by Valmont43, 12 March 2019 - 13:04.


#14
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
m-a dat peste cap filmul asta, cred ca nu mai dorm la noapte. Eu zic sa ne luam masuri de aparare, in curand ne ataca extraterestrii.

#15
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postbusiness11, on 12 martie 2019 - 13:29, said:

m-a dat peste cap filmul asta, cred ca nu mai dorm la noapte. Eu zic sa ne luam masuri de aparare, in curand ne ataca extraterestrii.
Se zice ca momentan sunt in realtii pasnice cu baietii grei de pe planeta...deci nu ai de ce sa te temi

#16
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Ce ziceti de aia din lanul de secara, de au desenat forme geometrice (extraterestre) si au iesit la interval ca ii ataca martienii? Ba chiar s-a facut si un film cu subiectul asta.

Oricum extraterestrii sunt printre noi, desi refuzam sa recunoastem asta. Pot sa va dau nume.

#17
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
[ https://adversusapologetica.files.wordpress.com/2013/05/frequency-of-miracles.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
:naughty:

Asta daca n-or fi ajuns ceva daci liberi pana acolo...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate