Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

abi - Rege pă România

* - - - - 6 votes
  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#55
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Nu au.
Ii mai trimit la produs pe la petreceri organizate de scoala.
Mai erau unii care au prins pila pe la Kaufland si le-au dat cantari in toate parcarile Kaufland din tara pe banii Kaufland

View Postjimi91, on 08 martie 2019 - 22:26, said:

stie cineva daca copiiastia au concerte ? daca da, in deschidere la cine canta ? Posted Image xd


#56
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,545
  • Înscris: 13.06.2004

View PostAdm, on 08 martie 2019 - 20:09, said:

Ori am imbatranit, ori astia sunt dereglati rau.

Am mai primit una, de la un amic care le stie...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gMLsAOJ5W88?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Acum 5 Gang (fără Lino pirită) se bat cu abi ăla pentru locul 1. Piesa asta e anul trecut parcă. Ei cică nu fac muzică, fac divertisment. Serios că fac?   :eheyebrow:

#57
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Lino ala e baiatul care face curat la Velea in casa, s-a gandit sa il scoata la produs, se chinuie sa ii faca marketing, sa utilizeze toate pilele sa il lanseze, dar nu prinde la public, n-are norocul lui Velea.

#58
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostLibertyHG, on 08 martie 2019 - 20:53, said:

Are dreptate... el numără banii iar noi stăm pe Forumul Softpedia și vorbim de el, în timp ce mâncăm pateu. Posted Image

View PostPopaXXX, on 08 martie 2019 - 20:49, said:

Eu sunt rrom. Cu astea 8 clase ale mele, am creier de 14 facultăți. Ei zic de mine: uite ce cântă, dar în timpul ăsta eu număr bani și ei mănâncă pateu. Sunt fenomen de câteva luni, de 6 luni. Am văzut treaba asta cu trap-ul. Am zis: de ce să-ii las pe ăstia să facă greșit, când pot să fac eu, să fie bine. Am zis „abi talent” pentru că în România prinde „abi talent”, prinde talent, finețe, de-astea, manele.
Și maneaua este trap, numai că este turcească. Sunt rrom, știu ce e. Eu scriu versurile, nu ar mai fi natural dacă le-ar scrie altcineva. Mă cred...în momentul ăsta, sunt cea mai mare vedetă. Eu am cea mai mare atenție în momentul ăsta, sunt cel mai natural, nu mă prefac. Mai am 3 frați, frații meu s-au obișnuit că sunt vedetă.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/blI6m1z2vmg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

are dreptate...mananc "pateu" acum...un fel de pateu neprocesat...ficat :))

14 facultati...de ce nu 20? :))

#59
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,545
  • Înscris: 13.06.2004

View Postprojectfp, on 08 martie 2019 - 22:33, said:

Lino ala e baiatul care face curat la Velea in casa, s-a gandit sa il scoata la produs, se chinuie sa ii faca marketing, sa utilizeze toate pilele sa il lanseze, dar nu prinde la public, n-are norocul lui Velea.

Nu are succesul lui Valea de aici, dar tot are fani din păcate şi e considerat tare de către unii   :(

#60
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Cotofana:
- Ce cauta maimuta aia in clip?
- Au vrut sa aiba doua.

#61
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
Scriu aici pentru ca s-a sters topicul abia creat
Care bani, care femei? Poate aveti nevoie de ochelari, asta e un cocalar travestit fardat si pensat cu miscari efeminate care il imita pe Lil Pump

Pe romani i-a fraierit candva si nikita, balena ucigasa ...toti credeau minciunile care le indruga la otv, cand colo era bosketara

#62
BasedBoy2017

BasedBoy2017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 11.04.2018
abi este un fel de mic Fizz din 2002-2003. Parca Fizz e mai tare ...Posted Image

Edited by BasedBoy2017, 13 March 2019 - 09:03.


#63
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Da, un mic, foarte mic Fizz ce a stat mult, foarte mult la soare, de 10 ori mai sarac si pricajit.

#64
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019

View PostBasedBoy2017, on 13 martie 2019 - 09:01, said:

abi este un fel de mic Fizz din 2002-2003. Parca Fizz e mai tare ...Posted Image
Macar ala avea si niste banuti... asta e sarac de mananca familia la cantina si circula cu personalul cand se duce la Bucuresti sa faca circ cu alti vloggeri... si canta cum intoarce el banii cu lopata si ar arunca cu 1 leu... un bogat adevarat nici nu detine o bancnota de 1 leu Posted Image

Edited by projectfp, 13 March 2019 - 11:11.


#65
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Tac-su e interlop, e stapan pe mahalaua Buzaului, a fost proxenet, a fost cercetat pentru falsificat bani, s-a rafuit cu clanurile rromesti.
https://www.cancan.r...e-bani-19949794

#66
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Am gasit pe Google, tacsu e un rrom bisnitar ce are un cort/chiosc in parc si o rulota pe care o amplaseaza ilegal prin oras si cand se fac targuri din alea de craciun/paste.
I-a mers treaba pe vremea fostului primar condamnat penal atat el cat si jumatate de primarie pentru acte de coruptie si favorizare de oameni de afaceri si bisnitari, dar de cand a venit primarul nou mai cinstit si hotarat sa schimbe fata orasului nu ii mai merge treaba, imediat il evacueaza politia cand vine sa isi amplaseze ilegal rulota, si se pare ca ii va evacua si din parc ca le expira contractele paguboase incheiate de fosta administratie, care le permitea sa isi instaleze corturile in mijlocul parcului pe aleia principala si sa se intinda cu ce vor ei pe acolo.

Nu e nici un interlop, ci doar un gainar ce se bate... cu cei din familie.

Asta presupunand ca e ruda cu ala si nu a presupus presa aiurea...

#67
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Cand va scoate urmatorul hit, vom ajunge la varsta adolescentei.

#68
exydos

exydos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 28.07.2014
Ba abi e bun ,  face concert de 2 piese si biletele se vand cu 50 lei. Pai nu e tare? E genial.

#69
Amaryl

Amaryl

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,705
  • Înscris: 14.02.2019
Există proști care dau bani ca sa l asculte pe prăpăditul ăla ?

#70
exydos

exydos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,992
  • Înscris: 28.07.2014

View PostAmaryl, on 16 mai 2019 - 08:35, said:

Există proști care dau bani ca sa l asculte pe prăpăditul ăla ?
Pe bune ? Are salile pline la concerte. Tu ce ai vrea sa asculte copii ? Mozart?

#71
genius

genius

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,514
  • Înscris: 23.11.2004

View Postexydos, on 16 mai 2019 - 19:54, said:


Pe bune ? Are salile pline la concerte.
Prevăd un viitor sumbru . Rău de tot ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate