Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

android samsung galaxy j3

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
rebelmonk666

rebelmonk666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 03.11.2011
Va salut,am primit aseara un update la telefonul meu samsung j330f/ds iar apoi dupa instalare a ramas blocat la acel logo cu samsung;il dau wipe data/factory reset  face la fel,intru in download mode descarc odin iau de pe xda forum versiunea android oreo se instaleaza cu succes pe telefon iar apoi dupa restart ramane la fel blocat in acel logo.Intru iar in safe mode si vad tot failed to mount efs invalid argument.Aveti careva idee ce-ar putea avea?De pe site-ul oficial samsung nu pot descarca versiunea firmware deoarece  nu apare link-ul de download dupa asteaptarea celor 25 de secunde.
multumesc in avans.

Edited by rebelmonk666, 07 March 2019 - 18:45.


#2
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
Solutia se numeste "Service".
Samsung si alte firme,NU mai ofera firmware-ul oficial la multe modele de telefoane.
Samsung se pare ca sunt "campioni"... din pacate negativi la capitolul software.Imi pare rau de situatia ta dar rezolvarea este cam dificil spre imposibil de acasa pe cont propriu... din pacate!

#3
rebelmonk666

rebelmonk666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 03.11.2011

View PostTehnicianul090370, on 07 martie 2019 - 18:57, said:

Solutia se numeste "Service".
Samsung si alte firme,NU mai ofera firmware-ul oficial la multe modele de telefoane.
Samsung se pare ca sunt "campioni"... din pacate negativi la capitolul software.Imi pare rau de situatia ta dar rezolvarea este cam dificil spre imposibil de acasa pe cont propriu... din pacate!
Ma gandesc ca si la service tot pe cale software il repara,daca nu pot eu sunt curios ei prin ce metode il fac.

#4
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016

View Postrebelmonk666, on 07 martie 2019 - 18:44, said:

De pe site-ul oficial samsung nu pot descarca versiunea firmware deoarece  nu apare link-ul de download dupa asteaptarea celor 25 de secunde.
Pune aici linkul la acea pagina de donwload gasita de tine.

View Postrebelmonk666, on 07 martie 2019 - 18:59, said:

Ma gandesc ca si la service tot pe cale software il repara,daca nu pot eu sunt curios ei prin ce metode il fac.
Niste metode care implica niste scule pe care tu nu le ai acasa.

#5
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
https://simunlockrem...eries-firmware/
Uite un link de download software pentru telefoane Samsung... cauta si tu softul tau corect daca vrei sa incerci pe cont propriu.

#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,917
  • Înscris: 01.01.2010
Foloseste Kies si metoda de recovery. Nu Odin. Va merge.

#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Eu inca mai astept link site samsung....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate