Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Client misterios contra unei sume de bani.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,238
  • Înscris: 19.08.2005
Miroase a teapa.

#38
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
De ce zici asta? Argumentează.

 rosix, on 07 martie 2019 - 23:45, said:

In final nu se intampla nimic, in termeni de satisfactie client, doar se acopera unii de hartii cu care sa poata arata pisica cuiva la momentul oportun.
Nu e evaluare pentru a se acoperi cu hârtii, chiar nu au la ce să le folosească la altceva decât la îmbunătățirea serviciilor, asta se urmărește. Nu există obiectiv în care să nu fie nimic, nimic de remediat.

Edited by althea, 08 March 2019 - 10:23.


#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Și eu cred că e un fel de marketing deștept.
Cei care aud de asta li se pare o super ocazie că tot aveau ei revizia de făcut.
Presimt că după ce faci, depui un dosărel la hanți panți media și ei îți aprobă sau nu.

Aici e schepsisu, ce se petrece după ce tu achiți și faci chestionarele.
Sunt curios cum de nu apare nimeni cu o dovadă să zică da nene am făcut eu și mi-au dat banii înapoi sau mi-au dat x.

Dovada mea ?

Formula PÂNĂ LA 400 DE LEI.

Și 10 lei e tot acolo în formula aia.

Attached File  20fc29c.jpg   318.61K   28 downloads

#40
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
La cat sunt de escroci romanii nu m-ar mira sa fie o invarteala intre service si firma de sondaje.. ca sa atraga niste clienti la service, doritori de reduceri...

Romanului daca ii spui cuvantul "reducere" la ureche i se aprind toate beculetele...

 waterman, on 08 martie 2019 - 10:41, said:


Aici e schepsisu, ce se petrece după ce tu achiți și faci chestionarele.

Ce sa se petreaca.. ai dat banul la service si stai dupa unii care ti-au promis ceva fara sa incheie vreun contract in acest sens.. ai doar o promisiune ..

#41
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Nu e dovadă, e presupunere. Iar ți-ai lustruit globul :)
Se trimite doar o copie (poză, scan etc.) după factură în afară de chestionar, nu un dosar întreg.
Detaliile pentru plățile diferite ți le dau după ce aplici pentru ce vrei - se restituie diferit pentru că sunt operațiuni cu prețuri diferite și chestionare cu grade de complexitate diferite.

Părerea mea e că nu își păcălesc shopperii buni, nu e prea ușor să găsești oameni potriviți. Mulți încearcă dar nu toți reușesc.
Asta înseamnă că dacă le trimiți chestionare bine completate te plătesc cum au promis, ca să mai accepți misiuni (așa le ziceau pe vremuri).

#42
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014
Eu cred ca m-am razgandit :) nu ma mai intereseaza oferta :)

#43
BIBION

BIBION

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 17.09.2008
AșI crede ca acel "până la 400 lei" spune totul. Nu mi-așI baza pe banii aia.

#44
Plusar

Plusar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 01.07.2008
E ok. Trebuie sa afli exact ce suma îți iei indiferent de valoarea facturii. Eu îmi luam 600 lei pt Renault, de multe ori nici nu depășeam suma asta. Dacă era 1000 lei primeam 600. Aveam 450 lei ... practic era gratis. Dar e de munca: ai formulare de completat iar la un moment dat eram sunat și trebuia sa povestesc cursiv ceea ce se întâmplase in service. Plus orele fixe de respectat . Nu e ușor dar merita. Acum vad ca se da maxim 400 lei. Eu sub 150 E nu m-as baga sa fac treaba asta. Mai sunt sunat sa vadă dacă sunt dispus sa fac iar vizite dar mașina mea a depășit cei 10 ani 😁

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate