Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 

Michael Jackson și pedofilia - HBO - Leaving Neverland

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#91
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013

 BasedBoy2017, on 23 aprilie 2019 - 08:53, said:



O sa-ti spun eu un artist din prezent care mi se pare aproape de nivelul lui MJ - Chris Brown.

So asemăna el dar eu tot rămân la parerea mea, MJ făcea mișcările alea rapide apoi imediat cânta, nici nu auzeai în microfon să gâfâie. Până la urmă nu seamănă mere cu pere, fiecare are farmecul lui.

#92
BasedBoy2017

BasedBoy2017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 11.04.2018
Chris Brown la 17 ani, in 2006. MJ a fost prezent la acest eveniment (World Music Awards 2006) si a fost incantat de prestatia lui CB.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dPfA-ZOFZqU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ca sa fiu si pe topic, imi place muzica lui MJ, de pe fiecare album imi plac aproape toate piesele, albumul meu preferat fiind Dangerous (1991).
Pentru mine MJ mereu o sa fie un artist controversat, dar prefer sa raman neutru. Un mare plus pentru muzica, clipuri, dans, mesaje, donatii ... dar si un mare minus pentru acest comportament ciudat de a umbla mereu cu baieti mici. Sa dormi in pat cu baieti mici, nu este deloc ceva normal.
Cat despre documentar, poate ca Wade Robson nu spune adevarul dar in schimb James Safechuck tind sa cred ca spune adevarul, pare foarte afectat de cele intamplate.

Edited by BasedBoy2017, 23 April 2019 - 15:18.


#93
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013

 BasedBoy2017, on 23 aprilie 2019 - 15:14, said:

Chris Brown la 17 ani, in 2006. MJ a fost prezent la acest eveniment (World Music Awards 2006) si a fost incantat de prestatia lui CB.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dPfA-ZOFZqU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ca sa fiu si pe topic, imi place muzica lui MJ, de pe fiecare album imi plac aproape toate piesele, albumul meu preferat fiind Dangerous (1991).
Pentru mine MJ mereu o sa fie un artist controversat, dar prefer sa raman neutru. Un mare plus pentru muzica, clipuri, dans, mesaje, donatii ... dar si un mare minus pentru acest comportament ciudat de a umbla mereu cu baieti mici. Sa dormi in pat cu baieti mici, nu este deloc ceva normal.
Cat despre documentar, poate ca Wade Robson nu spune adevarul dar in schimb James Safechuck tind sa cred ca spune adevarul, pare foarte afectat de cele intamplate.
    
"Pare" afectat. Știu eu un lucru ce n-o să-l afecteze, cașcavalul primit ca să mintă frumos.
Posibil să fi avut ceva la tărtăcuță, nu mai știu cum se numea dar era o boală în care aveai mintea mai înapoiată decât vârsta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate