Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Auto SH 2500E

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
vartolome_1

vartolome_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 11.01.2008
Sincer, iti recomand un focus 1.6 (contrar tie). Personal, conduc unul cu putin peste 320k km, de cand il aveam cumparat de la o batrana din Germania cu 130k.... ulterior am aflat prin surse ca avea 260k km. Masinii nu i-am facut decat distribuia si schimburile uzuale pentru siuguranta si atat. La drum este foarte ok, nu  stabila ca un mondeo, dar nici cu teama ca un fiesta 2010.

#20
Celtic

Celtic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 24.12.2004

 Amaryl, on 05 martie 2019 - 17:56, said:

Ia ți un Golf 5 și termini bâlciul.
Cu Golf V la 2500 de euro, balciul nu se termina, abia incepe.

#21
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

 Yoda, on 05 martie 2019 - 15:20, said:

Adică te enervează un Focus, dar ai accepta o Fabia sau un Megane.  Abstractă rău viziunea asta! La urma urmei, fiecare face ce vrea cu banii lui...
Cred că la bugetul ăsta contează mai puțin modelul. Importante sunt, Ăźn ordine descrescătoare: starea tehnică, anul, kilometrajul.

Uite și o propunere, ce aș alege Ăźn situația ta: https://www.autovit....html#954ec22b37
Foarte potrivite motoarele alea, consuma mai mult ulei decat benzina, zic asta fara urma de sarcasm.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate