Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Amanare mers toaleta

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,012
  • Înscris: 09.12.2015

 vladyyyyyyyy, on 04 martie 2019 - 18:40, said:

Buna! Saptamana trecuta am avut diaree 2 zile: joi si vineri. ...  Seriozitate va rog, nu este de ras... sunt cam ingrijorat. Daca vreti sa raspundeti in bataie de joc, nu o mai faceti. Mi-ar placea daca as primi raspunsuri si de la cei din domeniu. Multumesc anticipat!
:) Nu mânca mâncare alterată, în caz de diaree se mănâncă orez fiert bine și nutela, banane, rahat turcesc.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/f6niVtqQNzo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/p8s2drjUzRU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

 Fjell, on 04 martie 2019 - 18:48, said:

Pai, decat sa faci un cancer la colon pentru ca nu ai vrut sa cauti un boschet sau un colt de strada, preferi sa tii cacatul in tine si sa ai obsesia asta ?
Ce preferi ? Cancer sau o diaree in pantaloni ? Pute putin la inceput, se va uita lumea ciudat la tine, dar iti vezi de treaba ta. In metrou va fi ''umpic'' mai diferit, dar faci o fata ingrijorata si te rastesti la ei : Decat cancer la colon, mai bine cacat in pantaloni.

Cam prea de tot sa dai in cancer daca nu te c...usurezi ca lumea de doua-trei ori.
Mai taiati pestii ceia fratilor.

#21
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Cand mai ai diaree, (dar pe bune, din aia cand te caci pe tine, nu doar ca sa-i distrezi pe astia de pe forum) fa un ceai fara zahar, din doua-trei frunze de gutui. Mare atentia sa nu bei decat o cana ca altfel te constipa si patesti ca ala care s-o dus la medic si i-o spus: Do´n doctor am o diaree de puteti face gargara cu ea. Medicul ii intinde doua pastile si-i spune: inghite-le pe asta doua si o sa ti se intareasca cacatu´ de o sa-ti spargi dintii in el.

#22
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018

 myshyk, on 04 martie 2019 - 21:31, said:

Cand mai ai diaree, (dar pe bune, din aia cand te caci pe tine, nu doar ca sa-i distrezi pe astia de pe forum) fa un ceai fara zahar, din doua-trei frunze de gutui. Mare atentia sa nu bei decat o cana ca altfel te constipa si patesti ca ala care s-o dus la medic si i-o spus: Do´n doctor am o diaree de puteti face gargara cu ea. Medicul ii intinde doua pastile si-i spune: inghite-le pe asta doua si o sa ti se intareasca cacatu´ de o sa-ti spargi dintii in el.

 Neaceasca85, on 04 martie 2019 - 19:25, said:

Eu m-am abtinut doar in preuniversitar unde erau WC-uri de parnaie si eu nu pot face treaba mare daca nu am pe ce sta, deci doar treaba mica o faceam, altfel chiuleam si fugeam acasa. Odata un partz toxic a facut sa ma dea afara din clasa profa de romana.


Moooor!!!!!! =))
Nu am mai ras asa demuuuult tare. Multumesc amandurora!

Colegu Neaceasca...sunt curios cum te-a identificat profa cu "partzul" tau "toxic" ( :)))))) ). Sau a fost un "screamer" de-ala de a rasunat in toata sala.

Nu mai vad de lacrimi...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate