Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Amanare mers toaleta

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
vladyyyyyyyy

vladyyyyyyyy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.08.2018
Buna!
Saptamana trecuta am avut diaree 2 zile: joi si vineri.
In prima zi (joi) am crezut ca este ceva trecator si ca din urmatoarea zi (vineri) nu voi mai avea nimic. Insa nu a fost asa. De la 6:30 pana la 14:30 m-a durut burta tare, de la 8 la 14 fiind la scoala. Din cauza rusinii nu am fost la baie decat atunci cand am ajuns acasa (la 14:30), asta dupa ce pe drum nu m-am mai putut abtine si... va dati voi seama ce s-a intamplat (nu radeti, puteati fi si voi in locul meu). Deci 8 ore am amanat...
Am auzit ca din cauza asta pot face Doamne fereste cancer de colon... este prima data cand m-am abtinut atat de mult... de cand am auzit de cancer am o frica... bine, cred ca sunt putin afectat in momentul de fata avand in vedere ca m-am tinut atat de mult...
Voi ce credeti? Exista Doamne fereste aceasta posibilitate? Sunt ingrijorat...
Seriozitate va rog, nu este de ras... sunt cam ingrijorat. Daca vreti sa raspundeti in bataie de joc, nu o mai faceti.
Mi-ar placea daca as primi raspunsuri si de la cei din domeniu. Multumesc anticipat!

#2
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

Quote

Mi-ar placea daca as primi raspunsuri si de la cei din domeniu.
Pentru asta te duci la cabinetul scolii (daca mai exista) sau la doctorul de familie...

Acu' sa inceapa bascalia! Posted Image

#3
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Putina lectura nu strica
https://ro.wikisourc...stia_omenească

#4
Fjell

Fjell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 21.08.2012
Pai, decat sa faci un cancer la colon pentru ca nu ai vrut sa cauti un boschet sau un colt de strada, preferi sa tii cacatul in tine si sa ai obsesia asta ?
Ce preferi ? Cancer sau o diaree in pantaloni ? Pute putin la inceput, se va uita lumea ciudat la tine, dar iti vezi de treaba ta. In metrou va fi ''umpic'' mai diferit, dar faci o fata ingrijorata si te rastesti la ei : Decat cancer la colon, mai bine cacat in pantaloni.

#5
irinuca_popii13

irinuca_popii13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.02.2018
Nu se gasesc pampersi?

#6
Jon97

Jon97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 12.11.2018
Foloseste toaleta școlii, daca ti.e rusine in pauzã, ceri voie in timpul orei.

Si pana acasa ai mers pe jos cu kk d.ala care curge pe tine? Sau ai luat autobuzul?

#7
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Ce o fi asa rusinos in a te duce la WC la scoala?
Pe vremea mea eram smecherii scolii cei ce la fiecare ora de curs 20% o petreceam la WC... adica luam doua pauze pe ora, ca nu ne ajungea doar una aia pentru toata plebea, si ne luam si cate una suplimentara in timpul orei :D

Vorba vine ca la WC... ca nu te urmarea nimeni sa vada unde te duci dupa ce iesi :D

#8
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PeBKu1SPS5s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007
Generatia facebook... Orice problema au, intreaba pe forumuri, inclusiv medicala.
Nu uitati pe patul de moarte sa va faceti selfie, si sa intrebati cum se trateaza cancerul X.


De medic, ai auzit?

#10
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Cancerul nu se face de la abtinut la pipi.
Stai linistit, nu mai citi toate prostiile pe net ca te face sa crezi numai prostii, ca o sa mori si daca stranuti. In realitate nu patesti nimic, dar industria farma si medicilor baga frica in oameni ca sa vina sa le plateasca bani grei la consult si la retele inutile pline de placebo.

Edited by projectfp, 04 March 2019 - 19:04.


#11
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YIVYi5eMmA4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#12
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 projectfp, on 04 martie 2019 - 19:03, said:

Cancerul nu se face de la abtinut la pipi.
Nu am auzit de diaree de pipi :)

 vladyyyyyyyy, on 04 martie 2019 - 18:40, said:

Saptamana trecuta am avut diaree 2 zile: joi si vineri.
In prima zi (joi) am crezut ca este ceva trecator si ca din urmatoarea zi (vineri) nu voi mai avea nimic. Insa nu a fost asa. De la 6:30 pana la 14:30 m-a durut burta tare, de la 8 la 14 fiind la scoala.


#13
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Eram si eu mai diplomat.

Primul sfat, sa nu mai manance mancare infestata, si o sa scape de acel efect.

#14
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 projectfp, on 04 martie 2019 - 19:13, said:

Eram si eu mai diplomat.

Ai si tu "rusini" de genul asta ?

#15
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,242
  • Înscris: 15.01.2014
Întreba cineva pe un topic faimos de-al lui djl, de ce mai stau ãștia care au  plecat din țarã, pe forumul SP.

Uite de asta, pentru topicuri de genul ãsta, comico-tragice.

La modul serios, cu rușinea nu faci nimic în viațã. Mergi și-ți fa nevoile când trebuie, lasã prostiile.

Edited by pexCom, 04 March 2019 - 19:26.


#16
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,710
  • Înscris: 14.10.2008
Eu m-am abtinut doar in preuniversitar unde erau WC-uri de parnaie si eu nu pot face treaba mare daca nu am pe ce sta, deci doar treaba mica o faceam, altfel chiuleam si fugeam acasa. Odata un partz toxic a facut sa ma dea afara din clasa profa de romana.

La facultate insa alta viata, WC-uri super care te imbiau si la treaba mare, nu turcesti, doar dusul lipsea ca in rest era perfect, m-am si intors din drum de pe RATB ca sa ma duc la baie la URA ca era mai aproape sau in 2009 cand nu mai eram student de 1 an si am avut drum si treaba la Bucuresti, am prezentat la intrare carnetul de student expirat ca sa ma lase in incinta si sa merg la WC. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 04 March 2019 - 19:26.


#17
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,208
  • Înscris: 06.01.2007
Cancer nu faci dar poa sa ti se rupa prapurele.

#18
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,710
  • Înscris: 14.10.2008
Eu nu suport disconfortul creat de nevoia de a urina sau defeca, bine ca s-a terminat parnaia preuniversitara in 2004 si de atunci ma usurez oricand am chef si oriunde, nu-mi imaginam sa fie atat de prietenoase WC-urile publice din alte locuri si institutii, scolile si liceele sunt jalnice.

Efectiv incalca drepturile omului toaletele din invatamant.

Edited by Neaceasca85, 04 March 2019 - 19:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate