Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Înmatriculare moped 50cc, adus din Italia.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Anon9

Anon9

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.08.2016
Seara, cer scuze dacă mai sunt și alte discuții despre asta, am găsit și eu câteva, dar nimic recent din păcate, și nu am reușit nici sa găsesc răspuns la anumite întrebări. Precizez ca toate actele de la moped sunt în Italiana. Ce as dori sa știu, RAR-ul este primul pas? Este suficient doar sa ma prezint acolo cu toate actele pe care le dețin, apoi sa fac restul? Sau am nevoie de ceva și înainte de asta? Costurile care ar fi la RAR? Citisem cam la 500 de lei, dar informația e luata de prin discuții de acum 3-4 ani. Un alt lucru, dețin toate actele pe ea. și plăcuta cu numărul, dar toate sunt pe numele tatălui meu, care este plecat, o sa pot face ceva, sau doar el o sa se poată ocupa de asta? Va mulțumesc.

#2
cotizo_dacul

cotizo_dacul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,150
  • Înscris: 09.01.2009
Tatal tau.Iti zic in cunostiinta  de cauza.Ca si al meu la   fel este,este inscris pe numele  tatalui meu  si cand  a  trebuit  sa ma duc la rar sa  ii scot cartea ,a trebuit sa mearga tata  sa  o scoata.

#3
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,893
  • Înscris: 09.12.2004
Faci contract de viznare cumparare cu el si apoi cu toate actele iei legatura cu un birou de inmatriculari ca aia pentru 150-200 lei fac toata hirtogaria.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate