Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Scena Misterelor

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Scena Misterelor, emisiunea lui Dan Negru, începe chiar astazi la ora 20:00, la Antena 1. Show-ul făcut după modelul revelioanelor lui Negru va fi astel transmis în fiecare joi, la aceiasi ora.
Formatul presune ca două tabere formate din zece vedete se vor lupta între ele pentru a ghici cine se ascunde în spatele unor măști spectaculoase. Miza este să strângă cât mai multe puncte care, la final de emisiune, se vor transforma în bani pentru o cauză umanitară.
În fiecare ediție există cateva vedete pemanente - Pepe, Diana Munteanu, Rona Hartner, Dorian Popa și Cosmin Seleși - și altele care se schimbă de la o ediție la alta.
De asemenea, Antena 1 a anunțat în urmă cu o săptămână și faptul că Dan Negru va avea un co-prezentator, pe Romică Țociu.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dhOcm-2a5AY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,644
  • Înscris: 23.10.2006
Ai ales la fix, unde sa faci anuntul asta....Posted Image Posted ImageO fi o premonitie....Posted Image

Edited by baribalu, 28 February 2019 - 20:11.


#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
mie mi-a placut mereu Dan Negru :))....sincer, eu nu-mi imaginez alt prezentator in locul lui :))

#4
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
Locul lui? Pe aria <In Memoriam>

#5
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View Postjimi91, on 28 februarie 2019 - 19:53, said:

mie mi-a placut mereu Dan Negru Posted Image)....sincer, eu nu-mi imaginez alt prezentator in locul lui Posted Image)
Da, e cel mai popular prezentator din Romania si a avut cele mai mari audiente in aproape 20 de ani de cariera.

#6
Fjell

Fjell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 21.08.2012
Daca baga in scena si tristii de la haznaua 3, ma uit ! Vreau o scena in care haznaua 3 sa fie data in primire la Securitate, de un alt actor cu masca, un cunoscut pe nume Felix Turnatorul Securitatii.

#7
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostPopaXXX, on 28 februarie 2019 - 19:56, said:

Da, e cel mai popular prezentator din Romania si a avut cele mai mari audiente in aproape 20 de ani de cariera.

cred ca e cel mai bun si in Moldova Posted Image)...avea emisiuni la ei (vrei sa fii milionar +altele)

Edited by jimi91, 28 February 2019 - 20:07.


#8
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Da, este perfect pentru un anume gen de public, cu  un IQ pe masura. Are avantajul ca desi modereaza emisiuni de tot kktu´, macar tipa tare. Ca sa inteleaga tot prostu´.

#9
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
O alta mizerie de emisiune...

#10
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Dar nu fii trist, nu duce lipsa de "culti" care s-o admire, sa cada in extaz in fata ei.

#11
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
pana nu apar "inteligentii" forumului, nu se poate...my friend, fara jigniri se poate?

Edited by jimi91, 28 February 2019 - 20:41.


#12
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,292
  • Înscris: 07.02.2003

View PostPopaXXX, on 28 februarie 2019 - 19:47, said:

Scena Misterelor, emisiunea lui Dan Negru,
Iar ala cu "la cabine", "la cabine" si care urla in general... ? Posted Image Au ramas fara bani si incearca ceva nou.
Sa ma anuntati cand incepe din nou teapa Bingo :)

Edited by andreic, 28 February 2019 - 20:50.


#13
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001

View Postjobist, on 28 februarie 2019 - 19:56, said:

Locul lui? Pe aria <In Memoriam>
RIP

#14
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Esti prea sensibil, nu era cazul sa te formalizezi. Remarca mea era pentru publicul general al latrinelor, nu faceam trimitere la cineva anume, fii calm. E doar la rubrica "sa ne amintim de,...." Iar eu, asa il am "in memoriam": urland la prostime.

Edited by myshyk, 28 February 2019 - 21:12.


#15
adrian_1992

adrian_1992

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.01.2017
Cei de la Antene sunt în pană de idei...
Trebuie să ai un retard să urmărești mizeria aia.

#16
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
E vorba despre o emisiune, nu despre prezentator sau o  televiziune de rahat. Concentrati-va, va rog!

#17
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006

View Postadrian_1992, on 28 februarie 2019 - 21:45, said:

Cei de la Antene sunt în pană de idei...
Total de acord. Daca fac de 20 de ani revelioanele pe ideea asta si cu acest prezentator, puteau macar in timpul anului sa vina cu altceva :P

PS Prevad viata scurta si schimbarea deasa a zilei si orei de difuzare a acestei emisiuni. Nu de alta, dar publicul tinta se uita la Las Fierbinti la ora aia :naughty:

#18
Cola_13

Cola_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 19.10.2009
Negru  este cel mai insuportabil prezentator din Romania. Din era lazarov este singurul care continua sa ne violeze  intelectual.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate