Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Cum ne exprimam pe forum

  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postadisz, on 28 februarie 2019 - 18:48, said:

Nu conteaza varsta.
Conteaza doar educatia,bun-simtul si respectul.Adica taman ce le lipseste cu desavarsire multor utilizatori ai forumului.
Si mai este o categorie aparte care foloseste un limbaj la limita civilitatii:sunt aia care in spatele unui nick isi refuleaza frustrarile patriotarde de doi lei,aia care fac si dreg,leii de pe forum,ratatii din viata de zi cu zi de obicei.

mie imi place cine ti-a dat like...ce oameni pe forum :))...ireal cum gandesc, mai ales cand au o varsta "respectabila"

#38
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007
...di inteleg niste reguli de baza pentru comunicarea decenta si respectul fata de partenerii de discutie.

#39
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Colocvial, cum te exprimi in mod natural si de preferat daca vrei sa nu fii dat afara de aici sa fie exclusiv cu UE PSD, ca daca vii cu ceva ce pare in mintea unora ca nu e cu UE PSD sfarsesti prin a fi cenzurat si suspendat din cate am vazut.
Nu cred ca e forum cu opinii si dezbateri aici, daca incerci asa ceva si e considerat ca nu se muleaza pe discursul de UE PSD automat esti considerat troll, posstac, tradator de tara si se cauta nodul in papura ca sa primesti eject... adica fac si ei exact ce spun ca urasc ca fac altii.
O spun din proprie experienta, in ziua in care am postat o opinie personala (as spune logica si argumentata) si a fost criticata de fanii URS+/rezist/insist/etc ca nefiind in acord cu mesajul UE PSD m-am trezit cu pauza, si nu cred ca a fost coincidenta.  Probabil faptul ca o spun aici va insemna ca iar vor primi niste pumni in gura virtuali, adica pauza.

#40
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,656
  • Înscris: 30.10.2009

View Postprojectfp, on 04 martie 2019 - 17:01, said:

O spun din proprie experienta, in ziua in care am postat o opinie personala (as spune logica si argumentata) si a fost criticata de fanii URS+/rezist/insist/etc ca nefiind in acord cu mesajul UE PSD m-am trezit cu pauza, si nu cred ca a fost coincidenta.  
Apasă pe link-ul cu punctele de avertizare și recitește-ți mesajele pentru care ai fost sancționat. Uită-te și pe ce arie le-ai postat.
Eu n-am de gând să ne întindem la discuții pe tema asta aici, nu țin să le explici și celorlalți ceva, îmi ajunge să zici că ai uitat pentru ce ai fost sancționat.

#41
iulian_1976

iulian_1976

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,571
  • Înscris: 10.05.2008
Inteleg punctul de vedere Posted Image
Bun hai sa analizam un vector de opinie care lucreaza la stat din ce se pare, probabil un sustinator PSD-ist.

"Si eu sunt nemulțumit de ce este la noi. Si se pot îmbunătăți multe si se îmbunătățesc."
"Dar, totuși, sa stii ca atunci cand începi..."
Alt exemplu
"orașul București. mă simt acasă și nu aș pleca de aici pentru nimic. îmi oferă totul și în afară de poluare, e perfect."


Ce concluzie pot sa trag?

Poti face greseli gramaticale nu sunt tipul sa atrag atentia insa sa nu stii sa compui o propozitie cap coada apoi din respect pune punct si surpriza ... incepe cu litera mica.

Edited by iulian_1976, 04 March 2019 - 18:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate