Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Caut jucatori de Ghost Recon Wildlands in mod Co-Op pe PC 2019

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
XtremeS

XtremeS

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 27.11.2017
Salutare,

Tocmai am achizitionat jocul in varianta platinum (sunt reduceri acum pe uPlay de 65% in caz ca este lume interesata sa cumpare jocul) si incerc sa gasesc jucatori activi in 2019 pe Ghost Recon Wildlands pe platforma PC pentru misiuni Co-Op.
Daca sunt oameni interesati sa imi dea add pe uplay (user name: xtreme2804) sau sa imi trimita aici PM cu user name-ul de pe uPlay.

Bafta
xtreme

Edited by XtremeS, 27 February 2019 - 15:56.


#2
illegal89

illegal89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 02.01.2019
Eu am jocul dar pe steam

#3
XtremeS

XtremeS

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 27.11.2017
Cred ca merge sa faci link intre listele de prieteni din Steam cu cea din uPlay. Da-mi un PM cu userul tau de pe STEAM

Can UPlay & Steam versions co-op?

"Yes, launching the game on steam launches Uplay which then launches the game, yes it works that way. All Ubisoft games requires you to get the Uplay service so yeah"

Se pare ca daca ai jocul pe Steam oricum lanseaza aplicatia uPlay pe care practic se joaca jocul. Sper ca am inteles bine.

Edited by XtremeS, 27 February 2019 - 16:52.


#4
bad47

bad47

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 19.02.2015
Salut, varianta standard edition are modul pvp?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate