Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

football manager 19

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011
a jucat cineva acest simulator? cum vi se pare?as dori sa-l achizitionez si nu stiu daca merita.

#2
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 16.01.2007
Eu joc acest simulator.
Daca esti pasionat al seriei, e foarte misto.
Daca e prima oara cand joci, o sa ti se para complicat.
De la o editie la alta, imbunatatirile nu sunt radicale, dar fac jocul mai captivant.

#3
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011

View Postcostinthebest, on 27 februarie 2019 - 07:55, said:

Eu joc acest simulator.
Daca esti pasionat al seriei, e foarte misto.
Daca e prima oara cand joci, o sa ti se para complicat.
De la o editie la alta, imbunatatirile nu sunt radicale, dar fac jocul mai captivant.

ma pasioneaza simulatoarele tip manager in special cele online dar vreau sa incerc si acesta.vreau sa stiu daca se poate juca online multiplayer sau este facut doar pentru carrier.si daca se pot vedea meciurile 3d sau cel putin 2d .jucatorii sunt cei reali?si am mai vazut o versiune, football manager  touch .oare difera ?ideea este ca as dori sa achizitionez dar nu stiu care  Posted Image acela touch din ce am vazut este pe Steam.

Edited by gabri80el, 27 February 2019 - 23:12.


#4
Basexu

Basexu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.12.2006
Am jucat fiecare editie de la football manager 2006. Jocul este foarte profi facut, jucatorii sunt reali, grafica la FM19 cel putin e ok (nu e fifa). Se poate juca si multiplayer. Cum zicea Costin mai sus ti se va parea foarte complicat la inceput, insa dupa ce incepi sa te prinzi despre ce e vorba experienta e unica.

Daca te pot ajuta cu ceva mai specific de atat...

#5
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011

View PostBasexu, on 01 martie 2019 - 11:43, said:

Am jucat fiecare editie de la football manager 2006. Jocul este foarte profi facut, jucatorii sunt reali, grafica la FM19 cel putin e ok (nu e fifa). Se poate juca si multiplayer. Cum zicea Costin mai sus ti se va parea foarte complicat la inceput, insa dupa ce incepi sa te prinzi despre ce e vorba experienta e unica.

Daca te pot ajuta cu ceva mai specific de atat...

tocmai asta incerc sa ma ajutati cu aceste intrebari pe care tocmai le-am spus.
vreau sa stiu daca se pot vedea meciurile 3d sau cel putin 2d .am mai vazut o versiune, football manager  touch .oare difera ?ideea este ca as dori sa achizitionez dar nu stiu care  Posted Image acela touch din ce am vazut este pe Steam

#6
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Touch e pentru tableta/telefon am impresia adica mult mai light in orice

Edited by spe_ripper, 15 March 2019 - 15:57.


#7
Mickeydutza

Mickeydutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 596
  • Înscris: 08.02.2016
Joc FM din 2005. Este cel mai bun simulator de football din lume. Are toate ligile, toti jucatorii din lume si poti juca in orice campionat doresti. Tin minte ca la FM 16 am facut o cariera in a doua liga din Barbados si in tur eram pe ultimele locuri iar in retur am terminat pe locul 2. A fost o promovare foarte spectaculoasa.

HOLME FC FM19 | SERIES REVIEW & ALL-TIME BEST XI | Football Manager 2019
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0OziETOBn-I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Problema mea e ca acum nu mai am rabdarea de acum 15 ani sa joc 2 zile full pentru un sezon.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate