Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Farsă de prost gust

* - - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
59 replies to this topic

#37
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,262
  • Înscris: 01.12.2001

View Postalthea, on 26 februarie 2019 - 15:12, said:

Nici eu nu cred că l-a bătut, mai degrabă a vrut să-l sperie.
Hai să nu ne ciufulim din asta, ok?
Daca ma tine minte dupa 15 ani, crede-ma ca i-am dat bine. ;)
Eu am uitat dupa ceva timp, dar el tot imi reaminteste periodic de acea chelfaneala.

#38
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 14:33, said:

Se poate lua amenda sau ceva daca faci farsă aia de suni la o sonerie la poarta cuiva el iese te aleargă și tu fugi???
Amenda o poate lua ala care te alearga.

#39
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,088
  • Înscris: 29.01.2016

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:28, said:

Sincer vorbind de două ori am sunat, acum că o mai fii sunat un coleg și o crede că-s eu asta n-am de unde să știu.
Ok, ideea e sa te potolesti, nu sa intrebi cat e amenda ca sa stii daca bagi in continuare.
Sunt 2 chestiuni :
1. peste niste ani o sa vezi cat de enervant este
2. dai de un nebun care te bate de te caci pe tine, la propriu. Pentru ce ? Poti ramane cu probleme grave dintr-o gluma d-asta daca prinzi pe vreunul beat, sau beat si nebun pe deasupra. Cu ce te incalzeste apoi ca el e in puscarie si tu esti legumix dintr-o gluma de copii ?

#40
RavaMan13

RavaMan13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.02.2019
Mda ai dreptate. Oricum, evident că acum o sa o i-au pe alta rută, faza e că îmi e frica sa nu mă aștepte la școală.


#41
Mirela2012

Mirela2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 17.08.2011

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 14:56, said:

Eu am întrebat dacă se ia amenda, nu sa îmi faceți voi morală.
Tu te plictisesti rau, asa-i? Nu ai teme? Ce clasa esti? Mai bine invata sa scrii corect decat sa te tii de tampenii.

View PostMagicwisewolf, on 26 februarie 2019 - 15:26, said:

Aparent, o sa iti mai i-ei...
Fix asta ziceam si eu. In loc sa se tina de prostii mai bine ar invata sa scrie, ca masacreaza la greu limba romana.

Edited by Mirela2012, 26 February 2019 - 15:45.


#42
RavaMan13

RavaMan13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.02.2019
A-8-a sunt Mirela, și da am teme, dar temele nu le fac pe strada când vin de la școală, și nu, nu prea mă plictisesc. Păcat că nu suntem toti ușa de biserica și că unii mai facem și niște greșeli gramaticale.


#43
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:44, said:

Mda ai dreptate. Oricum, evident că acum o sa o i-au pe alta rută, faza e că îmi e frica sa nu mă aștepte la școală.
Daca te asteapta la scoala poti instiinta gardianul, profesorul de serviciu, directorul si ca urmare vor chema politia.
E clar ca e un dereglat cu capul.

Sau daca nu e timp poti sa fii pregatit in a apela 112 in cazul in care te acosteaza.

#44
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 14:50, said:

Mai vreau păreri...
Nu de pareri ai tu nevoie ...

#45
Mirela2012

Mirela2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 17.08.2011

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:48, said:

A-8-a sunt Mirela, și da am teme, dar temele nu le fac pe strada când vin de la școală, și nu, nu prea mă plictisesc. Păcat că nu suntem toti ușa de biserica și că unii mai facem și niște greșeli gramaticale.
Puisor, nu se lua nimeni de tine daca nu puneai intrebari ciudate. Pai la clasa a 8-a, tu cu asta te ocupi? Mai bine mergi cu colegii la Starbucks, fa ceva misto cu timpul, nu enerva oamenii, ca e riscant si pt tine. Uite fetita mea scrie mai corect ca tine si e clasa a 4-a, si crede-ma ca nu e vreo lumina.

Edited by Mirela2012, 26 February 2019 - 15:54.


#46
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View Postspe_ripper, on 26 februarie 2019 - 15:29, said:

Orice ai zice, nu ai procedat bine. Ce treaba ai sa dai in el? Pe langa diferenta de varsta.
E minor, nu raspunde in fata legii. Ce poti sa ii faci daca legea nu te apara? Acum inteleg ca esti copchil prost, dar nu ti se poate permite orice pe baza asta.

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:44, said:

faza e că îmi e frica sa nu mă aștepte la școală.
Banuiesc ca inainte de "gluma" nu te-ai gandit la consecinte. Ce e sigur e ca pe viitor te vei gandi de mai multe ori inainte sa mai faci vreo glumita.

Edited by lucifer76, 26 February 2019 - 15:57.


#47
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,088
  • Înscris: 29.01.2016

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:44, said:

Mda ai dreptate. Oricum, evident că acum o sa o i-au pe alta rută, faza e că îmi e frica sa nu mă aștepte la școală.
Daca se deranjeaza sa vina si sa te astepte la scoala pentru atat, e nebunul de care ziceam mai devreme... Ai mare grija.
Daca se apropie de tine cu alte ganduri decat sa vorbesca cu tine, striga si tu la gardian, profesor, ceva. Si apoi, spune-le si parintilor tai. Mai bine batut de parintii tai, dar sa stie despre ce e vorba, decat de unu care s-a deplasat special pentru tine la scoala.

#48
RavaMan13

RavaMan13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.02.2019

View PostMirela2012, on 26 februarie 2019 - 15:53, said:


Puisor, nu se lua nimeni de tine daca nu puneai intrebari ciudate. Pai la clasa a 8-a, tu cu asta te ocupi? Mai bine mergi cu colegii la Starbucks, fa ceva misto cu timpul, nu enerva oamenii, ca e riscant si pt tine. Uite fetita mea scrie mai corect ca tine si e clasa a 4-a, si crede-ma ca nu e vreo lumina.
Bine mă ca ești tu ușa de biserica și că nu ai făcut nici o prostie când erai mica. Unii mai facem și greșeli. Te rog eu ieși de pe pe acest post și vezi-ți de drumul tău.

"Puișor" ce arogante aveți unii.

Edited by RavaMan13, 26 February 2019 - 15:56.


#49
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 14:50, said:

Mai vreau păreri...

Esti un prost care vrea sa enerveze oameni. O parere sincera.

Si sper sa dai de unul ca mine ca sa te puna la punct. Posted Image

Edited by TruculMagic, 26 February 2019 - 15:56.


#50
RavaMan13

RavaMan13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.02.2019
Ce ratați sunt UNII adulți. Mulțumesc tuturor celor care mi-au răspuns la întrebare și pe care nu i-au preocupat cum vorbesc sau altceva. Și Mirela in clasă a 4-a eram și eu la fel, sa o vad in a 8-a ce note de 5 o sa ia.

#51
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Cum, mă? Tu ești într-a opta și faci asta cu sunatul? Eu cred că eram în clasa întâi sau a doua când mă distram din asta. Ești întârziat sau ce naiba-i cu tine?

#52
Mirela2012

Mirela2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 17.08.2011

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 16:00, said:

Ce ratați sunt UNII adulți. Mulțumesc tuturor celor care mi-au răspuns la întrebare și pe care nu i-au preocupat cum vorbesc sau altceva. Și Mirela in clasă a 4-a eram și eu la fel, sa o vad in a 8-a ce note de 5 o sa ia.
Ti-am zis puisor ca eu sunt baba si as putea fi maica-ta, nu din superioritate, ti-am spus cu afectiune. Degeaba te superi, ca noi aici iti vrem binele. Poti sa iei o mama de bataie sa nu-ti mai revii ever, sau pot avea ai tai probleme, saracii, nevinovati. La astea nu te gandesti? Si, da, la clasa a 8-a nu sunt ceva examene de pregatit?

Edited by Mirela2012, 26 February 2019 - 16:04.


#53
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014

View PostRavaMan13, on 26 februarie 2019 - 15:56, said:

Bine mă ca ești tu ușa de biserica și că nu ai făcut nici o prostie când erai mica. Unii mai facem și greșeli. Te rog eu ieși de pe pe acest post și vezi-ți de drumul tău.

"Puișor" ce arogante aveți unii.
lol ce scheme ai in cap.
Poate femeia are 40 de ani, iar tu te adresezi ca frana. De unde iti dai seama ca "puisor" a fost o aroganta si nu a fost sincera?!

#54
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,088
  • Înscris: 29.01.2016

View Posthoneymik, on 26 februarie 2019 - 16:03, said:

lol ce scheme ai in cap.
Poate femeia are 40 de ani, iar tu te adresezi ca frana. De unde iti dai seama ca "puisor" a fost o aroganta si nu a fost sincera?!
A gresit Mirela, poate ar fi trebuit cu "Cocosel", ca nu mai e "puisor" la varsta asta...

View Postcaiuscorneliu, on 26 februarie 2019 - 16:01, said:

Cum, mă? Tu ești într-a opta și faci asta cu sunatul? Eu cred că eram în clasa întâi sau a doua când mă distram din asta. Ești întârziat sau ce naiba-i cu tine?
Aparent, da.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate