Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Tortura electronică

  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
La Adina Florea se inregistreaza orice stupizenie.

#20
DONNIE99

DONNIE99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 05.06.2014

View Postkarax, on 24 februarie 2019 - 10:48, said:

as a  matter of fact chiar este posibil asa  ceva
sa o luam de  la alessandro volta si experimentele lui ,  ce  implica curent  electric bagat in muschi....sa  o luam  de astazi de  la cipurile pe creier care se implanteaza legal pentru cazurile de epilepsie ...uite aici  absolut legal  si normal
https://en.wikipedia...i/Brain_implant
so it's really possible

sa o luam de la implanturile diverse  in corp cu organe artificiale ...se pot face niste mici implanturi care sa  impiedice ratiunea , mersul sau mai  stiu eu ce.....
Aici nu se vb. de vreun implant,asa reactioneaza respectivii la bașcalia softului respectiv,ii sperie cu toate tampeniile posibile.Este un gadget+soft care actioneaza de la distanta undele cerebrale emise de creier de tip alfa,beta,teta.Deasemenea softul decodeaza si intereactioneaza cu gandurile individului respectiv (telepatie sintetică)si de aici incepe tortura si bataia de joc in genul unei psihoze induse sintetic.....de asta reactioneaza așa cei din documentarul care l-am pus aici...

#21
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postkarax, on 24 februarie 2019 - 10:48, said:

as a  matter of fact chiar este posibil asa  ceva
sa o luam de  la alessandro volta si experimentele lui ,  ce  implica curent  electric bagat in muschi....sa  o luam  de astazi de  la cipurile pe creier care se implanteaza legal pentru cazurile de epilepsie ...uite aici  absolut legal  si normal
https://en.wikipedia...i/Brain_implant
so it's really possible

sa o luam de la implanturile diverse  in corp cu organe artificiale ...se pot face niste mici implanturi care sa  impiedice ratiunea , mersul sau mai  stiu eu ce.....
D
Da´cu regenerarea, nimic, nimic?

#22
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postmyshyk, on 24 februarie 2019 - 11:53, said:

D
Da´cu regenerarea, nimic, nimic?
era sa zic cu ce....n-ai tu alta treaba de facut sau ceva?
care e problema ta ca ma mai oocup si cu alternative science? momentan atata pot,  sunt sub tratament iar asta e cam ultimul an de tratament  pentru stiinta ta .....anul asta e ultimul de injectii iar peste 2 ani ultimii de supraveghere

deci e de bine

#23
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
solutii? m-am  chinuit destul de mult cu solutii extravagante...intre timp mi-am dat seama ca mai bine ma calmez si astept sa invat  fizica la modul serios ,  si astept ca sa se termine tratamentul , ca se  pare ca cu cat sunt mai calm cu atat e mai bine...stiu ei  doctorii ce  stiu....
abia dupa ce voi invata fizica la modul serios o sa ma reapuc de gasit solutii...sau in loc sa caut solutii extravagante ma axez naibii direct pe o chestiune serioasa cum ar fi fuziunea nucleara si gata ...rezolv si problemele de energie ale romaniei

Parc?  pe frigul asta? mi-e cam frica de  raceli si gripe ....am  vaccinul dar tot mi-e frica  ...plus ca nu ma  simt  eu bine asa in  frig ...astept  primavara ...anotimpul meu preferat ...iarna la mine e shut down...iarna ma anchilozeaza cu frigul ei ....

#24
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
dar deja avem centrala nucleara karax..

#25
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
initiator da străinii ce zic? :)

#26
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postsilesax, on 24 februarie 2019 - 12:27, said:

dar deja avem centrala nucleara karax..
avem dar nu acopera tot necesarul energetic  al tarii....
era vorba sa ajungem la 5 reactoare nucleare care ar fi contat cam  30-40% din  necesarul tarii....si daca am trage si niste lacuri artificiale sau ceva si am pune centrale nucleare am putea...nop , nop ...nu ma apuc again ....de idei crete ....don't let the demons win Posted Image Posted Image Posted Image

View PostMotanulAlb, on 24 februarie 2019 - 12:36, said:

Karax, cata inteligenta au muschii tai?

muschii mei? nu prea...nici aia cerebrali nici aia de pe biceps si triceps ....

#27
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
karax, industria e moarta, tara nu mai are nevoie de energie multa sa exportam nu avem unde.. ce sa facem cu energia?

mai bine lucreaza la mini centrale de apartament nucleare, sa avem caldura si apa calda pe veci si sa le pui si un ochi de aragaz deasupra sa prajim un ou ochi cu un carnat :)

#28
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
dar e nevoie  in zona..... pentru ca altfel  ne  inconjoara rusii de tot...
uite un  proiect european special pentru europa de est ar fi perfect

noi am  putea ajunge usor la energie gata pentru export...am putea astfel sa sustinem 1-2 state din jur sa fie si ele cat de cat independente energetic...stii ce zic ...o strategie cu cap...

#29
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Omul abia acum a scapat din tortura, a durat 9 ani sa scape, acum incearca sa reclame... dar nu prea are unde, nu-l crede nimeni ca a fost supus torturii electronice. Ai grija cum te comporti data viitoare, nu stii de unde vine urmatoarea tortura electronica.

Edited by hwplanet, 24 February 2019 - 22:22.


#30
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,235
  • Înscris: 24.02.2007
Aria asta e o tortura electronica...

#31
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View Postdani.user, on 24 februarie 2019 - 22:24, said:

Aria asta e o tortura electronica...

Stiinta alternativa. Orice trebuie sa fie acceptat, daca se incadreaza alternativ stiintei reale.

#32
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,235
  • Înscris: 24.02.2007

View Posthwplanet, on 24 februarie 2019 - 22:26, said:

Orice trebuie sa fie acceptat,

Nu...

#33
Ccah

Ccah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 01.11.2016

View Postdarius73, on 24 februarie 2019 - 09:33, said:

(avand in vedere ca tine si de terorism, domestic sa-l incadrez)

Tine de schizofrenie, acolo il incadrezi. Il iei de mana pe tovarasul karax ca tot ti-a postat pe topic si poate te indruma la psihiatrul lui

de ce nu s-a mutat din Alternative Science la psihiatrie? ca primeste raspunsuri mai multe de la profesionisti ca hwplanet acolo

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate