Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Cum stalkuiesc femeile?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
florin1008

florin1008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 732
  • Înscris: 17.11.2013

View PostMarianG, on 24 februarie 2019 - 00:59, said:

dar tu cati ani aveai ?
25 cu aia de 22 si 31 cu aia de 31.

#38
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View PostNeaceasca85, on 23 februarie 2019 - 15:46, said:

Eu am aflat prenumele unei pustoaice de a 12-a coroborand numele de familie de pe facturile platite la noi la Pay Point de parintii ei, apoi numele corectat pe lista de la interfon, cautat numele pe net si gasit o promotie de olimpiada din 2015 care se lega prin faptul ca daca atunci era a 8-a, acum e a 12-a, iar mai ales numele de familie mai ciudat, nume destul de comun plus inca o litera in interiorul lui.

Dacă aș ști Alimentara matale aș face asta.

Attached File  im-calling-the-cops-20301100.png   120.78K   2 downloads

Lumea trimite copii la tine la magazin după pâine și tu salivezi la fetițe nene.

View PostNeaceasca85, on 23 februarie 2019 - 15:46, said:

In 2013 am intrat pe Facebook-ul celei de care eram obsedat cu ajutorul lui vara-mea, nu mi-am facut eu cont de FB special pentru ea, nici nu merita.

De ce nu mergi la un medic ?

#39
viperianorder

viperianorder

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 20.02.2019

View PostNeaceasca85, on 23 februarie 2019 - 15:46, said:


Eu am aflat prenumele unei pustoaice de a 12-a coroborand numele de familie de pe facturile platite la noi la Pay Point de parintii ei, apoi numele corectat pe lista de la interfon, cautat numele pe net si gasit o promotie de olimpiada din 2015 care se lega prin faptul ca daca atunci era a 8-a, acum e a 12-a, iar mai ales numele de familie mai ciudat, nume destul de comun plus inca o litera in interiorul lui.

Si zici ca are peste 18 ani?

Edited by viperianorder, 24 February 2019 - 14:22.


#40
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostTruthHurts, on 23 februarie 2019 - 19:31, said:

De ce folositi termenul asta cretinoid si aberant care sugereaza comportament periculos, pradator, pentru o chestie cat se poate de naturala(insistente de natura romantica)? E incredibil cum au reusit sa spele pe creier feministele americane atata lume, chiar si dicolo de granitele jegului ala de
De unde stii ca omul nu este un stalker, cu niste texte la inaintare ? Chiar asa, in era informationala, te spala cineva pe creier sa nu mai stii sensul cuvintelor ?

#41
mannes

mannes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 30.04.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4wE-2TgMWJ4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#42
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Video asta mi l-a trimis o cunostinta acum 1 an, cu mesajul "uite, au facut un video cu si despre tine Posted Image "

#43
Trexman

Trexman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 11.11.2017
+41 de comentarii (and counting) și niciun comentariu de la o domnișoară sau doamnă să răspundă lui @_carpatos

Poate mă înșel dar nu asta înseamnă „circulabă”?  

Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate