Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 

Cum stalkuiesc femeile?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1
_carpatos

_carpatos

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 512
  • Înscris: 11.12.2018
Cu totii stim interesul barbatilor pentru sexul frumos. Cum ai parte de o interactiune cu o tipa noua, fie ca e colega de munca, o prietena a unei cunostinte, doctorita, asistenta la care mergi la consultatie, una care lucreaza la resurse umane si te abordeaza pentru un nou loc de munca, sau pur si simplu o fata de la un ghiseu, vrei sa afli mai multe informatii despre ea. O cauti pe feisbuc, pe whattsapp etc.
Acest topic se adreseaza doamnelor si domnisoarelor. Intrebarea e daca ele procedeaza la fel stalkuind barbati care li se par mai interesanti.

#2
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Poate chiar mai rau decat barbatii.

#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
eu le cuceresc....sa zicem ca vad o fata care imi place, boom, ma schimb total, la 360 de grade :), stii ce zic?....acum sunt un cuceritor...ma duc la ea, o intreb...

EU: te-a durut cand ai cazut? (nu mai stiam cum e replica aia celebra de pe net)
EA: de unde sa cad?
EU: din cer
EA:huh?

Daca nu intelege gluma, inseamna ca nu e prea desteapta...asa ca fugi...eu umblu numai cu fete destepte...adica, cum sa nu inteleaga ca am facut-o inger?...cum?..stii ce zic?

Daca intelege, atunci e clara treaba...o urmaresc toata ziua...sa  vad ce face....odata, am prins-o facand sex cu altcineva....cred ca exersa pentru mine

#4
ianos777

ianos777

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 07.02.2019
Daca esti barbat o sa te recunoasca femeile ... si daca nu esti tot o sa te recunoasca....asa ca de ce mai porti grija femeilor... fii barbat si problema e ca si rezolvata.

#5
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,097
  • Înscris: 30.04.2007

 jimi91, on 23 februarie 2019 - 15:28, said:

Daca nu intelege gluma, inseamna ca nu e prea desteapta...

poate-i satula saraca de cite ori a cazut ... asta ca sa nu zic ca-i expirata poanta ;)

#6
_carpatos

_carpatos

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 512
  • Înscris: 11.12.2018

 jimi91, on 23 februarie 2019 - 15:28, said:

eu le cuceresc....sa zicem ca vad o fata care imi place, boom, ma schimb total, la 360 de grade :), stii ce zic?....acum sunt un cuceritor...ma duc la ea, o intreb...

EU: te-a durut cand ai cazut? (nu mai stiam cum e replica aia celebra de pe net)
EA: de unde sa cad?
EU: din cer
EA:huh?

Daca nu intelege gluma, inseamna ca nu e prea desteapta...asa ca fugi...eu umblu numai cu fete destepte...adica, cum sa nu inteleaga ca am facut-o inger?...cum?..stii ce zic?

Daca intelege, atunci e clara treaba...o urmaresc toata ziua...sa  vad ce face....odata, am prins-o facand sex cu altcineva....cred ca exersa pentru mine

Ceva mai de anul 2019 n-ai?

#7
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008

 jimi91, on 23 februarie 2019 - 15:28, said:

eu le cuceresc....sa zicem ca vad o fata care imi place, boom, ma schimb total, la 360 de grade Posted Image, stii ce zic?....acum sunt un cuceritor...ma duc la ea, o intreb...

EU: te-a durut cand ai cazut? (nu mai stiam cum e replica aia celebra de pe net)
EA: de unde sa cad?
EU: din cer
EA:huh?

Daca nu intelege gluma, inseamna ca nu e prea desteapta...asa ca fugi...eu umblu numai cu fete destepte...adica, cum sa nu inteleaga ca am facut-o inger?...cum?..stii ce zic?

Daca intelege, atunci e clara treaba...o urmaresc toata ziua...sa  vad ce face....odata, am prins-o facand sex cu altcineva....cred ca exersa pentru mine
E atat de fumata si obosita duma aia cu ingerul cazut din cer, ca ele sunt satule de asta.

Gand la gand cu bucurie, 2 useri inaintea mea.

#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
uitati-va cine mi-a dat like...RIVIA...gagica...femeie...deci ,merge..stii ce zic ? Posted Image) ahh, dar sunteti invidiosi...asta e acum...Posted Image

Edited by jimi91, 23 February 2019 - 15:46.


#9
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
In rest ce sa zic, pot zice ca stalkingul e o chestie preferata de mine, gen vazut pe geam, identificarea scarii unde sta sau chiar si a geamului apartamentului, daca are pe cineva, cat vorbeste la telefon sau sta pe Facebook.

Whatsapp deja trebuie sa-i ai si numarul de telefon. Ca angajate insa GDPR-ul a interzis si ecusoanele. Sa cauti dupa nume.

Eu am aflat prenumele unei pustoaice de a 12-a coroborand numele de familie de pe facturile platite la noi la Pay Point de parintii ei, apoi numele corectat pe lista de la interfon, cautat numele pe net si gasit o promotie de olimpiada din 2015 care se lega prin faptul ca daca atunci era a 8-a, acum e a 12-a, iar mai ales numele de familie mai ciudat, nume destul de comun plus inca o litera in interiorul lui.

In 2013 am intrat pe Facebook-ul celei de care eram obsedat cu ajutorul lui vara-mea, nu mi-am facut eu cont de FB special pentru ea, nici nu merita.

#10
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012

 projectfp, on 23 februarie 2019 - 15:26, said:

Poate chiar mai rau decat barbatii.
Diferenta e ca noaptea pe intuneric nu tremuri ca o sa te proteasca de un zid si o sa te penetreze cu strap-on-ul.

Stalkareala din partea femeilor s-ar putea sa fie ai frecventa dar nu nu e perceputa ca o amenintare ci doar ca ceva   iritatnt.

Edited by iulian_k, 23 February 2019 - 15:49.


#11
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Nu, femeile de obicei actioneaza mortal, te inteapa si te lasa proptit de zid ca sa il vopsesti rosu.

#12
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012

 Neaceasca85, on 23 februarie 2019 - 15:46, said:

In rest ce sa zic, pot zice ca stalkingul e o chestie preferata de mine, gen vazut pe geam, identificarea scarii unde sta sau chiar si a geamului apartamentului, daca are pe cineva, cat vorbeste la telefon sau sta pe Facebook.

Whatsapp deja trebuie sa-i ai si numarul de telefon. Ca angajate insa GDPR-ul a interzis si ecusoanele. Sa cauti dupa nume.

Eu am aflat prenumele unei pustoaice de a 12-a coroborand numele de familie de pe facturile platite la noi la Pay Point de parintii ei, apoi numele corectat pe lista de la interfon, cautat numele pe net si gasit o promotie de olimpiada din 2015 care se lega prin faptul ca daca atunci era a 8-a, acum e a 12-a, iar mai ales numele de familie mai ciudat, nume destul de comun plus inca o litera in interiorul lui.

In 2013 am intrat pe Facebook-ul celei de care eram obsedat cu ajutorul lui vara-mea, nu mi-am facut eu cont de FB special pentru ea, nici nu merita.

Attached Files



#13
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
La Whatsapp imi place cel mai mult chestia cu Last Seen, pentru ca arata si cam ce fel de program are, daca ii place sa stea tarziu/doarma pana la pranz. Dar repet, trebuie sa ai numarul de telefon.

Eu stalkaresc fara ca ea sa se prinda. Discret.

#14
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 iulian_k, on 23 februarie 2019 - 15:47, said:

Diferenta e ca noaptea pe intuneric nu tremuri ca o sa te proteasca de un zid si o sa te penetreze cu strap-on-ul.

Stalkareala din partea femeilor s-ar putea sa fie ai frecventa dar nu nu e perceputa ca o amenintare ci doar ca ceva   iritatnt.

pai tu crezi ca ele nu stiu? stiu, cum sa nu stie...au un instinct al lor...stiu ca sunt urmarite si se pregatesc pentru tine...cand fac sex cu sotul/iubitul...adevarul e ca se pregateste pentru tine, sau cand te ignora, ea de fapt se lasa mai greu...Lasa ca stiu eu cum functioneaza mintea lor, stii ce zic?

#15
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Crezi tu ca intelegi femeile. Realitatea e ca nici Mnezo nu le poate intelege, cum zic ardielenii.

#16
Wotan

Wotan

    Io n-am cerut sa ma nasc argyelean. Amu, am avut noroc...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,731
  • Înscris: 01.10.2002

 jimi91, on 23 februarie 2019 - 15:28, said:

eu le cuceresc....sa zicem ca vad o fata care imi place, boom, ma schimb total, la 360 de grade Posted Image, stii ce zic?....acum sunt un cuceritor...ma duc la ea, o intreb...

EU: te-a durut cand ai cazut? (nu mai stiam cum e replica aia celebra de pe net)
EA: de unde sa cad?
EU: din cer
EA:huh?

Daca nu intelege gluma, inseamna ca nu e prea desteapta...asa ca fugi...eu umblu numai cu fete destepte...adica, cum sa nu inteleaga ca am facut-o inger?...cum?..stii ce zic?
Eu am vazut gluma intr-un serial american din anii 2000... Poate de aia nu te mai baga in seama... :)

#17
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6gKDd5lKbKY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#18
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012

 Neaceasca85, on 23 februarie 2019 - 15:52, said:

Crezi tu ca intelegi femeile. Realitatea e ca nici Mnezo nu le poate intelege, cum zic ardielenii.
Nu le intelegi pentru ca le-ai fortat sa minta ca nu ar fi asemanatoare cu tine si atunci iti livreaza tot felul de informatii false care sa-ti confirme prejudecatile.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate