Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Problema Facebook

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,024
  • Înscris: 04.09.2018
Am si eu o problema si anume vad peste tot tutoriale de cum gasim o persoana dupa oras si nu merge !
Cand dai la persoane NU apare in stanga filtreaza rezultatele ca la All si postari, atasez print screen-ul

In prima poza e cum apar filtrarile la postari, si in a doua cum NU apare la persoane, desi pe youtube la tutoriale apare.

#2
holymoses

holymoses

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 07.01.2019
ovidele, zi mie ce persoana vrei sa cauti ca ti-o gasesc io.

Edited by holymoses, 20 February 2019 - 19:44.


#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
e ca atunci cand esti pe net si brusc iti apare o poza pe ecran...o poza cu o gagica misto, care e doar la 10 km de mine si imi zice ca ma vrea?

#4
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,024
  • Înscris: 04.09.2018
Pai vreau una Corina dar...nu stiu nici nume de familie nici nimic, vreau cautare doar dupa oras Bucuresti sperand..ca dupa poza o recunosc.

#5
holymoses

holymoses

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 07.01.2019
pai intri pe fb (pe aplicatia de pe tel), scrii la cautare corina, dai la persoane - filtre si la oras scrii buc.

Attached Files

  • Attached File  44.jpg   50.89K   8 downloads
  • Attached File  332.jpg   31.92K   9 downloads
  • Attached File  33333.jpg   69.3K   8 downloads


#6
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,024
  • Înscris: 04.09.2018
nu, pe desktop vreau, ca pe tel stiu ca e, insa acolo nu imi afiseaza asa multe rezultate ca la calcul asta.

#7
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Au si pe desktop, sau aveau cand am vazut eu ultima data o interfata fb :D

#8
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Pe desktpo - la mine merge.
Asa: te duci sus la cimpul de cautare > scrii NUMELE > NU dai Enter, NU apesi pe iconita aia > astepti si apar niste rezultate acolo, jos dai pe Afiseaza toate rezultatele....
Apoi apar in stinga filtrele, inclusiv oras.
Daca tot nu merge, schimba browser.
Daca tot nu merge, e de la procesor, se incurca facebook in atitea cores ;) :)

#9
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,024
  • Înscris: 04.09.2018
Mersi de raspuns si de sugestie, nu merge, da-i in morzii lor..apar filtre doar la "Toate" sau la "postari", nu la persoane, nu are sens sa-mi fac draci, in loc sa evolueze, pe ce trece timpul sunt mai prosti aia care fac ce fac, in loc sa adauge functii sa faciliteze mai bine cautarile, ei au facut pe dos.
Pe tel au filtre pe persoane dar NU afiseaza aceleasi rezultate, afiseaza mult mai putine, sau tot asa s-o incurca in procesoarele telefoanelor noi, hahahahaha.

Daca as avea o firma de softuri, as angaja macar arhitectii profi, sa le zica la coderi ce trebe sa faca.
In loc sa se puna pret pe calitate, idiotii se uita la ce salariu trebe sa le dea la niste oameni ca lumea, prefera mai ageamii doar sa nu dea salariu mai mare, de parca la miliardele lor, mai conteaza ca dai 2000 sau 3000 euro la angajati, oricum profitul e urias.
Si site Emag, cand pui filtrele in loc sa te lase sa le pui pe toate si apoi sa dai apply, la fiecare filtru pus se reincarca pagina, si multe alte exemple.
Jos palaria nene la aia de la formula 1, aia pun pret pe calitate si au doar oameni profi, bravo lor !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate