Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Samsung seria A (10... 70 si A90)

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
1076 replies to this topic

bogdanvso

bogdanvso

Member

• Grup: Members

View Postpiton, on 06 mai 2019 - 01:24, said:

Asta a făcut-o Samsung intenționat sau așa a ieșit? 😄

Lol :))e misto habar nu aveam

Edited by bogdanvso, 06 May 2019 - 17:25.

Tendon

Tendon

Junior Member

Ce stiti despre A70 , are corpul (rama ) din metal ? Unele surse spun ca ar fi plastic . Iar despre rezistenta in timp a glastic-ului , materialul de pe spate al telefonului , pentru cei care nu folosesc huse , ceva pareri ?

wild_one_ro

wild_one_ro

Member

pentru a50 a aparut actualizarea pt amprenta si camera din fata

Attached Files

craciuncostel

craciuncostel

Active Member

View PostTendon, on 08 mai 2019 - 16:15, said:

Ce stiti despre A70 , are corpul (rama ) din metal ? Unele surse spun ca ar fi plastic . Iar despre rezistenta in timp a glastic-ului , materialul de pe spate al telefonului , pentru cei care nu folosesc huse , ceva pareri ?

Uite că nu m-am uitat, ieri am trimis la eMAG in service telefonul colegei, luat fix de 6 săptămâni. Colega i-a pus husă din prima. Telefonul a decedat subit și a intrat într-o buclă continuă de restarturi. Am înțeles că va ajunge la depanero în service, sunt tare curios cât o să îl țină și dacă îi dau de cap.

catamunt

catamunt

Junior Member

Actualizare pt a50

Attached Files

Edited by catamunt, 08 May 2019 - 20:39.

wild_one_ro

wild_one_ro

Member

View Postwild_one_ro, on 08 mai 2019 - 19:48, said:

pentru a50 a aparut actualizarea pt amprenta si camera din fata
si evident ca update asta aduce si o chestie nasoala. camera din fata doar in modul wide are 25 mp in mod normal are 16mp e doar un feeling facut de samsung ca sa ia ochii ... trebuie sa schimbi intre moduri mereu ca sa ai o poza buna. vechea camera era mult mai ok.

hombre81

hombre81

Junior Member

Salut, stie cineva in Pitesti unde pot schimba un touchscreen la un A50, am fost la un chinez ( la Casa Cartii pt. cine stie) si mi-a cerut 500 lei, a zis ca il poate schimba doar impreuna cu display-ul ca nu stiu ce are camera frontala legata de ambele, sau asa e mai comod pt. el si castiga si el ceva mai mult?

c6t9

c6t9

Senior Member

• Grup: Senior Members

View PostTendon, on 08 mai 2019 - 16:15, said:

Măcar de-ar fi plastic. M-am săturat de rahatul premium metal și sticlă. O tâmpenie mai mare nu se putea. Mi-e dor de corpurile făcute de Nokia. N-au văzut husă în viața lor. 5 ani mai târziu sunt ca în ziua când au părăsit cutia.

TEMPLARU

TEMPLARU

New Member

• Grup: Junior Members
Salut, baieti, este normal ca bateria sa tina numai o zii, cu o utilizare medie ? M-am uitat si Displayul manânca 55% din baterie, iar standby-ul in jur de 10%, are oare battery drain displayul, ca il folosesc numai pe luminozitate minima, detin telefonul de o saptamana ..

mihaitza_gym

mihaitza_gym

Member

View PostTEMPLARU, on 14 mai 2019 - 18:09, said:

Salut, baieti, este normal ca bateria sa tina numai o zii, cu o utilizare medie ? M-am uitat si Displayul manânca 55% din baterie, iar standby-ul in jur de 10%, are oare battery drain displayul, ca il folosesc numai pe luminozitate minima, detin telefonul de o saptamana ..
ecranul consuma cel mai mult de obicei

breitner

breitner

Senior Member

View Posthombre81, on 14 mai 2019 - 12:48, said:

Salut, stie cineva in Pitesti unde pot schimba un touchscreen la un A50, am fost la un chinez ( la Casa Cartii pt. cine stie) si mi-a cerut 500 lei, a zis ca il poate schimba doar impreuna cu display-ul ca nu stiu ce are camera frontala legata de ambele, sau asa e mai comod pt. el si castiga si el ceva mai mult?

Daca iti cumperi display-ul te costa vreo 350 lei. Plus manopera = 500 lei!
Cauta in Bucuresti mai ieftin (dar cu transport tot acolo ajungi).

hombre81

hombre81

Junior Member

View Postbreitner, on 15 mai 2019 - 11:15, said:

Daca iti cumperi display-ul te costa vreo 350 lei. Plus manopera = 500 lei!
Cauta in Bucuresti mai ieftin (dar cu transport tot acolo ajungi).
Pai display-ul nu are nimic, e functional,  vreau sa stiu daca ar merge sa  schimb decat geamul (ca la alte tel. de altfel), sa scap mai ieftin, asa cu display cu tot gasesc, nu ar fi o problema, dar 1500 el + 500 display, mai faceam un efort de 200 si luam un Mi9, dar asta e, prostia se plateste.

breitner

breitner

Senior Member

Mai asteapta (de abia a intrat in magazine telefonul).
Sau comanda online (vreo 50-60 lei cu taxe):
https://www.maxbhi.c...sung galaxy A50

Pentru conversie rupie Sri Lanka:
https://ro.coinmill...._RON.html#LKR=1

Seria A (majoritatea) de la Samsung se fabrica in India asa ca nu iei teapa. Sau mai cauta site-uri indiene (daca nu-ti place din Sri Lanka).

Edited by breitner, 15 May 2019 - 13:57.

vidiandrei

vidiandrei

Active Member

Update nou. Cica imbunatateste si calitatea pozelor.

La noi a ajuns sau mai asteptam vreo luna ?

wild_one_ro

wild_one_ro

Member

View Postvidiandrei, on 16 mai 2019 - 19:20, said:

Update nou. Cica imbunatateste si calitatea pozelor.

La noi a ajuns sau mai asteptam vreo luna ?

unde ai gasit informatia asta? cu noul update

vidiandrei

vidiandrei

Active Member

https://www.gsmarena...-news-37070.php

doru3160

doru3160

Junior Member

A 40 il are cineva? Imi plac caracteristicile ce il recomanda, dar cel mai mult imi plac dimensiunile.Nu sunt adeptul telefoanelor mari, peste 5,2.As fi fost interesat sa aud ceva impresii de la cineva care deja il detine.

wild_one_ro

wild_one_ro

Member

View Postdoru3160, on 17 mai 2019 - 12:27, said:

A 40 il are cineva? Imi plac caracteristicile ce il recomanda, dar cel mai mult imi plac dimensiunile.Nu sunt adeptul telefoanelor mari, peste 5,2.As fi fost interesat sa aud ceva impresii de la cineva care deja il detine.
are nevastamea.... e finut telefonul. e copie fidela a50 , e mai mic ca a50 si se simte bine in mana. usor. problema e ca tre sa ii iei husa ca aluneca din mana. baterie tine cam 6 ore SOT. parerea mea e ca a40 e pentru dama. pt un barbat a50 merge mult mai bine

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate