Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Lamai pierdut?

Pareri Combina frigorifica Candy

Cum se poate propune o lege noua ...
 Vreau sa devin programator, insa ...

Zvon: TVA 19% din nou pentru locu...

Samsung Galaxy Tab S7+ lag

Ventilator
 UPB- Facultatea de Inginerie Indu...

achizitionare anvelope de vara ca...

Pompa fantana alimentata cu panou...

Decizie grea
 Cum a dat Kia Romania teapa la su...

Recomandare Cuptor Electric (Mini)

Customizare laptop ROG Strix G15

Roam like at home – Tarife ...

Top City - Brasov - part 2

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

ebitzu

ebitzu

New Member

• Grup: Junior Members
Buna ziua,

Am inteles ca cei de la Top City au mai contruit ceva si vor sa vanda, un nou proiect.

Are cineva informatii despre noul grup? (faza 2)

O zi buna.

https://topcity.ro/a...ate-cladiri.php

SPX808

SPX808

Member

• Grup: Members
Pai abia au terminat prima faza. De pe site-ul lor observ ca faza a doua are aceeasi randare ca in prima faza. Nici nu stiu daca au vandut tot. Oricum e haos in zona. Infrastructura inexistenta, multa mizerie, mai rau ca la tara. Nu stiu cand se vor indrepta aceste deficiente.

Edit: se pare ca deja sunt vandute o gramada din faza a doua. Si constructiile nici nu inceput. Nebunie, nu altceva.

Edited by SPX808, 19 February 2019 - 11:44.

ebitzu

ebitzu

New Member

SPX808, on 19 februarie 2019 - 11:42, said:

Pai abia au terminat prima faza. De pe site-ul lor observ ca faza a doua are aceeasi randare ca in prima faza. Nici nu stiu daca au vandut tot. Oricum e haos in zona. Infrastructura inexistenta, multa mizerie, mai rau ca la tara. Nu stiu cand se vor indrepta aceste deficiente.

Edit: se pare ca deja sunt vandute o gramada din faza a doua. Si constructiile nici nu inceput. Nebunie, nu altceva.

Despre zona se stiu destule, eu nu stiu despre modul in care lucreaza, am vazut o postare din 2014 care era destul de trista... dar pe atunci oamenii se plangeau de orice, inclusiv de pereti care se crapa la 2 luni de la predare... ceea ce e normal cat timp e sub garantie, mai ales ca vine toata lumea si aduce tone de mobila intr-un imobil

radunic

radunic

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu e nimic normal în a crăpa pereții. Tonele alea de mobilă sînt prevăzute a fi puse acolo...

ebitzu

ebitzu

New Member

radunic, on 19 februarie 2019 - 12:59, said:

Nu e nimic normal în a crăpa pereții. Tonele alea de mobilă sînt prevăzute a fi puse acolo...
Depinde ce inseamna "crapa perete"? Ca lumea zice ca le crapa peretii pentru o umflare de vopsea.

Si da, ai dreptate, nu ar trebui sa crape fizic niciun perete, eu ma refeream la zicala

SPX808

SPX808

Member

Eu am niste prieteni acolo. Mi se pare ok. Izolarea fonica e buna, fata de alte blocuri noi. Si finisajele sunt ok. Cat despre "pereti" crapati: mai degraba vopseaua crapa, pe alocuri nu peretii.

Doar ca au deja 5 ani de cand stau acolo si s-au saturat de conditiile infecte in ceea ce priveste infrastructura. Vesnic noroi, murdarie, masini facute praf etc. Dar tu daca poti sa treci peste asta, foarte bine. Probabil ca va aparea si asfaltul pe acolo, candva.

Edited by SPX808, 21 February 2019 - 09:03.

TheChosen1

TheChosen1

Junior Member

Faza a 2a deja e ridicata si se lucreaza la finisaje

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate