Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ordinul Nr.969 din 04.06.1990

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
schematiq

schematiq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.04.2008
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva sa intru in posesia acestui ordin emis de Ministerul Chimiei si Petrochimiei (Ordin intern) ? Acesta pe langa alte documente este prezentat instantei de judecata de anumite persoane, insa, eu nu l-am gasit.
Multumesc,

#2
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,560
  • Înscris: 08.03.2017
Se gaseste in Monitorul Oficial.
"Ordinul poate fi cautat in brosurile cu acte publicate in MO pe ani/ trimestrial, brosuri aflate in dotarea bibliotecilor judetene.
A fost transmis prin sindicate si prin posta la intreprinderile subordonate, interesate,
Daca ordinul nu a fost publicat in MO (si se pare ca nu a fost publicat) nu il veti gasi la biblioteca judeteana.
Daca veti cauta pe internet (dati cautare ordin MIChp nr. 969/ 1990) veti gasi si alte referiri la acest document." citat de pe avocat net

Edited by ldpe, 18 February 2019 - 14:18.


#3
schematiq

schematiq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.04.2008
Am cautat pe net,singurele referiri fac trimitere catre alte ordine si prevederile unor articole din ordin.Anexele la acest ordin sunt foarte importante

#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postschematiq, on 18 februarie 2019 - 14:32, said:

Am cautat pe net,singurele referiri fac trimitere catre alte ordine si prevederile unor articole din ordin.Anexele la acest ordin sunt foarte importante

Nu-l gasesti pe net.. trebuie sa te adresezi Monitorul Oficial pentru o copie sau sa mergi la Arhivele Nationale... N-ai alta varianta.

#5
schematiq

schematiq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.04.2008

View Postrosix, on 18 februarie 2019 - 20:50, said:


Nu-l gasesti pe net.. trebuie sa te adresezi Monitorul Oficial pentru o copie sau sa mergi la Arhivele Nationale... N-ai alta varianta.

Nu a fost publicat in M.O. am mentionat in mesaj ca a fost un ORDIN INTERN emis de Ministerul Chimiei si Petrochimiei

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate