Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transferuri instant intre bancile...

player video

Carefur Act for good

Parcare gratis in Bucuresti pentr...
 Rovinieta prin SMS pentru masina ...

Viteza mica Usb 3.2 gen.1 header

Cerificat atestare fiscala pentru...

Schimbare destinatie imobil din l...
 Dorsalgie

Recomandare brand cheie dinamomet...

Divorț la notar

Vechime vs km reali
 Android 12 : "Yahoo Mail s-a ...

Bloc Favorit cu RS2

Ce extractor audio (analogic) pen...

Cine suporta cheltuielile de jude...
 

football EUROPA...LIVE

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
luni 18 februarie 2019

19.00...SMIRNIS-PAOK (GRECIA superleague)
19.00...ANTALYA-ISTANBUL (TURCIA super lig)
22.15...AVES-BENFICA (PORTUGALIA primeira liga)
________________________________________________

marti 19 februarie 2019

15.00...LOVCEN-SUTJESKA (MUNTENEGRU prva liga)
15.00...LUDOGORET-BOTEV PLOVDIV (BULGARIA prva liga)
17.30...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (BULGARIA prva liga)
19.30...AJKA-DEBRECEN (UNGARIA kupa-optimile de finala)
21.45...INVERNESS-ROSS COUNTY (SCOTIA fa cup-semifinale)
________________________________________________________

miercuri 20 februarie 2019

21.45...RANGERS-KILMARNOCK (SCOTIA fa cup-semifinale)
____________________________________________________

#2
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
marti 19 februarie 2019

15.00...LOVCEN-SUTJESKA (MUNTENEGRU prva liga)
15.00...LUDOGORET-BOTEV PLOVDIV (BULGARIA prva liga)
17.30...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (BULGARIA prva liga)
19.30...AJKA-DEBRECEN (UNGARIA kupa-optimile de finala)
21.45...INVERNESS-ROSS COUNTY (SCOTIA fa cup-semifinale)
________________________________________________________

miercuri 20 februarie 2019

21.45...RANGERS-KILMARNOCK (SCOTIA fa cup-semifinale)
____________________________________________________

vineri 22 februarie 2019


19.00...LIBEREC-DUKLA PRAGA
19.00...RUDES-RIJEKA (croatia)
19.30..UNION BERLIN-BIELEFELD (germania 2)
21.00...METZ-FC PARIS (franta 2)
21.00...BREST-GRENOBLE (franta 2)
21.30...GENT-STANDARD LIEGE (belgia)
21.45...DUNDEE-HIBERNIAN (scotia 2)
22.00...HELLAS VERONA-SALERNITANA (italia 2)
23.15...TONDELA-PORTO (portugalia)
______________________________________

#3
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata 23 februarie 2019

15.00...CHERNO MORE VARNA-LUDOGORET (bulgaria)
15.00...SERED-SLOVAN (slovacia)
17.00...SAINT JOHNSTONE-ABERDEEN (scotia)
18.00...PARTIZANI-FLAMURTARI (albania)
18.00...MARIBOR-MURA (slovenia)
18.00...SURDULICA-CRVENA ZVEZDA (serbia)
19.00...POZNAN-LEGIA (polonia)
20.00...XAMAX-BASEL (elvetia)
22.30...SETUBAL-GUIMARAES (portugalia)
_________________________________________________

duminica 24 februarie 2019

13.00...LEVSKI-CSKA (bulgaria)
13.15...DEN HAAG-AJAX AMSTERDAM (olanda)
15.00...KUKESI-KAMZA (albania)
15.00...MAKEDONIJA-SKENDIJA (macedonia de nord)
15.30...ANDERLECHT-BRUGGE (belgia)
15.30...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD (olanda)
17.00...AARHUS GF-MIDTJYLLAND (danemarca)
17.00...APOLLON-APOEL (cipru)
18.00...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia)
18.00...RAPID VIENA-SALZBURG (austria)
18.30...DINAMO ZAGREB-OSIJEK (croatia)
19.00...GENK-ANTWERP (belgia)
20.00...FCSB-CRAIOVA (Romania)
_________________________________________________

#4
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

duminica 24 februarie 2019

13.00...LEVSKI-CSKA (bulgaria)
13.15...DEN HAAG-AJAX AMSTERDAM (olanda)
15.00...KUKESI-KAMZA (albania)
15.00...MAKEDONIJA-SKENDIJA (macedonia de nord)
15.30...ANDERLECHT-BRUGGE (belgia)
15.30...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD (olanda)
17.00...AARHUS GF-MIDTJYLLAND (danemarca)
17.00...APOLLON-APOEL (cipru)
18.00...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia)
18.00...RAPID VIENA-SALZBURG (austria)
18.30...DINAMO ZAGREB-OSIJEK (croatia)
19.00...GENK-ANTWERP (belgia)
20.00...FCSB-CRAIOVA (Romania)
_____________________________________

#5
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

luni 25 februarie 2019

20.00...BESIKTAS-FENERBAHCE
21.30...LEIPZIG-HOFFENHEIM
23.15...BENFICA-CHAVES
_________________________________

marti 26 februarie 2019

22.15...PORTO-BRAGA (cupa)
________________________________

miercuri 27 februarie 2019

13.00...HATAYSPOR-GALATASARAY (cupa)
21.30...GORNIK ZABRZE-LECHIA GDANSK (cupa)
21.30...SION-BASEL (cupa)
21.45...HEARTS-CELTIC
21.45...FEYENOORD-AJAX (cupa)
_____________________________________________

joi 28 februarie 2019

20.00...MIERCUREA CIUC-CRAIOVA (cupa)
21.45...WILLEM II-ALKMAAR (cupa)
__________________________________________

vineri 1 martie 2019

15.30...ORENBURG-ANJI
19.00...TIRANA-PARTIZANI
19.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN BEOGRAD
21.30...STANDARD LIEGE-MOUSCRON
___________________________________________

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL-ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA-CSKA MOSCOVA
15.00...KAYSERISPOR-BESIKTAS
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA-SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA-SHAKTOR DONET
18.00...CRAIOVA-ASTRA
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB-DINAMO ZAGREB
19.00...ARIS SALONIC-AEK ATENA
19.15...HIBERNIAN-CELTIC (cupa)
20.00...YOUNG BOYS-SION
20.30...FERENCVAROS-DYOSGYOR
21.00...OLIMPIJA-CELJE
21.45...EXCELSIOR-PSV EINDHOVEN
22.30...PORTO-BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS
15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...APRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA
18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT
19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
__________________________________________

#6
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL-ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA-CSKA MOSCOVA
15.00...KAYSERISPOR-BESIKTAS
15.00...BATE BORISOV-DINAMO BREST (supercupa belarus)
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA-SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA-SHAKTOR DONET
18.00...CRAIOVA-ASTRA
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB-DINAMO ZAGREB
19.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN
19.00...ARIS SALONIC-AEK ATENA
19.15...HIBERNIAN-CELTIC (cupa)
20.00...YOUNG BOYS-SION
20.30...FERENCVAROS-DYOSGYOR
21.00...OLIMPIJA-CELJE
21.45...EXCELSIOR-PSV EINDHOVEN
22.30...PORTO-BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS
15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...ZAPRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA
18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT
19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
_________________________________________________________________

#7
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL 0-1 ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA 2-0 CSKA MOSCOVA
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA 2-2 SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA 0-1 SHAKTOR DONET
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB 1-1 DINAMO ZAGREB
19.00...CRVENA VEDA 1-1 PARTIAN BEOGRAD
22.30...PORTO 1-2 BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS

15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...ZAPRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA

18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT

19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
______________________________________________________________

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate