Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vechime vs km reali

Android 12 : "Yahoo Mail s-a ...

Bloc Favorit cu RS2

Ce extractor audio (analogic) pen...
 Cine suporta cheltuielile de jude...

Apartament Grecia - Kavala

obtinere venituri PFA / PFI in ti...

Recomandare Volvo
 Diferenta suprafata teren

Plafonare preturi energie

Vanzari foto - CIPA 2023

Recomandare perdele sau draperii ...
 Invertor Victron Easysolar-II 48/...

"Militarizarea" Antifraudei

Washington DC in 1940 - secvente ...

Miniatur Wunderland - Monaco
 

football EUROPA...LIVE

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
luni 18 februarie 2019

19.00...SMIRNIS-PAOK (GRECIA superleague)
19.00...ANTALYA-ISTANBUL (TURCIA super lig)
22.15...AVES-BENFICA (PORTUGALIA primeira liga)
________________________________________________

marti 19 februarie 2019

15.00...LOVCEN-SUTJESKA (MUNTENEGRU prva liga)
15.00...LUDOGORET-BOTEV PLOVDIV (BULGARIA prva liga)
17.30...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (BULGARIA prva liga)
19.30...AJKA-DEBRECEN (UNGARIA kupa-optimile de finala)
21.45...INVERNESS-ROSS COUNTY (SCOTIA fa cup-semifinale)
________________________________________________________

miercuri 20 februarie 2019

21.45...RANGERS-KILMARNOCK (SCOTIA fa cup-semifinale)
____________________________________________________

#2
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
marti 19 februarie 2019

15.00...LOVCEN-SUTJESKA (MUNTENEGRU prva liga)
15.00...LUDOGORET-BOTEV PLOVDIV (BULGARIA prva liga)
17.30...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (BULGARIA prva liga)
19.30...AJKA-DEBRECEN (UNGARIA kupa-optimile de finala)
21.45...INVERNESS-ROSS COUNTY (SCOTIA fa cup-semifinale)
________________________________________________________

miercuri 20 februarie 2019

21.45...RANGERS-KILMARNOCK (SCOTIA fa cup-semifinale)
____________________________________________________

vineri 22 februarie 2019


19.00...LIBEREC-DUKLA PRAGA
19.00...RUDES-RIJEKA (croatia)
19.30..UNION BERLIN-BIELEFELD (germania 2)
21.00...METZ-FC PARIS (franta 2)
21.00...BREST-GRENOBLE (franta 2)
21.30...GENT-STANDARD LIEGE (belgia)
21.45...DUNDEE-HIBERNIAN (scotia 2)
22.00...HELLAS VERONA-SALERNITANA (italia 2)
23.15...TONDELA-PORTO (portugalia)
______________________________________

#3
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata 23 februarie 2019

15.00...CHERNO MORE VARNA-LUDOGORET (bulgaria)
15.00...SERED-SLOVAN (slovacia)
17.00...SAINT JOHNSTONE-ABERDEEN (scotia)
18.00...PARTIZANI-FLAMURTARI (albania)
18.00...MARIBOR-MURA (slovenia)
18.00...SURDULICA-CRVENA ZVEZDA (serbia)
19.00...POZNAN-LEGIA (polonia)
20.00...XAMAX-BASEL (elvetia)
22.30...SETUBAL-GUIMARAES (portugalia)
_________________________________________________

duminica 24 februarie 2019

13.00...LEVSKI-CSKA (bulgaria)
13.15...DEN HAAG-AJAX AMSTERDAM (olanda)
15.00...KUKESI-KAMZA (albania)
15.00...MAKEDONIJA-SKENDIJA (macedonia de nord)
15.30...ANDERLECHT-BRUGGE (belgia)
15.30...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD (olanda)
17.00...AARHUS GF-MIDTJYLLAND (danemarca)
17.00...APOLLON-APOEL (cipru)
18.00...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia)
18.00...RAPID VIENA-SALZBURG (austria)
18.30...DINAMO ZAGREB-OSIJEK (croatia)
19.00...GENK-ANTWERP (belgia)
20.00...FCSB-CRAIOVA (Romania)
_________________________________________________

#4
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

duminica 24 februarie 2019

13.00...LEVSKI-CSKA (bulgaria)
13.15...DEN HAAG-AJAX AMSTERDAM (olanda)
15.00...KUKESI-KAMZA (albania)
15.00...MAKEDONIJA-SKENDIJA (macedonia de nord)
15.30...ANDERLECHT-BRUGGE (belgia)
15.30...PSV EINDHOVEN-FEYENOORD (olanda)
17.00...AARHUS GF-MIDTJYLLAND (danemarca)
17.00...APOLLON-APOEL (cipru)
18.00...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia)
18.00...RAPID VIENA-SALZBURG (austria)
18.30...DINAMO ZAGREB-OSIJEK (croatia)
19.00...GENK-ANTWERP (belgia)
20.00...FCSB-CRAIOVA (Romania)
_____________________________________

#5
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

luni 25 februarie 2019

20.00...BESIKTAS-FENERBAHCE
21.30...LEIPZIG-HOFFENHEIM
23.15...BENFICA-CHAVES
_________________________________

marti 26 februarie 2019

22.15...PORTO-BRAGA (cupa)
________________________________

miercuri 27 februarie 2019

13.00...HATAYSPOR-GALATASARAY (cupa)
21.30...GORNIK ZABRZE-LECHIA GDANSK (cupa)
21.30...SION-BASEL (cupa)
21.45...HEARTS-CELTIC
21.45...FEYENOORD-AJAX (cupa)
_____________________________________________

joi 28 februarie 2019

20.00...MIERCUREA CIUC-CRAIOVA (cupa)
21.45...WILLEM II-ALKMAAR (cupa)
__________________________________________

vineri 1 martie 2019

15.30...ORENBURG-ANJI
19.00...TIRANA-PARTIZANI
19.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN BEOGRAD
21.30...STANDARD LIEGE-MOUSCRON
___________________________________________

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL-ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA-CSKA MOSCOVA
15.00...KAYSERISPOR-BESIKTAS
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA-SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA-SHAKTOR DONET
18.00...CRAIOVA-ASTRA
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB-DINAMO ZAGREB
19.00...ARIS SALONIC-AEK ATENA
19.15...HIBERNIAN-CELTIC (cupa)
20.00...YOUNG BOYS-SION
20.30...FERENCVAROS-DYOSGYOR
21.00...OLIMPIJA-CELJE
21.45...EXCELSIOR-PSV EINDHOVEN
22.30...PORTO-BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS
15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...APRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA
18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT
19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
__________________________________________

#6
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL-ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA-CSKA MOSCOVA
15.00...KAYSERISPOR-BESIKTAS
15.00...BATE BORISOV-DINAMO BREST (supercupa belarus)
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA-SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA-SHAKTOR DONET
18.00...CRAIOVA-ASTRA
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB-DINAMO ZAGREB
19.00...CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN
19.00...ARIS SALONIC-AEK ATENA
19.15...HIBERNIAN-CELTIC (cupa)
20.00...YOUNG BOYS-SION
20.30...FERENCVAROS-DYOSGYOR
21.00...OLIMPIJA-CELJE
21.45...EXCELSIOR-PSV EINDHOVEN
22.30...PORTO-BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS
15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...ZAPRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA
18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT
19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
_________________________________________________________________

#7
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,849
  • Înscris: 23.06.2013
football EUROPA...LIVE

sambata  2 martie 2019

10.30...URAL 0-1 ZENIR SANKT PETERBURG
13.00...TULA 2-0 CSKA MOSCOVA
15.30...LOKOMOTIV MOSCOVA 2-2 SAMARA
17.00...CERNOMORET ODESSA 0-1 SHAKTOR DONET
18.30...LOKOMOTIVA ZAGREB 1-1 DINAMO ZAGREB
19.00...CRVENA VEDA 1-1 PARTIAN BEOGRAD
22.30...PORTO 1-2 BENFICA
____________________________________________

duminica 3 martie 2019

10.30...UFA-DINAMO MOSCOVA
13.00...ENISEI-ROSTOV PE DON
14.00...ROPS-KUPS

15.30...ABERDEEN-RANGERS (cupa)
16.00...ZAPRESIC-HAJDUK SPLIT
16.00...BOHEMIANS-SLAVIA PRAGA
17.30...SLAVIA SOFIA-LEVSKI SOFIA

18.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR
18.00...ERURUMSPOR-GALATASARAY
19.00...SLOVAN BRATISLAVA-SPARTAK TRNAVA
19.00...LOKEREN-ANDERLECHT

19.00...PANATHINAIKOS ATENA-PAOK SALONIC
______________________________________________________________

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate