Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Am castigat peste 200 de milioane de euro :O

* - - - - 9 votes
  • This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Bai nu-mi vine sa cred...maine ma duc sa ridic banii, 200 de milioane de euro de la loteria europeana...Ufff...ce suma...nici nu stiu ce sa fac cu ei...banuiesc ca mai intai ar trebui sa-mi fac rost de o nevasta....o doctorita...dar, de unde o sa stiu eu daca ma vrea pentru cum sunt , sau vrea doar banii mei?...

200 de milioane...imi deschid o afacere si devin sef....dar nici nu stiu ce  ... sa fiu sincer, nu prea sunt un bun afacerist....tin minte ca anul trecut m-am dus in Australia sa pun la pariuri, stiind rezultatele la meciuri ( ca australienii sunt inainte cu 10 ore, sau ceva de genul, si eu tehnic vorbind eram in trecut, deci cand as fi ajuns la ei, meciurile abia incepeau)...dar, n-a fost sa fie....nu-mi dau seama de ce...cred ca ma urmaresc unii

Uff Doamne...200 de milioane...nu stiu nicio melodie unde sa spuna ca sunt bogat (eu sunt baiat finut, nu ascult mamele) sa ma simt si eu bine....la bautura, ce sa beau? ca mie doar tuica imi place...am incercat si eu whisckey la viata mea...meh...nu e bun...la mancare, tot porcul imi place, nu ma omor eu cu  caviarul, sau mai stiu eu ce....hmm, poate o sa incerc si eu sa vad cum e...

Mda, ce sa fac cu banii? eu nu prea stiu...ma gandeam sa-mi cumpar o barca, cum au aia bogati prin filme....dar una mai mare...si sa ma plimb peste tot...ar fi misto...sa vad si eu aurora boreala...sunt niste luminite misto, colorate, ca un curcubeau, dar numai ca e noaptea....auzi la ei, curcubeu noaptea...ce mai inventeaza unii oameni, nici nu-ti vine sa crezi

Edited by jimi91, 15 February 2019 - 22:08.


#2
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Cine te-a mintit :)

???

#3
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
Ce-ai baut ca vreau si eu...Posted Image

#4
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,345
  • Înscris: 11.08.2003
Poti cumpara niste neutroni dar vezi sa fie d-aia fara t, ca-s mai buni.

#5
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Mai bine te apuci de scris romane SF. Se pare ca ai ceva imaginatie.

Edited by pasilla, 15 February 2019 - 22:11.


#6
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,580
  • Înscris: 16.08.2010
Te ajut cu niste idei de investitii.
Ai pm.

edit: ai prim-ministru veorica

Edited by FreeThinker, 15 February 2019 - 22:14.


#7
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,818
  • Înscris: 01.11.2005
Jimi...stai linistit. Eu de prin 2008 sunt multi milionar..si inca ma mai suna unii si altii sa imi dea bani dar ii refuz politicos. Le zic ca am destui si nu ma intereseaza oferta lor.

#8
Motanu13

Motanu13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,869
  • Înscris: 10.02.2011

View PostTehnicianul090370, on 15 februarie 2019 - 22:10, said:

Ce-ai baut ca vreau si eu...Posted Image
O fi baut 3 sticle de vin.Posted Image

#9
LibertyHG

LibertyHG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,284
  • Înscris: 13.03.2017
Nu ai ce face cu banii? Te ajut eu! Te aștept cu un mesaj privat. Posted Image

#10
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,866
  • Înscris: 28.11.2006
Macar de data asta ai postat pe aria care trebuie (mai ales intrebarea DE CE?)

PS Propun mutarea pe FUN. De ce? D'aia :naughty:

#11
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,992
  • Înscris: 07.11.2006

View Postjimi91, on 15 februarie 2019 - 22:01, said:

Bai nu-mi vine sa cred...maine ma duc sa ridic banii, 200 de milioane de euro de la loteria europeana...Ufff...ce suma...nici nu stiu ce sa fac cu ei...banuiesc ca mai intai ar trebui sa-mi fac rost de o nevasta....o doctorita...dar, de unde o sa stiu eu daca ma vrea pentru cum sunt , sau vrea doar banii mei?...

200 de milioane...imi deschid o afacere si devin sef....dar nici nu stiu ce  ... sa fiu sincer, nu prea sunt un bun afacerist....tin minte ca anul trecut m-am dus in Australia sa pun la pariuri, stiind rezultatele la meciuri ( ca australienii sunt inainte cu 10 ore, sau ceva de genul, si eu tehnic vorbind eram in trecut, deci cand as fi ajuns la ei, meciurile abia incepeau)...dar, n-a fost sa fie....nu-mi dau seama de ce...cred ca ma urmaresc unii

Uff Doamne...200 de milioane...nu stiu nicio melodie unde sa spuna ca sunt bogat (eu sunt baiat finut, nu ascult mamele) sa ma simt si eu bine....la bautura, ce sa beau? ca mie doar tuica imi place...am incercat si eu whisckey la viata mea...meh...nu e bun...la mancare, tot porcul imi place, nu ma omor eu cu  caviarul, sau mai stiu eu ce....hmm, poate o sa incerc si eu sa vad cum e...

Mda, ce sa fac cu banii? eu nu prea stiu...ma gandeam sa-mi cumpar o barca, cum au aia bogati prin filme....dar una mai mare...si sa ma plimb peste tot...ar fi misto...sa vad si eu aurora boreala...sunt niste luminite misto, colorate, ca un curcubeau, dar numai ca e noaptea....auzi la ei, curcubeu noaptea...ce mai inventeaza unii oameni, nici nu-ti vine sa crezi

jimi,observ cu ingrijorare ca postarile tale din ultimul timp au un substrat problematic cauzat de problemele hormonale.
Fara suparare,dar consider,la modul foarte serios,ca problema numarul unu la tine este lipsa cronica a unei persoane de sex feminin in viata ta.Indiferent de subiectul deschis sau comentat de tine,exista cel putin o fraza cu trimitere la femei.
Atentie,este o vorba din batranii sfatosi si cu experienta de viata care zice ca celibatul duce la acumularea de hormoni pe creieri care pot declansa procese irevesibile.

Edited by adisz, 15 February 2019 - 22:18.


#12
kabanIbucii

kabanIbucii

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 05.02.2019
Da shi nie ,uai

#13
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
[ https://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/nu-va-mai-droga%C8%9B.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#14
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
mai, e o suma mare si nu stiu ce sa fac cu ei...adica, as putea sa-mi construiesc o casa mare, cum era casa lui Batman, sa le zic la nepotii (uff, nu stiu daca gasesc proasta, pardon, fata, care sa ma accepte asa cum sunt) ca e in familie de 400 de ani...dar, e greu de intretinut o astfel de casa...

#15
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Te-ai dus pe pluta...

#16
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Cu 200 de milioane euro in cont numai din dobanda traiesti pe picior mare, ai de spart pe luna minim 150.000 euro numai din dobanda.

#17
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,099
  • Înscris: 24.05.2009

View Postjimi91, on 15 februarie 2019 - 22:18, said:

mai, e o suma mare si nu stiu ce sa fac cu ei...adica, as putea sa-mi construiesc o casa mare, cum era casa lui Batman, sa le zic la nepotii (uff, nu stiu daca gasesc proasta, pardon, fata, care sa ma accepte asa cum sunt) ca e in familie de 400 de ani...dar, e greu de intretinut o astfel de casa...

Lasa, ca apoi te trezesti si grija intretinerii dispare, ca si povara de a fi bogat.

#18
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Ultima ta grija e intretinerea la o vila, chiar si de 1 hectar construit daca e tot nu duci grija.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate