Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Banda LED?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
_-livio-_

_-livio-_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,352
  • Înscris: 22.10.2007

View Postkato1, on 14 februarie 2019 - 21:18, said:

hai sa-mi bag!!! cazul clasic in care unul arunca o piatra........... pana mea, un coleg de forum de forum doreste lumina intr-o carcasa inchisa!!!! nu ajuta cu nimic lumina aia, nu se poate bucura de ea ca de, carcasa e inchisa, da vrea lumina!!!! inteleg sa vrei un aspect mai frumos la pc, o crestere de performanta prin upgrade, overclocking etc..... da asta????? e ca si cum as da cu sclipici pe ficatul meu sa se bucure nenea chirurgu cand ma taie!

omul a intrebat ce becuri sa puna, nu daca sa puna

Edited by _-livio-_, 15 February 2019 - 08:33.


#38
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008

View Postkato1, on 14 februarie 2019 - 21:18, said:

hai sa-mi bag!!! cazul clasic in care unul arunca o piatra........... pana mea, un coleg de forum de forum doreste lumina intr-o carcasa inchisa!!!! nu ajuta cu nimic lumina aia, nu se poate bucura de ea ca de, carcasa e inchisa, da vrea lumina!!!! inteleg sa vrei un aspect mai frumos la pc, o crestere de performanta prin upgrade, overclocking etc..... da asta????? e ca si cum as da cu sclipici pe ficatul meu sa se bucure nenea chirurgu cand ma taie!
eu am dat 500 lei sa-mi fac niste chesti custom la carcasa pe CNC - capacul cu ceva model aluminiu deasupra ca sa "inglobeze" radiatorul - asta era necesar, + 2 placi gravate in fata asa doar de design.

daca el are piticu sa aibe luminite, treaba lui. l-am si intrebat de ce vrea si a zis "nu stiu" - si in general asta e raspunsul unui om care vrea sa faca ceva si nu prea stie ce. il inteleg perfect asa ca i-am dat sfat :)

#39
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009
Va salut!
Am achizitionat de pe un site extern, o banda cu leduri (16 culori interschimbabile), la care am primit si o mini telecomanda!
Am cuplat banda la tv prin usb, si se schimba automat doar 3 culori (rosu verde si albastru), dar nu primeste nicio comanda de pe telecomanda (telecomanda banuiesc ca functioneaza deoarece se aprinde ledul cand o indrept spre camera telefonului).
Sa fie banda defecta, sau mai imi trebuie vreun adaptor special pentru a putea schimba culorile? Va multumesc!

#40
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
poti sa pui poza cu ce ai luat mai exact? tot ce ai primit in pachet?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate