Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Drunk Parents (2018)

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,541
  • Înscris: 10.04.2009
Doi părinți alcoolici încearcă să ascundă de fiica lor, dar și de cercul lor social dificultățile financiare din ce în ce mai mari și mai presante, printr-o serie de scheme și planuri pe cât de elaborate, pe atât de sortite eșecului, dar cu atât mai comice.

LINK IMDb


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6XdkzKSCcU4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Trailerul m-a convins sa vad filmul  :)
Abia astept sa ma duc in Aprilie la cinema sa-l vad !

#3
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018
Arata promitator :)!

#4
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
L-am vazut aseara.
E mediocru, cei doi actori bunicei si citeva faze foarte amuzante il mai salveaza nitel.
Citeva scene lungi, aproape monolog al cite unui actor, cu idei trase de par.... la limita plictiselii
Titlul mi se pare total nepotrivit.
Drunk - in afara de primele 10-15 minute nu are nici o treaba cu betia, nu sint beti mai deloc.
Parents - fie-sa pleaca la facultate din prima, mai apare sporadic pina la final, taxele ei de facultate sint doar o parte a problemelor-nu chiar cea mai mare.

#5
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Cum plm ai vazut tu filmul, @buyonevideo ? cand va fi lansat in Romania pe 8 Februarie 2019 iar in acest moment suntem pe 7 Februarie ?!
Attached File  Screenshot..png   481.74K   5 downloads

Cumva scrii din viitor ca John Titor care a venit in trecut sa recupereze un calculator IBM 5100 din anii 1970 ?   Posted Image

#6
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016

View Postsuper8, on 07 februarie 2019 - 11:17, said:

Cum plm ai vazut tu filmul, @buyonevideo ? cand va fi lansat in Romania pe 8 Februarie 2019 iar in acest moment suntem pe 7 Februarie ?!
Cumva scrii din viitor ca John Titor care a venit in trecut sa recupereze un calculator IBM 5100 din anii 1970 ?   Posted Image
Eu ti-am spus, pe niste topicuri tehnice, recomandari achizitii si altele, sa nu te bagi chiar peste tot, poate uneori chiar nu te pricepi.
https://www.facebook...?type=3
Sau poate ti-a spart cineva contul si posteaza in locul tau (ti-am ami spus si asta, am vazut diferente maricele intre anumite postari ale tale).
Sau te iei de mina cu Karax si Nenea Split, cu mai multe personalitati ?! Posted Image
Ah, si mi-am adus aminte, nu este un caz unic cinema asta: titlul este Si betivi si mincinosi: https://www.facebook...?type=3

Edited by buyonevideo, 07 February 2019 - 11:37.


#7
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
@buyonevideo, nu este vina mea ca tu nu ai mentionat ca ai vazut filmul in Avanpremiera, adica inainte de data lansarii oficiale.
Data viitoare cand mai scrii, mentioneaza si informatii utile care sa nu deruteze interlocutorii altfel vei fi facut mincinos tot din cauza ta.

#8
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Lol, paranoia much ?!
Chiar trebuia sa mentionez asta ?
Chiar era asta relevanta pentru discutie ?
Este evident ca am vazut filmul, am dat citeva detalii relativ OK, dar asta era problema ta ?! Posted Image Posted Image Posted Image
Au fost o gramada de filme avanpremiera, inclusiv Morometii 2 (chiar proiectie speciala, in alta locatie) si multe altele, nu mi se pare ceva iesit din comun, demn de mentionat in mod expres.

Edited by buyonevideo, 07 February 2019 - 11:58.


#9
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
@buyonevideo, pt. interlocutor este relevant ce ii spui ca altfel trage o concluzie gresita in baza informatiilor furnizate de tine.
Nu te mai lamenta, accepta ca nu ai mentionat ca l-ai vazut in Avanpremiera si gata.

Si daca tot zici ca ai vazut filmul inainte sa se lanseze oficial in Romania, poveste si noua despre ce este vorba in film  Posted Image

#10
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Las-o cum a cazut :)

#11
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Si tot nu vrei sa ne povestești filmul, a ?  :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate