Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

O nelămurire

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
Va salut!
Unde scrie la "NUMELE TĂU " în acest cadou, e vorba direct de abonat, adică eu sau este vorba de cel care urmează sa folosească codul promoțional?

As vrea sa dau codul asta cuiva, poate are nevoie...în cazul în care se poate folosi.

Poate știe cineva.. Mulțumesc!

Attached Files


Edited by Abbd, 02 February 2019 - 20:19.


#2
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
De ce vrei sa faci rau oamenilor?
Mai bine uita de cadoul asta otravit.

Edited by danutz34, 02 February 2019 - 20:34.


#3
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
Cum mulți sunt nemulțumiți de Vodafone și pleacă la alți operatori, asa e și invers. E reciproca treaba asta.

Eu de 6 ani nu am avut probleme cu Vodafone, dar cred ca renunț la ei din cauza semnalului slab..

Sa nu deviem de la subiect..

#4
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Pai daca tu renunti, cum poti sa-i incurajezi pe altii sa se aboneze sau sa-si prelungeasca abonamentele?

#5
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
Răspunsul meu e același ca cel de sus.. Mulți vin și pleacă, peste tot sunt probleme.
Poate cineva care vine aici, nu vine ca ii este drag de Vodafone și ca are 2 luni gratuite. La fel cum nici eu nu ma duc la alții pentru ca îmi sunt dragi..



#6
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
De acord. Dar daca tot vine de nevoie, macar recomanda-i ceva mai avantajos decat abonamentul.
De exemplu asta:
Attached File  Screenshot_2019-02-02-20-44-59.png   268.48K   79 downloads Attached File  Screenshot_2019-02-02-20-46-41.png   235.87K   74 downloads

#7
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
Te-ai abătut mult de la subiect. Nu recomand nimic nimănui. Fiecare e liber sa aleagă.
Am pus o întrebare simplă și e strict referitoare la abonament.. Altfel nu as fi întrebat.
Îți mulțumesc oricum!

#8
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Eh, a vrut si omul sa faca pe bunul samaritean si i-ai stricat toata bucuria, danutz.
ON @ initiator: Cunosti proverbul: ce tie nu-ti place, altuia nu-i face? Ei vezi asta e cazul tau.

Edited by myshyk, 02 February 2019 - 20:57.


#9
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Ok, am inteles.
E clar ca ficare e liber sa aleaga, dar e important sa o faca in cunostinta de cauza ;)

#10
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
In 2019 voi tot mai ziceti roni leilor?!

#11
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,010
  • Înscris: 09.12.2015

View PostAbbd, on 02 februarie 2019 - 20:16, said:

Va salut! ... As vrea sa dau codul asta cuiva, poate are nevoie...în cazul în care se poate folosi. Poate știe cineva.. Mulțumesc!
Posted Image ''I-auzi brâul trece râul'' Faci pe ''niznaiul''
Nu ți-ai făcut targetul, vrei să păcălești oamenii să își prelungească actualul abonament cu încă 24 de luni sau chiar mai rău să își facă un abonament nou pe termen de 24 de luni Posted Image unul nutil , pentru o presupusă reducere de 2 luni ?

Posted Image Codul îl poți utiliza doar tu / 'mneata , bre , nimeni altcineva! Posted Image

Edited by TheStarkestTruthMatters, 02 February 2019 - 23:34.


#12
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
De obicei codurile merg pe orice cont.
Pana nu incerci nu stii exact daca au sau nu implementata o limitare pe cont.

#13
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Asa ceva incerca doar cei care nu isi dau seama ce fac.

#14
Jumong

Jumong

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 01.05.2009
Comentariile sunt total aiurea, zici ca esti pe aria hardware cand intreaba unul ceva si incepe sa i se faca bugetul sau primeste raspunsuri nu in cunostiinta de cauza, din propria experienta a celorlalti useri, ci dupa pretul ascendent afisat de un magazin online.

#15
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
In primul rand, nu suntem pe aria hardware.
In al doilea rand, nu trebuie sa dai cu capul de pragul de sus ca sa vezi pragul de jos.
E clar pentru oricine are un minim de cunostinte ca prelungirea sau abonarea pe 2 ani e cea mai proasta alegere.

Edited by danutz34, 03 February 2019 - 13:54.


#16
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,010
  • Înscris: 09.12.2015

View Postprojectfp, on 03 februarie 2019 - 12:38, said:

De obicei codurile merg pe orice cont.Pana nu incerci nu stii exact daca au sau nu implementata o limitare pe cont.

View PostAbbd, on 02 februarie 2019 - 20:16, said:

Va salut!  Unde scrie la "NUMELE TĂU " în acest cadou, e vorba direct de abonat, adică eu sau este vorba de cel care urmează sa folosească codul promoțional?
As vrea sa dau codul asta cuiva, poate are nevoie...în cazul în care se poate folosi. Poate știe cineva.. Mulțumesc!
Voi chiar credeți că ne-am născut ieri sau azi ? Hai , pa !
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6QMPrgr-ySQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q0zA742PBZ0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
Jumong

Jumong

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 01.05.2009

View Postdanutz34, on 03 februarie 2019 - 13:50, said:

In primul rand, nu suntem pe aria hardware.
In al doilea rand, nu trebuie sa dai cu capul de pragul de sus ca sa vezi pragul de jos.
E clar pentru oricine are un minim de cunostinte ca prelungirea sau abonarea pe 2 ani e cea mai proasta alegere.
Singurul rand care conteaza este ca una intreaba initiatorul si alta au descoperit tot felul de hateri sau de inventivi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate