Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Roswell, New Mexico 2019

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostJohnRockefeller1870, on 31 ianuarie 2019 - 18:55, said:

Asa combati tu corectitudinea politica?
Vizionandu-l, adica facandu-i audienta? Posted Image Inseamna ca-ti place sa te uiti.  
Uite cum am auzit ca are homalai, nici trailerul nu vreau sa-l vizionez. Abia ce m-am obosit sa ma interesez de serialul asta accesand link-ul. Cum am vazut nota, nici nu m-am mai interesat de el.

Si nu, homalaii aia nu o sa dispara, vezi finalul din Spartacus. Mai in toate serialele, barbatii duri , albi si hetero mor, iar homosexualii si feministele supravietuiesc.



Eu nu ma uit la serial decat dupa ce trec vreo 3-5 sezoane sa ma asigur ca-i bun. De  Game of Thrones m-am apucat sa-l vad abia de anul trecut. Mi-a placut ca a inceput in forta si brusc a dat-o in mizerii de PC si fantezisme.
Eu as combate prostitutia asta politica in alt fel...numai ca dupa aia ma vor acuza multicultii ca sunt ceva nazist..
Pai da au lasat homalau ca sa duca "steagu" mai departe....
Chiar am vazut ieri filmu apostolul..era ceva secta pe o insula pe langa anglia daca nu ma insel si aia in clanul lor cica aveau si un negru...iti dai seama ca fix negrii acceptau aia in clanul lor,ala a fost bagat acolo fix ca nuca-n perete
Uite de exemplu de negru ala detectiv care joaca in true detective imi place ca omu are stofa de actor nu e bagat pentru corectitudine,pentru ca in realitate americanii au negrii detectivi
Eu nu am rabdare sa astept atatia ani....si da la inceput Game of Thrones a fost mista la inceput,dar pe parcurs sa cam basit mireasa...

#20
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011
Saturn Award [Nominee]
Best Science Fiction Television Series 2019
Care naibii science fiction mama,e telenovela toata ziua

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate