Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Nokia 6.2

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
Pe langa Nokia 9 PureView HMD Global va prezenta la Barcelona si un telefon mid-range (model TA-1139, certificat in Rusia).
Zvonuri:
display 6.2"
procesor Qualcomm Snapdragon 632
RAM de 4GB / 6GB
Camere 16MP Carl Zeiss și OZO
Camera frontală va fi în "gaura" din afișaj.

#2
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
[ https://imgsrc.baidu.com/forum/w%3D580/sign=baf432358713632715edc23ba18ea056/69b47e899e510fb3a40fd97ed433c895d0430cba.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
sailor62

sailor62

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,208
  • Înscris: 28.07.2008
Pare ca a aparut si la noi pe la 1200 lei
Caracteristici
https://www.gsmarena...ia_6_2-9834.php

#4
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
La Altex https://altex.ro/tel...pd/SMTNO62DSBK/ are un pret mai apropiat de realiatate -1100Lei, este de urmarit la ceva oferta .
As inlocui si eu al meu Nokia 5.1 plus cu un 6.2 dar nu-mi place ca-i cam mare, si nici pretul.

#5
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Mda, 900Lei la Altex, https://altex.ro/tel...pd/SMTNO62DSBK/ , ma cam mananca.
Nu are nimeni acest telefon ?
Astept sa apara Nokia 5.2 sa vad ce si cum, poate il fac dual sim(cu 3 sloturi, 2 sim si unul card) nu porcarie de hibrid cum este Nokia 5.1 Plus, daca nu, o sa mai  apara oferte la 6.2, poate chiar mai ieftin de 900Lei.

Edited by CGDBZ, 02 December 2019 - 13:55.


#6
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Are cineva acest telefon ?
La mine nu functioneaza ledul de notificari la WhatsAapp.

#7
DianaXO

DianaXO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,819
  • Înscris: 09.12.2012
Cum ti se pare Nokia 6.2 ?
As face un upgrade de la Nokia 6 2017 la asta,dar din ce am citit pe internet camera e cam meh, pana si actualul Nokia 6 din 2017 face selfie mai bine, de cea principala nu stiu,ar fi un upgrade pentru ca e mai dotata dar astept niste pareri.
Momentan ma multumesc cu Nokia 6,sunetul redat de difuzoare e inca peste multe telefoane datorita Dolby Atmos :D

#8
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Eu nu fac selfie dar imi pare destul de buna camera iar eu am citit tocmai invers, adica camera de selfie este laudata in schimb cea principala cica nu se ridica la nivelul asteptarilor date de datele tehnice. Eu sunt multumit de telefon. O problama ar fi ledul de notificari, la mine nu functioneaza la WhatsApp.
A, si este foarte lung.

#9
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Mda, actualizare Android 10, ledul de notificări tot nu funcționează. După jumătate de an de când am telefonul nu au reușit să facă funcțional ledul de notificări, led ce funcționează perfect la Nokia 4.2. Rusinică Nokia by hmd global, se pare că-i urmează pe Nokia by microsoft.

#10
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
800Lei la Altex, nu-i chiar rau la pretul asta. https://altex.ro/tel...pd/SMTNO62DSBK/

#11
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Dupa actualizare la 10 am probleme cu conectarea la masina prin bluetooth in sensul ca daca vreau sa apelez pe cineva nu merge niciodata din prima, mai mereu trebuie sa incerc de 2-3 ori pana prinde conexiunea.
Cam dezamagit de acest telefon, cred ca am sa renunt la el prematur. Nokia by HMD sunt in cadere libera.
Imi face cu ochiul un Motorola G8 power

#12
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
De ce le or face așa mari, un telefon e ca sa l tii in buzunar, nu in rucsac :(

#13
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Am constatat cu surprindere ca imi functioneaza ledul de notificari si la WhatsApp. Nu stiu cand au rezolvat problema caci nu prea am mai fost atent la led deoarece stiam ca nu functioneaza la toate aplicatiile.

#14
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Stie cineva cum pot schimba nr. centrului de mesaje la acest telefon(am trecut de la cartela la abonament vodafone) ?

#15
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Am gasit: la setari mesaje alegi nr. pentru care vrei sa modifici nr. centrului si la "Numar SMSC personalizat" introduci nr. centrului de mesaje.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate