Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

PC-ul s-a restartat fara sa imi afiseze motivul exact

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
RAM-ul nu are nimic https://i.imgur.com/wN4jUGh.jpg
Am scos, desfacut si suflat sursa de praf. https://imgur.com/a/6nGhqM6 Nu mi se pare nimic iesit din comun. Ce parere aveti ?
Dupa ce am asamblat PC-ul la loc la primul start a plecat si s-a inchis (m-a speriat putim) :) dar a luat-o la a doua.

#56
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007
Naiba stie ce poate avea, un astfel de scenariu trist am avut cu foarte multi ani in urma, mi-a mancat zilele un pc nou facut din componente  la recomandarea celor din magazin ca pe vremea aia nu ma pricepeam deloc. Dupa un timp mi-am luat altul de ocazie ca la cel nou nimeni nu-i putea afla hiba si lucrul pe el se lasa cu imbolnavire de nervi. Nici de vandut n-am putut asa ca am dat pe rand la ocazie componentele si mi-a ramas doar placa de baza. Placa de baza a avut aceasta hiba deoarece dupa un timp am incercat sa o vand cu proba la cineva si hop aceleasi probleme.

Edited by c_anicai, 02 February 2019 - 09:06.


#57
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Cele mai bune solutii pentru testarea placii video/integrate ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate