Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Nu doresc sa (mai) primesc SMS-uri operationale

* * - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#37
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Eu primesc e-mail de la Electrica la 5 dimineața, cand se înregistrează plata, si chiar nu ma deranjează deloc. In plus eu am telefonul conectat in permanenta la Facebook ( inclusiv noaptea) si primesc toate notificarile si nu ma vait. Daca nu vreau să fiu deranjat dau telefonul pe silențios

#38
ghebos

ghebos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 14.10.2007
Bai asta de deasupra, nu te-a intrebat nimeni ce te deranjeaza pe tine. Vezi ca esti offtopic. Unde sunt moderatorii sa faca curatenie? Mi-ati sters mie mesaje chipurile ca am jignit. Pai intra un dobitoc ca ala din pagina anterioara si comenteaza aiurea si daca il injuri iei ban. Nu mi se pare cinstit. Sanctionati si provocarile insidioase nu doar efectul.

Se poate inchide topicul. Nu ma mai intereseaza raspunsurile voastre.

Intre timp am rezolvat. Am aflat cum poti bloca sau debloca primirea de mesaje din partea Vodafone. Exista niste coduri, nu intru in detalii. Probabil ca cei din magazine ori nu sunt informati ori sunt instruiti sa ascunda anumite trucuri. Nu mi-e clara situatia. Oricum, prea putin ma intereseaza politica lor. Repet, am rezolvat.

Ce ma deranjeaza sau nu pe mine nu este treaba voastra. Eu am intrebat ceva, raspunzi daca stii, daca nu stii, taci in plm din gura. E aiurea ca i se permite unui dobitoc si-ti raspunda cu mistouri si comentarii malitioase, iar daca il injuri te da pe tine afara, nu pe ala care incalca cel putin 3 reguli: face offtopic, provoaca, comenteaza prost.

Pe fiecare arie numai handicapati de-astia sunt. O tin intr-una numai cu mistouri, glume nesarate, raspunsuri irelevante, offtopic. Nu ai ce sa citesti! Aici in mod special, cred ca e o mare adunatura de pupincuristi Vodafone care imediat sar sa apere compania parca ar apara pe ma-sa. M-am uitat intr-un topic vecin cum un utilizator se vaita de hotiile Vodafone. Au sarit ca sacalii pe el, nu se mai opreau. Or fi platiti sa combata denigrarea? Nu stiu, chiar pana acolo sa mearga? Baiatul spunea niste lucruri de bun simt, logice, pe care eu le-am inteles si erau lesne. Idiotii care raspundeau, ori se faceau ca nu inteleg, ori erau de-a dreptul batuti in cap.

In incheiere vreau sa multumesc oamenilor de bun simt care mi-au raspuns serios si care m-au ajutat cu sfaturi folositoare.

#39
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,546
  • Înscris: 06.02.2006
Domnu, trec peste textul de lipsa 7 ani de acasa, tu ai zis ca nu doresti sa mai primesti acele SMS-uri. Codurile de blocare SMS egal = blocheaza orice incoming SMS, asa ca idee, ceea ce nu coincide cu ce anume cereai tu.

Se inchide.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate