Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

WW3, de unde credeti ca va incepe?

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Hai sa facem o dezbatere frumoasa pe tema asta

Eu cred ca o sa inceapa din europa pe motivul musulmanilor si o sa fie un imens razboi civil ce se va intinde pe toate continentele cu pierderi mult mai mari decat au fost in ww2,atat umane cat si financiare
Eu mai cred ca se vor utiliza si armele nucleare ceea ce va aduce extinctia omului aproape de 0,cei ce vor supravietui vor fi doar cei 13 si acolitii lor apropiati care ori se vor baga in buncarele alea imense care se tot fac in USA(erau poze cu niste buncare imense sapate in inima muntilor) sau vor fi evacuati de baietii aia cu farfurii zburatoare
Eu cu un vecin deja am inceput sa ne construim 2 buncare cu legatura intre ele,unu la mine in curte si altul la el

Voi de unde credeti ca va incepe ww3?
Voi ce masuri ati luat sau veti luat ca sa scapati cu viata din ww3?

Edited by I2O, 22 January 2019 - 08:18.


#2
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
da

#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
eu zic ca or sa vina extraterestrii si vor alege un lider al planetei bazat pe niste criterii care ne depasesc noua puterea de intelegere...Alesul, cum e si normal, voi fi eu...iar eu voi salva lumea (baba Vanga a zis ca eroul planetei se afla in Romania, stia ea ceva)

Edited by jimi91, 22 January 2019 - 08:24.


#4
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,443
  • Înscris: 30.10.2003

 I2O, on 22 ianuarie 2019 - 08:15, said:

Hai sa facem o dezbatere frumoasa pe tema asta
Cand am vazut titlul, am zis ca tu esti. Am avut dreptate! Pacat ca nu am putut sa pariez, castigam o suma frumusica.

#5
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,660
  • Înscris: 23.10.2006
Noi suntem in urma cu 100 ani fata de cei din jurul nostru, asa ca nu imi fac probleme ca ar ajunge la noi prea repede, un razboi inceput maine in Europa. Si daca ajunge, ma refugiez in vila lui dracnea, ca la cat este de mare, pana ma gaseste radiatia, deja i-se injumatateste puterea...Posted Image

Edited by baribalu, 22 January 2019 - 08:31.


#6
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,443
  • Înscris: 30.10.2003

 I2O, on 22 ianuarie 2019 - 08:15, said:

Eu mai cred ca ... cei ce vor supravietui vor fi doar cei 13 si acolitii lor apropiati
Eu cu un vecin deja am inceput sa ne construim 2 buncare cu legatura intre ele,unu la mine in curte si altul la el
Pai daca vor supravietui cei 13 si acolitii lor de ce iti mai faci buncar? :lol:

Sau tu faci parte din acolitii celor 13?

#7
Arlekhinn

Arlekhinn

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 670
  • Înscris: 28.06.2017

Quote

Eu cred ca o sa inceapa din europa pe motivul musulmanilor
Asta este maxima!
In zilele "revolutiei" se obisnuia sa se intrebe: "Cine esti dumneata si ce ai facut in ultimii 5 ani?" Mi-as permite o intrebare: Cand ai interactionat ultima oara cu un musulman? Pana la raspuns, spor la sapat!

#8
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011
ME.

#9
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 22.01.2015
De unde va incepe?  De la femei!  Deja ai avut semnale premergatoare parca?!  Ceva discriminare zice lumea!

#10
editielimitata

editielimitata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 05.01.2019
sunteti in viata ptr ca exista China.
China are putera economica si sociala ptr a pupula o planeta Terra distrusa de un razboi mondial.
altfel demult liderii occidentau inventau un razboi de reconstructie si regenerare.

Edited by editielimitata, 22 January 2019 - 08:44.


#11
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

 I2O, on 22 ianuarie 2019 - 08:15, said:

Hai sa facem o dezbatere frumoasa pe tema asta

Eu cred ca o sa inceapa din europa pe motivul musulmanilor si o sa fie un imens razboi civil ce se va intinde pe toate continentele

     Alt obsedat de musulmani !
     Iti dau eu o tema frumoasa de gandire.
     Musulmanii sunt mult mai multi decat crestinii si se impuiaza mai des.
     Asa ca tu esti o specie pe cale de disparitie.

     Noapte buna !

#12
MicroEdge

MicroEdge

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,278
  • Înscris: 16.08.2016
Eu vreau sa vina cu CFR ul sa avem timp sa ne adapostim 🤣
Eu cred ca e posibil ca România să înceapă al 3 Lea război mondial, e suficient sa căutați pe google "proasta...." 😁

#13
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 Bursul, on 22 ianuarie 2019 - 08:31, said:

Pai daca vor supravietui cei 13 si acolitii lor de ce iti mai faci buncar? Posted Image

Sau tu faci parte din acolitii celor 13?
Eu incerc...

 Arlekhinn, on 22 ianuarie 2019 - 08:32, said:

Asta este maxima!
In zilele "revolutiei" se obisnuia sa se intrebe: "Cine esti dumneata si ce ai facut in ultimii 5 ani?" Mi-as permite o intrebare: Cand ai interactionat ultima oara cu un musulman? Pana la raspuns, spor la sapat!

Au "interactionat" altii cu ei pe rambla,bataclan,charlie hebdo..etc
Eu spun pas

Edited by I2O, 22 January 2019 - 08:47.


#14
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009

 I2O, on 22 ianuarie 2019 - 08:15, said:

Eu cu un vecin deja am inceput sa ne construim 2 buncare cu legatura intre ele,unu la mine in curte si altul la el
Buncare sau cavouri ?
Sa pui poze cand sunt gata. :)

#15
Bylly00

Bylly00

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,729
  • Înscris: 27.06.2015
Nu stiu ce fumeaza initiatorul, dar as vrea si eu. Auzi, un razboi civil cu victime mai multe decat ww2 :)))))) . Man, orice impresie ai avea tu cand te uiti la tv, sa stii ca faptele stau asa:
omenirea se afla intr-o perioada de pace fara precedent, starea globala e cea mai buna ever, niciodata nu a fost mai bine sa fii om. Chiar daca vezi tu nu stiu ce conflicte in Siria si nu stiu ce atentate, daca discutam pe cifre, acum curge lapte si miere fata de Evul Mediu sau orice alta perioada. Un razboi nuclear nu este in intereseul nimanui, vezi ce inseamna MAD - https://en.wikipedia...red_destruction .

Acum razboaiele nu se mai duc la modul clasic, invazii, cuceriri etc. Acum totul este informatic si economic. Ai corupt un guvern, iei resursele tarii, le exploatezi si te doare la banana. Fara varsare de sange, fara tam-tam, totul e low-key.

#16
newcarman

newcarman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 07.11.2018
eu cred ca va incepe de la un meci steaua-dinamo...

pentru ca fcsb nu e steaua!

#17
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 dualis, on 22 ianuarie 2019 - 08:46, said:

Buncare sau cavouri ?
Sa pui poze cand sunt gata. Posted Image
Buncare

 Bylly00, on 22 ianuarie 2019 - 08:47, said:

Nu stiu ce fumeaza initiatorul, dar as vrea si eu. Auzi, un razboi civil cu victime mai multe decat ww2 Posted Image))))) . Man, orice impresie ai avea tu cand te uiti la tv, sa stii ca faptele stau asa:
omenirea se afla intr-o perioada de pace fara precedent, starea globala e cea mai buna ever, niciodata nu a fost mai bine sa fii om. Chiar daca vezi tu nu stiu ce conflicte in Siria si nu stiu ce atentate, daca discutam pe cifre, acum curge lapte si miere fata de Evul Mediu sau orice alta perioada. Un razboi nuclear nu este in intereseul nimanui, vezi ce inseamna MAD - https://en.wikipedia...red_destruction .

Acum razboaiele nu se mai duc la modul clasic, invazii, cuceriri etc. Acum totul este informatic si economic. Ai corupt un guvern, iei resursele tarii, le exploatezi si te doare la banana. Fara varsare de sange, fara tam-tam, totul e low-key.
linistea de dinaintea furtunii....

#18
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

 I2O, on 22 ianuarie 2019 - 08:15, said:

Eu cred ca o sa inceapa din europa pe motivul musulmanilor si o sa fie un imens razboi civil ce se va intinde pe toate continentele cu pierderi mult mai mari decat au fost in ww2,atat umane cat si financiare
Tu stii ce e ala razboi civil?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate