Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Accidente / Incidente / Securitate Auto

* * * * * 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
39849 replies to this topic

#37
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View Postromaximusro, on May 25 2006, 18:55, said:

offfffff.. vitejii lui peste'...  :cursing: a fost numai ala in masina sau au mai fost si alte victime?


era singur in masina. era un tip din poarta alba,un prieten al unui coleg. cica ar fi atins bordura acolo in curba si a iesit in decor.nu am inteles prea bine nici eu.

#38
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
si-a cautat-o.
nu am sa zic nici macar "odihneasca-se in pace", doar ma bucur ca n-a luat pe nimeni cu el, nici pasageri (ca n-a avut), nici din public.

barbosa, sper sa nu te simti ofensat, nu pot simti compasiune pentru asemenea oameni.

#39
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Cu un VW Golf nu mergi cu aprox. 200 km/h in nici o imprejurare (exceptand poate un drum de <8km perfect drept, cu 6-8 benzi, pe care il faci des si il stii), de la o urgenta pe care o poti avea, pana la impresii sau testarea masinii! Intr-adevar, si-a facut-o cu mana lui, o fi crezand ca e facut din fier sau ceva.

RIP totusi.

Edited by StGermain, 25 May 2006 - 22:24.


#40
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
foarte urat:( RIP

#41
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View Postsebulbus, on May 25 2006, 23:13, said:

barbosa, sper sa nu te simti ofensat, nu pot simti compasiune pentru asemenea oameni.

nu am motive sa ma simt ofensat ca eu nu-l cunosteam pe om. colegul meu il cunostea.  sa intri cu 200km/h in curba e nebunie curata si cine face asa ceva nu prea are dreptul la compasiune. ala nu se mai poate chema accident,se cheama sinucidere. -_-

#42
cata.s

cata.s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 08.06.2005
este incredibil cat de inconstienti sunt unii soferi, cred ca nu am sa pot intelege niciodata de ce se implica in situatii fara iesire.

cand vad cazuri de astea ma scandalizez asa tare de-mi vine sa ma inscriu la academia de politie, probabil ca as fi cel mai nesuferit politist  :D

#43
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Cunosc zona ff bine, si mie mi se pare cam SF 200km acolo, plus ca inainte de sensul ala giratoriu cand se vine dinspre Constanta spre Ef Nord este o panta destul de mare......
Ca sa te incadrezi sa intrii pe varianta la 200 km/h nu prea cred ca ai nici o sansa sa nimeresti drumul.....
Nu prea mai conteaza cat a avut, cert e ca s-a facut praf. RIP, si sa nu facem ca el!

#44
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
A fost azi un accident ceva in poli, in Bucuresti, cred ca pe o trecere de pietoni, un Cielo cu parbrizul spart, stie cumva cineva mai multe detalii...?

#45
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View Postdanchitu86, on May 26 2006, 22:08, said:

A fost azi un accident ceva in poli, in Bucuresti, cred ca pe o trecere de pietoni, un Cielo cu parbrizul spart, stie cumva cineva mai multe detalii...?


tipul cu cielo a trecut peste un student care traversa pe trecerea de pietoni. daca nu ma insel,studentul a murit.  :mellow:

#46
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
altul care ar merita spanzurat de bijuterii...

#47
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005
f*tu-le ...ce prosti ma...ce vina avea studentul ala ca e soferul prost, el a platit pentru asta...mortii lui de dobitoc...

Edited by gcm, 27 May 2006 - 14:49.


#48
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
RIP

Dar aveti idee cum s-a intamplat? Era o frana pe sosea, dar era un arc de cerc de 90 de grade, ca si cand ar fi venit dinspre sala de sport... ciudata traiectorie...

#49
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
L'a tintit? :huh:

#50
Mstique

Mstique

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 11.05.2006
Nici nu vreau sa-mi imaginez cum o fi ajuns in pozitia asta  :blink:



#51
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
:surprise: cand s-a intamplat accidentul cu C3-ul?  :eek:

#52
Mstique

Mstique

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 11.05.2006
Nu e recent, poza mi-a trimis-o un prieten, n-am fost eu martora; in primavara asta a fost...super nasol  :death:

#53
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View PostMstique, on May 28 2006, 01:12, said:

Nici nu vreau sa-mi imaginez cum o fi ajuns in pozitia asta  :blink:

Attachment attachment

Cei mai multi ocolesc refugiul pe dreapta. Altii pe stinga. Dar sint unii care intra in el...  :o

#54
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005
Ati auzit pe undeva, radio/tv, de un accident produs ieri pe sos buc-ploiesti? (pe la ora 14, pe langa romanesti)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate