Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Fifa

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011
Sal tuturor,
As vrea sa va intreb si eu care este diferenta dintre https://www.emag.ro/...cmpid=72268   si https://www.emag.ro/...9/pd/DCKCB7BBM/
Din ce observ este acelasi fifa17 dar cu alt pret.Dintre cei care au jucat puteti sa-mi spuneti ce avantaje si dezavantaje sunt? As dori sa achizitionez si nu stiu care ar fi varianta corecta.In trecut nu am achizitionat nicio versiune dar am mai jucat pe cel din 07 si 08 din cate imi amintesc.

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Pai ala mai ieftin e de fapt CD Key
Ce nu e clar ?

Edited by Naijax, 21 January 2019 - 18:23.


#3
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011
ok, si cel de 190 nu are cd key?acestea  se cumpara separat?

#4
CominP93

CominP93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 06.03.2017
Am vrut si eu sa-mi cumpar un joc vandut de firma din al 2-lea link. Dupa ce am citit review-urile firmei, m-am razgandit.

#5
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016

 gabri80el, on 21 ianuarie 2019 - 18:35, said:

ok, si cel de 190 nu are cd key?acestea  se cumpara separat?
Ba invers.
Are cd key si ala de 190.
Cel ieftin nu are DVD.
Key inseamna cheie, este o serie, niste litere+cifre, pentru activare.
Cel cu DVD se instaleaza de pe DVD, probabil merge doar cu discul bagat inauntru.
Cel key ieftin trebuie descarcat de pe net.

#6
gabri80el

gabri80el

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.02.2011

 buyonevideo, on 21 ianuarie 2019 - 18:47, said:

Ba invers.
Are cd key si ala de 190.
Cel ieftin nu are DVD.
Key inseamna cheie, este o serie, niste litere+cifre, pentru activare.
Cel cu DVD se instaleaza de pe DVD, probabil merge doar cu discul bagat inauntru.
Cel key ieftin trebuie descarcat de pe net.

Multumesc de raspunsuri. Si pentru a se descarca  de pe net trebuie sa platesti sau este gratuit?

#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Nu e nevoie sa dai citat integral la raspunsul anterior, este inutil si enervant.
Nu platesti nimic, deja ai platit o data, cheia.
Instalezi Origin, introduci cheia, descarci, instalezi.

#8
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
@initiator: vezi sa nu ramai cu buza umflata (banii dati si nicio cheie) sau sa te trezesti ca peste cateva zile iti este bannata cheia de activare pentru joc.

Din cate stiu nu e prea legal sa vanda chei de activare, fiindca astea provin ori de la diversi oameni ce le-au primit pentru review (de multe ori primesc mai multe, nu doar una), ori de la vreun sale unde le-au cumparat la pachet. Dar foamea de bani a eMag e mare, si accepta orice vanzatori pe Marketplace.
Daca vrei sa ai siguranta putin mai mare mergi direct pe g2a sau cdkeys.com. Macar acolo ai vanzatori cu mii si zeci de mii de review-uri pozitive, nu o firma cu sediul intr-o garsoniera inchiriata la etajul 10 in Bucuresti.

Edited by Hider141, 22 January 2019 - 07:56.


#9
ebin_os

ebin_os

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 31.03.2007
ca si cd ai avantaj ca iti ramane fizic oarecum dar dezavantaj ca trebuie mereu sa introduci cd-ul cand te joci, pe cand cel digital  (cd key) tot pe viata il ai iti ramane in contul tau

p.s doar nu esti nebun da dai atata pe fifa 17 cand fifa 19 este mai ieftin :)) fifa 17 nu se mai joaca de 3 ani nu mai este nimeni online sa te joci

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate