Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Testicule moi și lasate

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,781
  • Înscris: 12.01.2018

View Posteditielimitata, on 20 ianuarie 2019 - 05:38, said:

daca nu te-a multumit raspunsul unui urolog,
te vor multumi raspunsurile noastre ?
da-mi voie sa ma indoiesc.
si urologul se bazeaza pe cazurile avute anterior facand comparatii.nu te-ai lovit;ai ctat in frig facut miscari ciudate;nu ai facut ceva si fe-a intepat pe urma

#20
iuliean50

iuliean50

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 04.12.2011
70% varicocel intr-o faza incipienta! Incearca sa te vada un urolog (care a operat asa ceva) de la o sectie de urologie a unui spital.

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postandone19, on 20 ianuarie 2019 - 00:48, said:

Daca stai mult pe scaun si la caldura, e normal.
Doar nu vrei sa stea omu in picioare si in frig ca sa isi intareasca ouale?

#22
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Cumpara niste chiloti normali. Boxerii dau bine in reclame.


#23
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Omule renunta la chiloti , nu-ti fac bine si nu te mai agita , durerea poate sa fie de la inactivitate sexuala ,  iar faptul ca sunt lasate in scrot  inseamna normalitate intrucat spermatogeneza se face la temperaturi sub 35 grade  , asa sunt construite ele sa stea atarnate pt a se racori , nu le mai pune in boxeri sau alt tip de chloti se supraincalzesc.
DAca nu ai activitate sexuala regulata folosete manuela de cel putin 2 ori pe saptamana  , pt sanatatea lor pt ca la organism  orice lucru nefolosit isi pierde utilitatea si la 24 ani o sa mai ai nevoie de ele

Edited by ciine, 20 January 2019 - 12:53.


#24
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 890
  • Înscris: 07.03.2012

View PostVladyR10, on 19 ianuarie 2019 - 23:41, said:

Buna seara tuturor... rog seriozitate este pt prima oară când pățesc așa ceva.. de ceva timp am o durere in testiculul stâng nu e durere Constanta dar îmi Creează un disconfort pe lângă asta sunt moi și lăsate mai ales cel stâng fata de dreptul( da știu ele așa sunt unul mai sus altul jos) dar in cazul meu le simt foarte ciudat și efectiv când stau jos sau port boxeri simt disconfort și uneori durere testicul stâng. Ce poate fi ? Am mai apelat la un urolog dar mi-a dat doar
Un antiinflamator... spunând ca o vena este inflamata sau așa și atât nu prea m-a satisfăcut răspunsul lui ori n-am nimerit bine ori nu știu dar cert este ca testiculul stâng nu îmi pare in regula e prea moale și fleașcă sa spun așa.. e o senzație ciudata ce n-am mai avut-o ce ma sfătuiți ? A mai patit cineva ? Rog seriozitate mulțumesc .
In afara de doctorii de pe Softpedia, foarte calificati, de altfel si cu mii si mii de ani experienţă, cu sute şi sute de certificări, poate că nu ar strica să te cam grăbeşti să consulţi un doctor real.

Edited by popicoo, 20 January 2019 - 14:32.


#25
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTsunnnami, on 20 ianuarie 2019 - 14:54, said:


.. si la pantaloni, nici aia nu-ti fac bine.
Eu nu glumesc in ce spun , chilotii si orice pantalon strant incomod , creaza disconfort in zona , .
Poti sa porti short   care este un chilot lejer , larg bine ventilat  , sunt patit , mi-a trebuit  ani de zile sa-mi dau seama de unde mi se trage, tanar prost si indolent , mai sa fac si operatie pe tema asta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate