Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Telekom Sport - argumente de a face abonament TV la Telekom

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,073
  • Înscris: 19.01.2004
si? tragind linie?
tot cu gigi e mai bine? ...daca ar da si nba ...

#20
ggelu

ggelu

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,316
  • Înscris: 21.01.2009
Ca alternativa la NBA e Euroliga de baschet si campionatul intern  .  Eu renuntat sa urmaresc in mod constant NBA de cand am digi.  Mai vad cateva meciuri in reluare la ore mai decente dar cam atat .  Eeeh, zic eu dar vine play off-ul si parca vad ca iar ma prinde dimineata cu ochii in televizor !

#21
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,996
  • Înscris: 27.02.2006
ati mai vazut nhl pe telekom? ei spun ca transmit cele mai tari sporturi de peste ocean, referindu-se la nba, raw si smack down. oare acestea sa fie cele mai tari? au renuntat la fotbal american (noroc cu pro 7 si pro 7 maxx, pe satelit), nu transmit baseball, nu transmit nascar sau indycar.

#22
Otineu

Otineu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,295
  • Înscris: 08.02.2015
Mulțumesc tuturor. Lucrurile sunt clare. Și au fost și mai clare după vizita la un centru Telekom. Nici nu vreau să mai aud de ei.

#23
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 12.02.2008
Povesteste despre vizita la centru

#24
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010

 Iaro, on 18 ianuarie 2019 - 23:25, said:

ati mai vazut nhl pe telekom? ei spun ca transmit cele mai tari sporturi de peste ocean, referindu-se la nba, raw si smack down. oare acestea sa fie cele mai tari? au renuntat la fotbal american (noroc cu pro 7 si pro 7 maxx, pe satelit), nu transmit baseball, nu transmit nascar sau indycar.
NHL nu il mai transmit de la finalul sezonului trecut, au facut reclama toata pauza si in toamna cand a inceput.....nu l-au mai transmis.

#25
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,073
  • Înscris: 19.01.2004

 ggelu, on 17 ianuarie 2019 - 07:11, said:

Ca alternativa la NBA e Euroliga de baschet si campionatul intern  .  Eu renuntat sa urmaresc in mod constant NBA de cand am digi.  Mai vad cateva meciuri in reluare la ore mai decente dar cam atat .  Eeeh, zic eu dar vine play off-ul si parca vad ca iar ma prinde dimineata cu ochii in televizor !

Euroliga si internul sunt si la Gigi.
Iar cu NBA-ul am rezolvat cu NBA App (scump, dar face) asa ca ma culc tirziu si ma trezesc devreme :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate