Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Gov PSD vs UE - in genunchi cu gura larg deschisa

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
168 replies to this topic

#1
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002
Uitati-le fetele..teodorovoci, secretara, pruasta cu craci/casti, aia cu masina inmatriculata in Bulgaria...spuma hotilor si prostilor.

"Aceasta critica nu e adresata romaniei sau cetatenilor! "(pue msd!) ...ci impotriva borfasilor ce conduc azi tara.

Trebuie sa recunosc, de mult nu m-a mai incantat ceva asa de mult.

https://www.facebook...zg5NDI2MjYzMDg/

Edited by christig, 15 January 2019 - 19:57.


#2
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007
Stii expresia "a intrat pe o ureche si a iesit pe cealalta"? Eh, fix asta. Tanti Veo putea la fel de bine sa asculte manele in castile alea.

Edited by shefu_de_combinat, 15 January 2019 - 19:56.


#3
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 18.02.2016
Le-a cam spart capu,,,,

#4
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
Trebuie să te conectezi pentru a continua.
Posted Image

#5
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
pune si matale linkul si pt ce-i fara cont

#6
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 11.08.2003
Copilul: Buhu-huu!
Tatal: Ce-i, copile? Ce ai de plangi?
Copilul: M-a certat dna profesoara azi la scoala? Buhu-huu.
Tatal: Nu-i nimic, si eu am facut cu ea si asa face, e proasta! Dar tu, scumpetea mea, esti desteapta si tati te iubeste. Da-o dreaq p-aia!

#7
ioana1973

ioana1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 16.03.2014
Le-o zice Guy cu subiect si predicat, NU POPORUL ROMAN, VOI GUVERNANTII. Va apropiati de art. 7, toanta freaca duda, fara sa zica ceva. Era o vreme cand mi-a fost mila de ea, scursura, se vede de la o, posta ca-i complice. Ciolos vinovatul de servici........ idioata naibii.

#8
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Le-a dat cu tratatu-n cap..

Prostii dracului. Stie o intreaga Ioropa ce hram poarta idiotii astia..

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FnPKm7bkQz0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Alecsandru010, 15 January 2019 - 20:06.


#9
clasique

clasique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 23.11.2016

View Postioana1973, on 15 ianuarie 2019 - 20:02, said:

Le-o zice Guy
Mă doare la bașcheți de ce zice unul cu nume de guy.
Ăla să zică de bujetul Italiei, să zică că spălarea de bani din Luxemburg.
Alea probleme!

#10
tipareth

tipareth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,628
  • Înscris: 20.05.2008

View Postioana1973, on 15 ianuarie 2019 - 20:02, said:

Le-o zice Guy cu subiect si predicat, NU POPORUL ROMAN, VOI GUVERNANTII. Va apropiati de art. 7, toanta freaca duda, fara sa zica ceva. Era o vreme cand mi-a fost mila de ea, scursura, se vede de la o, posta ca-i complice. Ciolos vinovatul de servici........ idioata naibii.

Si mie o vreme mi-era mila de ea, am zis saraca s-a ratacit si ea la guvernare, dar pare femeie blanda sigur nu o sa faca mari probleme, o sa colaboreze cu presedintele etc...

Intre timp m-am lamurit cat tupeu, badaranie si proasta crestere poate sa zaca in ea, o femeie aparent blanda... Se pare ca aparentele inseala.

#11
clasique

clasique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 23.11.2016

View Posttipareth, on 15 ianuarie 2019 - 20:13, said:



Si mie o vreme mi-era mila de ea, am zis saraca s-a ratacit si ea la guvernare, dar pare femeie blanda sigur nu o sa faca mari probleme, o sa colaboreze cu presedintele etc...

Intre timp m-am lamurit cat tupeu, badaranie si proasta crestere poate sa zaca in ea, o femeie aparent blanda... Se pare ca aparentele inseala.
Cum te-ai lămurit și tu dragă?
Sunt curios...

#12
ioana1973

ioana1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 16.03.2014

View Postclasique, on 15 ianuarie 2019 - 20:09, said:

Mă doare la bașcheți de ce zice unul cu nume de guy.
Ăla să zică de bujetul Italiei, să zică că spălarea de bani din Luxemburg.
Alea probleme!
Relax urmeaza art. 7, daca nici dupa aia nu te doare, urmeaza banii europeni, poate nu va spun la latrina3 dar ce aduna anaful lui peste cu impozitul pe profit, este echivalentul banilor europeni: 6% din buget. Apoi sa vezi chiu si vai cand nu le mai intra tzaranilor banii de la APIA de subventii.

#13
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
Mare curaj le-a trebuit acestui guvern sa preia presedintia UE ...

Eu nu inteleg de ce PSD-ul nu ne-au scos din UE inainte sa se faca de ras. In parlamentul european nu mai exista ”un Iordache” care sa le taie microfonul daca critica psd.

Edited by Benderbut, 15 January 2019 - 20:32.


#14
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Un masacru binemeritat .As fi intrat in parchet de rusine .Nu e cazul maimutei asteia si a acolitilor  complici din jurul ei .Jalnica pana la ingretosare situatie. Cum naiba ii mai spalati ma pe aici, nu va e rusine ?

Edited by GingisHan2015, 15 January 2019 - 20:33.


#15
clasique

clasique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 23.11.2016

View Postioana1973, on 15 ianuarie 2019 - 20:24, said:


Relax urmeaza art. 7, daca nici dupa aia nu te doare, urmeaza banii europeni, poate nu va spun la latrina3 dar ce aduna anaful lui peste cu impozitul pe profit, este echivalentul banilor europeni: 6% din buget. Apoi sa vezi chiu si vai cand nu le mai intra tzaranilor banii de la APIA de subventii.
Eu vreau sa urmeze Rexit. Pariez însă că UE nu vrea.
Dancila e slaba de înger.
O replică bună ar fi fost un căscat, urmat de " du-te bă acasă "

#16
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002

View Postclasique, on 15 ianuarie 2019 - 20:35, said:

Eu vreau sa urmeze Rexit. Pariez însă că UE nu vrea.
Dancila e slaba de înger.
O replică bună ar fi fost un căscat, urmat de " du-te bă acasă "
mandri ca ne cacam in fundu curtii...fudul de destept.

cine e ba astia cu 1000 de ani in fata noastra..care ne spune noua ce sa facem?!

Edited by christig, 15 January 2019 - 20:39.


#17
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004
Io v-am zis dupa ievenimentul de la A.Te.Neu ca bucatareasa isi ia sapuneala abia saptamana asta. Era normal sa-i aminteasca cineva ca amnistia si gratierea lui dragnea o sa aiba consecinte dezastruoase pentru Romania.
Chiar liderul grupului social-democrat (de unde face parte si PSD), Udo Bullmann ii spune:

Quote

- Există probleme despre care trebuie sa discutam, care ne ingrijoreaza, sistemul de justitie trebuie reformat, trebuie să combatem decisiv corupția. Dacă in Europa modernă există o situatie in care serviciile secrete au influență asupra procuraturii, e o situație pe care nu o putem accepta
- Aș vrea să știu care este răspunderea dumnealui (a presedintelui Klaus Iohannis - n.r.) în ceea ce privește serviciile de informații
- Trebuie sa spunem lucrurilor pe nume. Daca in tara dvs sunt oameni care au suferit pe nedrept din cauza sistemului de justitie, situatii care trebuie clarificate, dar nu putem recurge la o situatie de amnistie generala unde punem in aceeasi oala si dreptatea si nedreptatea, pentru ca nu exista un temei pentru aceasta.
- Statul de drept este o realizare a societatii europene, nu poate fi manipulat după bunul plac pentru a servi interesele politice

Bineinteles, bucatareasa are acelasi discurs ca si in trecut, se plange continuu cat ii de discriminata Romania si cum nu is lasati romanii sa faca "ce au votat".
Nene, am ajuns cu tantalaia asta care nu-i in stare sa citeasca nici de pe foi in mijlocul Europei? Numai unu a fost la fel de dezastru, tovarasul premier victor ciorbea cu luminita lui de la capatul tunelului, pana l-a lovit trenul!

View Postclasique, on 15 ianuarie 2019 - 20:35, said:

Eu vreau sa urmeze Rexit.
Ce-i Rexie? RusExit?

Edited by gabyxm, 15 January 2019 - 20:44.


#18
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Pai tactica kakatului in drum e doctrina de frunte la voi .Va bate  lume intreaga obrazul  ca schimbati legile justitiei ca sa va aparati infractorii. si voi aveti treaba cu cei care va arata greseala, nu cu cei care va expun partidul dezastrului .Tipic pesede!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate