Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Spider-Man: Far From Home (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
Greasy-Man

Greasy-Man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.01.2019
SPOILER pentru cei care n-ati vizionat Avengers Endgame care va fi lansat pe 26 aprilie:

























Spider-Man va fi readus la viata! Posted Image
Iar Iron Man lipseste din distributie.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DYYtuKyMtY8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Greasy-Man, 15 January 2019 - 18:25.


#2
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 05.01.2004
Si Nick Fury, dupa cum vad...

#3
Greasy-Man

Greasy-Man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.01.2019
Lipseste Scorpionul jucat de actorul ala din Far Cry 3, ala de aparuse in finalul primului film cand vorbea cu Vulture  ca el o sa fie urmatorul inamic al lui Spidey.
Ce s-a intamplat?
Il pastreaza pentru alt film?

Din ce observ din trailer, iar fac ca-n Spider-Man 3 si ca-n Amazing Spider-Man 2 de baga antagonisti la gramada pentru ca e si Mysterio si  SandMan  si Hydro-Man.

Aiurea!

 sorin61, on 15 ianuarie 2019 - 22:15, said:

Si Nick Fury, dupa cum vad...
Dar lipseste Tony Stark , tutorele adoptiv al lui Peter Parker.

Probabil ca o sa crape in Avengers Endgame ca atunci ii   expira contractul actorului.

Edited by Greasy-Man, 16 January 2019 - 00:27.


#4
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,149
  • Înscris: 28.06.2005
Habar n-am cum va fi ăsta, că n-am avut răbdare să mă uit la trailer, dar... duminică am fost cu fi-miu la Spider Man (ddesene animate) și.... băi nene moare Peter Parker, iar noul Spider Man e ......... MEXICAN.
Deja nu-mi mai place.

#5
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Dar ce, pe mexicani nu-i musca paianjenii?

#6
Greasy-Man

Greasy-Man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.01.2019
Spiderman 1: Homecoming
Spiderman 2: Far from Home  
Spiderman 3: Home Alone  
Spiderman 4: Home Sweet Home
Spider-Man 5: Sweet Home Alabama
Spiderman 6 : Locked out of Home
Spiderman 7: Homeless  
Spiderman 8: Real estate  
Spiderman 9:   Mah Homie









Un mic SPOILER
Attached File  Untitled.png   250.44K   68 downloads

Edited by Greasy-Man, 16 January 2019 - 23:35.


#7
xadunosac

xadunosac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 22.03.2019
O intrebare: Disney/Marvel te poate penaliza la salariu, concedia/inlocui sau te poate da in judecata daca tu ca actor dai spoilere la interviuri in presa sau pe retele de socializare, fie si din greseala?


Observ ca Tom Holland n-a patit nimic, dar secventa cu cecul imi cam da de banuit ca l-au penalizat la plata facuta dupa incasarile filmului Avengers Infinity War  si acum ii fac o gluma ironica.


Cum o fi sa te simti necajit ca ceilalti actori isi primesc salariile de 3-5 milioane dolari si tu iei doar 1 milion ca nu ti-ai tinut gura si ai facut spoiler?

Chiar, Disney poate sa faca din astea?

Edited by xadunosac, 04 April 2019 - 12:59.


#8
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
E pur si simplu in contract unde a dat cu batul.

#9
xadunosac

xadunosac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 22.03.2019
Chiar sunt curios  cam ce scrie intr-un   contract  Disney/Marvel, la partea cu obligatiile.

#10
smartmanx

smartmanx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 23.04.2019
Nu-mi vine sa cred ca trailerul a facut ditamai spoilerul prin a ne dezvalui cu cateva luni inainte ca Iron Man va muri in Avengers Endgame daca vedeti cine a semnat cecul.







Pana una alta, mi se pare mie sau asta-i cel mai slab Spider-Man? Foarte neinspirat sa-l aduca  in pas cu tehnologia zilelor noastre  ca adolescent rasfatat de Iron Man si nu un supererou care lucreaza independent, matur si care se foloseste de tehnici clasice.  
Dar cred ca majoritea barbatilor se duc la filmul asta pentru:
[ https://ilarge.lisimg.com/image/532509/1118full-marisa-tomei.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2017/09/Marisa-Tomei-is-hotter-than-ever.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by smartmanx, 25 April 2019 - 10:25.


#11
printzul69

printzul69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 24.09.2013

 Greasy-Man, on 16 ianuarie 2019 - 23:33, said:

Spiderman 1: Homecoming
Spiderman 2: Far from Home  
Spiderman 3: Home Alone  
Spiderman 4: Home Sweet Home
Spider-Man 5: Sweet Home Alabama
Spiderman 6 : Locked out of Home
Spiderman 7: Homeless  
Spiderman 8: Real estate  
Spiderman 9:   Mah Homie









Un mic SPOILER
Untitled.png
ce nu imi place este ca tot sa schimbat actoriii Posted Image

#12
jonzapada

jonzapada

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 22.05.2019
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/aUSGSYEpPqA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
Furiosa

Furiosa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2017
Efecte speciale sunt de nota 10,filmul este de nota 9 dupa parerea mea...incepe mai slab in primele 15 minute dar pe parcurs devine din ce in ce mai bun..dupa parerea mea peste Black Panther si Captain Marvel..un Spider-man reusit si chiar merita vazut!

Avem post-credits la sfarsit!


#14
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,426
  • Înscris: 10.04.2009
mi-a placut filmul, caterinca maxima :D mai ales Happy

sa va uitati la post-credits, multa lume plecase, sambata cand am fost eu... e important !

#15
Furiosa

Furiosa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2017
Azi am aflat ca sunt chiar 2 post-credits 😳...dupa primul post-credit toata lumea a plecat...dar pe youtube apar 2..

#16
bucag

bucag

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 09.07.2019
La fel cum si-au batut joc de Captain Marvel, asa si-au batut joc si de Spider-Man.
Imi pare rau ca nu m-am oprit la Avengers Infinity War pentru ca seria asta o ia in jos rau de tot fiindca producatorii s-au vazut cu sacii in caruta si isi permit acum sa lanseze orice petarda in cinematografe stiind ca vor veni multime de prosti.
Asta cu Tom Holland mi se pare o mizerie adolescentiva tipica Disney. La fiecare secunda se poarta ca un clovn iritant, iar grasul ala de amicul sau si gagica'sa feminista  parca te face sa iesi din sala plangand dupa bani.
Antagonistul e banal, in rest CGI la bucata ca toti aia din apa, nisip sau foc par la fel, asa lene din partea producatorilor n-am mai vazut.
Filmul nu se decide daca e pentru prichindeii de gradinita sau daca e pentru adolescenti, ca dialogurile si personajele par pentru Disney Channel, doar Nick Fury cu injuraturile sale  de tip "son of the bitch" sau "fuck"  par mature.
E atat de prost filmul asta ca pana si parodia asta prosteasca  pare mai inteligenta.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1TNqDYK5USM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Imi amintesc in copilarie ce serial  genial  a fost pe Fox Kids, fiind un Peter Parker mai matur cu job, la varsta de insuratoare si cum la fiecare final de episod tragea lectii de invataminte.
Si trilogia Spider-Man cu Tobey Maguire mi-a placut mult.Asta asa ca idee, serialul era mult mai matur.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SnEtDERtH2M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by bucag, 09 July 2019 - 22:23.


#17
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,314
  • Înscris: 21.04.2005
Greu o sa mai gasiti un film mai prost ca asta . Lung si prost .

#18
javathepyton

javathepyton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 06.08.2019
Hahahaaha Posted Image Posted Image



Urmatorul film chiar se va numi Spider-Man : Homeless!

Sony a incetat colaborarea cu MCU si Disney.  
Din acest moment, Spider-Man nu mai face parte din Avengers.  


Spider-Man Out of the MCU If Marvel, Sony Can't Reach Deal (UPDATE) - IGN


E chiar posibil sa-l dea afara pe Tom Holland si sa-l readuca pe   Andrew Garfield sa continue povestea din Amazing Spider-Man.   Ori sa inceapa o noua serie cu un alt actor, probabil de culoare.
Nu stim. Depinde doar de Sony.
Cert e ca nu este planificat un nou film Spider-Man in urmatorii trei ani.

Edited by javathepyton, 21 August 2019 - 00:50.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate