Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Infidelitate

* * * - - 12 votes
  • Please log in to reply
2154 replies to this topic

#1423
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
suleiman magnificul

#1424
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
cei doi nu s-au impacat, s-au reunit. induci lumea in oroare.

in atare conditii ce filme vrei sa-ti recomandam? the hobbit :)

#1425
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Ok, scuze ca am intrebat.
Distractie placuta pe topic. (fetelor in special).:)

#1426
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
tot Suleiman Mirobolantu recomand si io   Posted Image

#1427
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostKriss77, on 23 ianuarie 2019 - 21:14, said:

Pana raspunde initiatoarea, poti sa imi recomanzi un film fain, asa..cu meaning? Ca tot veni vorba Posted Image
Nu mai stiu dupa ce criterii sa caut.
Valabil si pentru ceilalti.

Nu e cu meaning, da' e mișto. Și suntem și ontopic. Lol

https://m.imdb.com/title/tt6367558/

Edited by MembruAnonim, 23 January 2019 - 21:25.


#1428
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018

View PostGeorgicaPopescuIoan, on 23 ianuarie 2019 - 21:23, said:

tot Suleiman Mirobolantu recomand si io   Posted Image
Voi stiti ce pasiuni secrete aveti, fiecare cu gusturile lui.;)

#1429
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2019 - 21:25, said:

Nu e cu meaning, da' e mișto. Și suntem și ontopic. Lol

https://m.imdb.com/title/tt6367558/
Si mai on topic, ca tot i-ati recomandat sotiei ieri sa isi gaseasca unul....
https://m.imdb.com/title/tt0101316/

Edited by risuka, 23 January 2019 - 21:42.


#1430
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
L am văzut și p ăsta. Cred că am văzut toate filmele cu amanți. = )))

#1431
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007
Voiai sa stii ce te asteapta daca-l inseli pe sotz? :))))

Intimacy ai vazut? Ca eu am citit cartea si a fost interesanta, sunt curioasa daca merita filmul

#1432
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Riso, mie mi a plăcut, dar n am citit cartea. Nu te uita,ccartea sigur e mai bună.

#1433
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
ehe, ati inceput sa dati cu sirop...

fiti ma si voi un pic la regim ca d-aia nu se arata nici un prince charming...

#1434
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu mai există d ăștia pe softpedia. Am îmbătrânit așteptând. Lol

#1435
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2019 - 21:50, said:

Riso, mie mi a plăcut, dar n am citit cartea. Nu te uita,ccartea sigur e mai bună.
Mda, ai dreptate. Nu am vazut niciodata un film care sa imi placa daca l-am vazut  dupa ce am citit cartea.

View PostDeathRipple, on 23 ianuarie 2019 - 21:51, said:

ehe, ati inceput sa dati cu sirop...

fiti ma si voi un pic la regim ca d-aia nu se arata nici un prince charming...
Eu mai bine mor satula, ca printii oricum nu exista :D

#1436
thebestversionofmyself

thebestversionofmyself

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 15.01.2019

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2019 - 20:12, said:

Și Ăźncă o chestie: martorii pot spune orice, dacă el nu are documente și probe, degeaba.



Te admir. Serios! :)

Și ia ți un avocat care își iubește meseria și o face din și cu pasiune. Când am fost eu martor, a fost ca în filme. L am făcut ko pe avocatul lui. Că eu eram martorul ei. Avocata ei era o miorlăită, abia vorbea!

Ai făcut bine că ai scris, avocații lui vor șterge pe jos cu tine. Fix cum au făcut ăștia p aici, te ai călit. :lol:
Stii numele avocatului? :D

#1437
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postthebestversionofmyself, on 23 ianuarie 2019 - 22:23, said:


Stii numele avocatului? :D

Nu. Dar dacă l am făcut eu KO, nu prea era nici ăla mare sculă. Se găsise el să mi întoarcă vorbele când eu aveam antrenament de pe softpedia. = ))

#1438
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2019 - 22:27, said:

...... Se găsise el să mi întoarcă vorbele când eu aveam antrenament de pe softpedia. = ))

Ha...buna asta   :)

#1439
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Bine, și am vizionat și f multe filme seriale cu avocați. Lol

#1440
thebestversionofmyself

thebestversionofmyself

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 15.01.2019

View PostNoua_pe_site, on 23 ianuarie 2019 - 20:18, said:



El munceste , la ce ora venea el acasa , inainte sau dupa ce veneai tu de la munca ?
Intreb pentru ca mi se pare al dracului de ciudat sa ai job full time , sa te axezi pe cresterea copiilor si sa nu-l implici in cresterea copiilor si in datoriile zilnice. Daca stateai acasa intelegeam de ce l-ai lasat sa-si faca de cap peste program dar in conditiile in care munceai full time nu vad cum nu l-ai tras de maneca.




Cum te-ai recuperat din trauma pe o perioada de un an de zile daca inca locuiti impreuna si inca nu stii ce ai de gand sa faci ? Cat timp iti trebuie sa iei o hotarare care din afara pare sa fie foarte usoara?
A inceput sa se poarte lapte si miere cu copii DUPA ce ai aflat de amanta si acum el are mai multa influenta asupra lor desi tu esti cea care a petrecut timp cu ei mai mult ? Conform spuselor tale omu a haladuit pe coclauri in timp ce tu aveai grija de copii. Daca a avut timp sa haladuiasca clar nu a avut timp sa se ataseze prea mult de copii ca altfel nu avea timp de amanta. So , care varianta e corecta defapt ?
Si nu esti genu care spune lucrurilor pe nume pentru ca daca ai fi , ai raspunde la intrebarile puse. Te-am intrebat daca venea acasa sau pleca in delegatii as in petrecea noptile cu amanta si nu-mi amintesc sa fi raspuns.

L-ai pictat pe om ca fiind un nenorocit care ti-a turnat doi copii si care te tine prizoniera acum santajandu-te ca-ti ia copii.
Nu-mi amintesc sa fi spus nicaieri daca isi face datoria de tata , cum se intelege cu copii si cat timp petrece cu ei. Concluzia generala ( cred ) este ca e un tata oribil , un monstru care pune in aplicare un plan de un an de zile iar singurul lui plan e sa-ti ia copii si sa te denigreze pe tine.
Nu are cum sa te denigreze daca tu ai fost la munca , acasa , munca , acasa iar el munca , amanta , munca , amanta ...intelegi ?

Manipularea a inceput de cand ai aflat de amanta sau e de la inceptul casatoriei ? Daca crezi ca e inca de la inceputuri atunci fugi cat mai departe de el, cum poti sta alaturi el constienta fiind de planul lui?
Daca e de cand ai aflat de amanta esti sigura ca transformarea lui subita este un plan pus la cale sa-ti ia copii si nu reala parere de rau si vrea sa salveze ce poate ?
Da, mi s-au pus multe intrebari, deci greu sa stau sa contorizez. La inceput am incercat, dar am renuntat.
Deci: ajungea dupa mine acasa si din ce in ce mai tarziu, da delegatiilor, si da, l-am tras de maneca dar invoca mereu munca, avea iesiri la fotbal bine impamantenite de la inceputul relatiei la care nu renunta nici daca aveam febra 39, si ele s-au inmultit in perioada..., si frustrarile mele erau tratate cu "termina, ti se pare, chiar trebuie sa ne certam, iar incepi, dar ce-am facut doar merg la sport nu altceva" - chiar daca era vorba de bere. Repet, om de pus la rana, parea atat de suferind ca il somez si atat de convins ca eu sunt nebuna ca ezitam. Venea inevitabil un copil sau altul plangand si filmul se rupea. Ne-am certat groaznic in "perioada" dar totul era in capul meu. M-am refacut punand cap la cap... viata mea,. Toate minciunile si negarile au inceput sa isi gaseasca locul. Citesc din pacate multa psihologie si i-am/mi-am tot cautat scuze. Rudele mi-au spus ca merge si asa. Copiii erau total confuzi... Da, timpul a trecut in defavoarea mea, acum stiu. Atunci eram intr-o mare de nesiguranta si de confuzie. Mi s-au parut filmele de genul The Great Gasby o exagerare. Acum nu mai sunt atat de sigura...
Si nu, nu a fost mereu absent, am spus deja asta. Si nu stiu cat e de monstru, nu cred asta... dar.... am dubiile mele in momentul asta :)))) E clar ca pentru el despartirea e o pierdere pe care nu a acceptat-o nici cand era cu ea, altfel pleca. Implica bani, reputatie... Probabil ca de aici si pushback-ul. Sincer, uneori imi pare un copil caruia i-au iesit lucrurile pe dos. Dar nu mai pot sa-i fiu mamica... La cat a durut toata treaba asta zau daca nu o infidelitate de-o noapte pare... pff... parfum! :D

View PostMembruAnonim, on 23 ianuarie 2019 - 20:37, said:

Dacă oi divorța vreodată, nu voi lupta prin tribunal, fug Ăźn lume! Io s mai boemă, așa! :w00t:
Asa eram/spuneam si eu... Tinerica zici?... :P

View PostKriss77, on 23 ianuarie 2019 - 21:03, said:


Cei doi s-au impacat din cate imi aduc aminte, asa pe baza de atractie sexuala, desi tipa era o criminala psihopata.
Era cu favoritul tau si ai adormit.
O porcarie de film, nu ai pierdut nimic.:)
Prima oara cand l-am vazut m-a plictisit teribil. L-am revazut recent... am trait fiecare moment! Experienta asta...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate