Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

Achizitie bratara fitness | Garmin VivoSmart 3

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
lucifer,76, la ce te referi prin Bip ?

#20
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
https://forum.softpe...zfit-bip-youth/

#21
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Deja am cumparat Mi Band.
Daca nu o sa imi placa si o returnez o sa il iau in calcul.

#22
Simo12345

Simo12345

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.03.2019

View PostAmon, on 15 ianuarie 2019 - 21:25, said:


Salut,
Am avut pe rand Fitbit Charge, Charge 2, Polar A370, Fitbit Ionic, acum m-am oprit la Polar Vantage M. Nu le-am schimbat ca erau naspa, le-am schimbat ca imi placeau pe rand :)
Am luat de curiozitate in Garmin Vivo de la cineva, era departe de cele de mai sus - nu recomand.
O bratara de fitness buna costa de la 500 lei in sus. Restul, jucarii, am avut si Mi Band. Iti recomand una din cele de mai sus, cele mai ieftine sunt Fitbit Charge 2 si Polar A370. Fitbit "rupe" pe partea de Customer Service, sunt foarte buni. Ionic`ul l-am schmbat la ei, l-am trimis in Olanda si mi-ai dat unul nou, fara discutii. Era in garantie, bineinteles. Am intrat in piscina cu el si a intrat apa, facea figuri pana se usca, mi-a spus ca primele modele nu erau asa bine izolate.
Am observat la Charge 2 monitorizeaza somnul mai bine ca Polar. Vezi ca exista si Charge 3, nu am avut ocazia sa il incerc totusi.
Pe toate le-am comparat, la frecventa cardiaca, cu o centura de piept, care oricum e cea mai exacta. In afara de Garmin si Mi Band, restul aratau la fel. Cele 2 erau "prin balarii".

Am nevoie sa imi iau o astfel de bratara pt ritmul cardiac e f mare in miscare...daca fac sport usor trece de 200, si as vrea sa stiu daca Mi band 3 merge pe ritm cardiac bine, ca ai scris ceva mai sus si nu parea xa nu il recomanzi

Edited by Simo12345, 14 March 2019 - 21:00.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate