Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Propunere .

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#19
clasique

clasique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 23.11.2016

View PostFreeThinker, on 13 ianuarie 2019 - 20:01, said:

Raman uimit de cat de mult timp de pierdut au unii. Si ne mai vaitam ca nu avem autostrazi, poduri, tuneluri, centuri.

Ce inchisoarea trolilor? La canal cu ei! Poate se mai dezmorteste putin si sectorul constructiilor...
Tu ai vrea ca userii Softpedia sa înceapă să construiască autostrăzi?
Să nu mai vorbim că unii din noi suntem prin alte țări...

#20
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

View PostCornel_P, on 13 ianuarie 2019 - 20:01, said:

Ganditi-va la cineva care primește 2 zile de suspend în timpul ala el nu poate posta nimic . Asa ar putea posta însă doar pe aria condamnaților.  Ar fi o supapă de defulare Posted Image
Corect! Posted Image

#21
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013

View Postjimi91, on 13 ianuarie 2019 - 19:49, said:

nu mai are niciun farmec daca sunt toti troli...probabil ca "trolul" de pe acea arie va fi serios ...o sa inceapa lumea cu report..."imi vorbeste pre frumos" "a avut 10 postari pe topicul meu, toate au fost la subiect, ce cauta aici" etc.
Posted Image) cade forumul de pe server..pai ori e forum romanesc ori nu mai e...

Edited by 41ex, 13 January 2019 - 20:04.


#22
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostFreeThinker, on 13 ianuarie 2019 - 20:01, said:

Raman uimit de cat de mult timp de pierdut au unii. Si ne mai vaitam ca nu avem autostrazi, poduri, tuneluri, centuri.

Ce inchisoarea trolilor? La canal cu ei! Poate se mai dezmorteste putin si sectorul constructiilor...

da, exact asa e...in loc sa potezi pe forum, pac mai ridici un sac de ciment....sau sa scrii o idiotenie pe forum cand poti sa cari o roaba de caramizi...ce oameni domne, isi permit sa stea cu sula in sus duminica seara....asa ceva DECAT? in Romania  :)

#23
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostCornel_P, on 13 ianuarie 2019 - 20:01, said:

Ganditi-va la cineva care primește 2 zile de suspend în timpul ala el nu poate posta nimic . Asa ar putea posta însă doar pe aria condamnaților.  Ar fi o supapă de defulare Posted Image
Gandeste-te ca acel cineva, va evita pe viitor sa primeasca 2 zile suspendare, dupa prima, ca sa poata posta in liniste.

#24
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

View Postmyshyk, on 13 ianuarie 2019 - 20:05, said:

Gandeste-te ca acel cineva, va evita pe viitor sa primeasca 2 zile suspendare, dupa prima, ca sa poata posta in liniste.
Oare vor fi si troli recidivisti? Posted Image

#25
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Pai da, ca aia nu se pensioneaza.....

#26
cipri2bau

cipri2bau

    Violonist sarac care nici nu mai canta de disperat ce e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 30.11.2017

View PostCornel_P, on 13 ianuarie 2019 - 19:30, said:

Ma gândeam acuma navigînd pe forum . Ca ce ar fi daca cei care ar fi acuzați si considerati troli sa fie închiși o perioadă intr o parte a forumului. În sensul că sa zicem membrul x trebuie să fie pedepsit pentru o abatere cu 2-3 zile de suspend. În loc să fie suspendat sa i se permită în timpul pedepsei sa posteze doar pe aria care ar putea fi numită .. închisoarea trolilor.. aici ar putea discuta cu alți suspendați.  Cred ca ar fi o chestie faina. Sigur ar trebui si aici un moderator ( eu as accepta  Posted Image )
Cred ca la CG au avut demult asa ceva. Eu n-am prins dar ii spunea Cusca cu lei şi era inchisă parca la arhivă.

View Postjimi91, on 13 ianuarie 2019 - 20:04, said:

da, exact asa e...in loc sa potezi pe forum, pac mai ridici un sac de ciment....sau sa scrii o idiotenie pe forum cand poti sa cari o roaba de caramizi...ce oameni domne, isi permit sa stea cu sula in sus duminica seara....asa ceva DECAT? in Romania  Posted Image
Cu cimentul noapea pe intuneric?
Ăştia cu scrisu mult pe forum nu ştiu sa schimbe un bec ars, vrei sa care roaba cu caramizi să şi-o răstoarne pe picior. Acolo trebuie muschi forta experientă.

Hai ca au stes jucaria aia de topic

Edited by cipri2bau, 13 January 2019 - 20:48.


#27
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013
Cusca cu lei.......chiar suna bine!Posted Image

*Avem si aria Arhiva: https://forum.softpe...hiva-read-only/

Edited by xmanyacs77, 13 January 2019 - 20:52.


#28
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005

View Postxmanyacs77, on 13 ianuarie 2019 - 20:47, said:

Cusca cu lei.......chiar suna bine!Posted Image
Cusca cu forinti suna si mai bine ;)

#29
cipri2bau

cipri2bau

    Violonist sarac care nici nu mai canta de disperat ce e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 30.11.2017
Mai aveau tot la CG o arie de nebuneli, ceva offopic nu stiu exact numele. Acolo ultimul topic era "ne invadează tganii". N-am prins-o deschisă nici pe aia. Se vedea ca fiind ultimul topic ce fusse activ in acea arie, dar nu puteam accesa nici aria. Toate astea fuseseră inchise dinainte de 2015. Iti dai seama ce puteau scrie in asa topice prin anii de inceput ai forumurilor adica 2002 poate cand era altfel netul si nu erau atatea restrictii urmareli, hopa ca ala e nazist, sau rasist cum sunt acum aratati unii. CG era parca din 1999 fondat si astalalt a fost facut ulterior de o parte din evhipa de acolo, ca un hard fork ca s-au despartit de la neintelegeri

CG s-a inchis in mai 2018 nu stiu exact de ce, de la legea aia cu datele personale. Păcat ca n-am facut niste capturi de ecran.

Nu m-a interesat niciodata si n-am scris sau citit niciodata in aria lor politica. Ma interesa doar partea profesionala hardware software jocuri comert finante publicitate.
Nu apareau subiectele noi asa agasante sus ca aici. Stiu ca cumva am bagat un ochi după un user in aria politica si vazusem lupte dure atunci cu alegerile din franta acum cativa ani. Lupte cu morti si raniti, imi pareau inutili fata de aria profesionala.

Edited by cipri2bau, 13 January 2019 - 21:06.


#30
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Aria damnaților.

Să se numească   ”Lumea cealaltă”.
Sau ”Locul pierzaniei”.

#31
Cornel_P

Cornel_P

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,489
  • Înscris: 10.11.2018
Ar trebui un nume original nu copy .
Poate referința la troli nu ar fi asa de ok ca nu toti suspendării sunt troli , poate sau enervat asa pe moment sau numai stiu ce .

Nume la care ma gândeam. Aria condamnaților. Închisoarea îngerilor. Puntea suferințelor. Vagauna lui Bancan/Suspendan. Avionul suspendatilor. Anticamera Banatului. 😁

#32
Love_on_the_brain

Love_on_the_brain

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 970
  • Înscris: 13.10.2018
Cred ca multi si-ar dori atunci sa ia suspend, ar fi curiosi sa vada cum e acolo. :)

#33
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Gheena

#34
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

View Posttomaso, on 13 ianuarie 2019 - 21:01, said:

Aria damnaților.

Să se numească   ”Lumea cealaltă”.
Sau ”Locul pierzaniei”.
Aria damnaților.....este ok!Posted Image

#35
Love_on_the_brain

Love_on_the_brain

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 970
  • Înscris: 13.10.2018
Botnita vesela. Ca ar purta botnita, dar ar avea putina libertate.

#36
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,135
  • Înscris: 22.05.2003
Doamne fereste, ce idei au unii.

Fratilor, va din ce in ce mai multi dereglati pe forum, adesea antisociali sau cu diverse tara pshilogice.

Pe langa asta, mai exista nebunii fara frontiere si ocupatie, care tin mortis sa ne deschida ochii cu subiecte precum:

- trecutul nostru magnific
- ascunderea adevarului adevarat (illuminati)
- potiuni si leacuri magice
- masina mea e mai tare ca a ta.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate