Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Telefon pentru o persoana de 60 de ani

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,142
  • Înscris: 08.12.2008
Bai, deci efectiv nu am timp sa merg la un Shop sa vorbesc face to face cu un angajat. Nu știu care va fi alegerea finala. Oricum mare diferente intre ele nu cred că sunt. Iar tatalui meu sigur i se vor părea toate la fel. :D
Dar așa, in mare, cred că va alege un Nokia 3 (sper 5 dacă se poate) sau un J6.

Edited by LauCalin, 18 January 2019 - 15:22.


#38
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 23.10.2013
J6 e o alegere mai buna.

#39
senzanome

senzanome

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,271
  • Înscris: 12.07.2017

View PostCGDBZ, on 18 ianuarie 2019 - 14:03, said:

Tu ai o problema, nu dezbat, se stie care.............
Apropo, acum am Nokia 5.1 Plus care este un telefon excelent dar probabil ca peste un an o sa am altul...........
Ai ajuns sa schimbi telefoanele des! Asta spune tot depre cât de bune sunt chinezăriile făcute de HMD Global, care poarta logo-ul Nokia.

#40
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,681
  • Înscris: 29.03.2010
Sau nu spune absolut nimic despre companie ci despre el, că se plictisești repede. Depinde din ce unghi privești.
Dacă un om se plictisești repede dar rămâne la aceeași marcă, pentru mine înseamnă că este mulțumit de ea, altfel și-ar lua altceva :)

#41
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,142
  • Înscris: 08.12.2008
Verdictul (tineti-va bine): Y6 2018. Amin și no comment! Nu are rost sa va spun de ce. Eu am insistat cu Redmi 5 , iar cel de la Orange cu un J4. J6 nu îl aveau pe stoc, deci a picat. Lui i-a plăcut mai mult Y6. De ce, habar nu am. Că e mare, că e frumos, că e ușor și subțire... Pana mea... Important e că el e multumit. În rest, doamne ajuta și sper sa nu se reapuce de fumat... din cauza lagului. Așa ceva nu am văzut de când aveam S3 Mini. :D
A cântărit faptul că abonamentul s-a mărit cu 5 lei, a primit 8 GB, nu a plătit avans deloc și a primit o cască bluethoth plastronisc sau ceva de genul (la o căutare pe net, e cam 100 de lei).
A fost oferta personalizata pentru telefonul asta.

Edited by LauCalin, 19 January 2019 - 18:45.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate