Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Lipsa certificat fiscal la autovehicul

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#109
ZamrA

ZamrA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 27.09.2015
Mie mi se pare uimitor ca oamenii sunt suficienti de dibaci sa faca conturi pe forumuri, sa posteze problemele pe care le au, dar nu sunt suficient de dibaci sa tasteze in browser drpciv.ro si sa vada actele necesare la inmatricularea unei masini astfel incat sa nu fie pacaliti de tot felul de samsari.

#110
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Poti vinde o masina (sau alt bun) si cu procura notariala, nu-i musai sa fii proprietarul.
Nu cred ca ar avea probleme la politie daca ar declara corect si complet cum au decurs lucrurile. Mai ales daca e tinerel. Multi au muscat o teapa d'asta, e cam cea mai frecventa.
Unii si-o asuma, altii se lupta, altii sint constienti de ea din primul moment, dar vor masina aia.

#111
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View Postkommodore_ss, on 10 ianuarie 2019 - 15:45, said:

Ce? e VW sa rugineasca in primii 5 ani?
Compari Logan cu Volkswagen ? Ahahahahahahahhahhhahhahhahhahhahhahaha

Stai că nu mai am aer.


Hahahahhahhhahahhahhahhhahahahhahhahhahhahhaha.

Edited by waterman, 11 January 2019 - 08:39.


#112
iBobia

iBobia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.04.2015
O discutie plina de informatii, furnizate dezinteresat, cu buna credinta si generozitate si multa implicare din partea tuturor.
Pentru oricine, nu numai pentru cineva abia "iesit de sub piatra", cum formuleaza amuzant cineva, este o lectie intensiva despre "tzeapa" specific romaneasca, atat de vie printre noi, si chiar despre plaiul mioritic care, desigur, numai motiv de mandrie nu este in acest caz, ca si in multe altele similare.
Si totusi, sperante exista cat timp dovezi ca "ne pasa", precum, de exemplu, cele din aceasta replica, una din multele emotionante:

"rosix, on 10 ianuarie 2019 - 15:33, said:

Pai nu stiu ce drku ai putea sa faci... Eu m-as duce la un politist local, i-as da aluia ceva, sa mi-o identifice in baza de date pe numele cui drku figureaza... sa am macar un capat de ata, apoi m-as strofoca sa dau de ala sa ma ajute in vreun fel.
Pe bune, desi n-am nicio treaba, chiar ma deprima situatia in care te afli, pentru ca e o problema cunoscuta pe piata auto SH, si ar fi trebuit sa te documentezi un pic inainte ce hartii sa ceri de la asa-zisul proprietar."

#113
omrau

omrau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,917
  • Înscris: 06.10.2015
Ce s a mai întâmplăt cu povestea asta că am citit toate paginile până acum :)), mă interesează deznodământul

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate