Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Caut o piesa de schimb pentru o jaluzea orizontala

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
nlcian

nlcian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 27.03.2006
Salut. Alaltaieri am rotit bagheta de la o jaluzea orizontala, ca sa "rabatez" lamelele si a cazut tot sistemul pe o parte - s-a rupt o chestie care tinea 2 fire in loc, plasata in sina de aluminiu de sus etc. - probabil se numeste "Rulment cu săgeată pentru fixarea scăriței". Stie cineva unde as putea gasi piesa rotunda care fixa ce le 2 fire? Am atasat niste poze cu piesa respectiva..
Jaluzelele (ca am 2 asa) le-am facut pe comanda, de la hornbach (hornbach fiind de fapt un intermediar la  o alta firma). O solutie ar fi sa ma duc la hornbach si sa intreb acolo de firma respectiva. Dar m-am gandit sa intreb si aici, poate stie cineva prin bucuresti un magazin care are si astfel de piese la vanzare (de preferinta in apropierea sectorului 6, daca e posibil).
Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre!

Attached Files



#2
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
am pe la bloc asa ceva, jaluzele de astea, stiu ca nu le mai folosesc, daca am asa ceva si nu afli ti le expediez eu cu placere.Intai sa vad daca sunt

#3
nlcian

nlcian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 27.03.2006
Multumesc de oferta! Sper ca o sa gasesc totusi.. o sa ies acum pe strasse, poate dau din greseala peste un magazinel care se ocupa cu asa ceva..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate